TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Fanu video


Fanu video

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Šeit būs apkopoti mūsu veidotie video:
*Fanu video no telenoveļu fragmentiem
*Sveicieni aktieriem no mums
*Sadarbība arī ar citu valstu fanu klubiem!

http://sg.uploads.ru/qri1L.jpg

+3

2

Pirmais video sadarbojoties ar citiem fanu klubiem! Angelique Boyer&Sebastian Rulli
Esmu pārstāve no mums
Sveiciens no Latvijas 3:25

Kā jums patīk?

Отредактировано White Rose (08.08.2016 08:29)

+5

3

Paldies arī par šo tēmu, prieks, ka Tev ir tik daudz ideju!

+2

4

Jaa,piekriitu,ka teema tik tieshaam ir vairaak nekaa lieliska!White Rose-paldies!Tu nudien esi malacis!

+3

5

Paldies par jaukajiem vārdiem meitenes! :) Ceru, ka šo video arī ieraudzīs Andželika un Sebastians! :)

Šajā tēmā droši varat likt arī kādus savus veidotos video no telenoveļu fragmentiem u.c.

Tomēr ceru, ka šī tēma piepildīsies arī ar tādiem video kā sadarbošanās ar citiem fanu klubiem un sveicieni mūsu mīļajiem aktieriem! :)

+2

6

Sebastians Pamanīja mūsu fanu sveicienu video! :)

http://sf.uploads.ru/LlovF.jpg

+2

7

Malacis White Rose!  Pieņemu, ka Tu pati ierunāji sveicienu no LV, skaisti vārdi, prieks, ka ir cilvēki, kuri uzdrīkstas, un redz Sebs pamanīja, viņu patiesi iepriecināja video, par ko liecina viņa komentārs, jauki, ka Sebs nepalika vienaldzīgs, tas iepriecina, tā aktieri šķiet vēl tuvāk.

+3

8

Paldies mmaarriiaa, jā sveicienu ierunāju pati! :) Tagad jūs būsiet dzirdējušas manu balsi :D un Sebastians arī :D

Отредактировано White Rose (09.08.2016 20:11)

+3

9

White Rose-Tu tieshaam esi malacis!Galu galaa tas tomeer ir liels darbs izdariit kaut ko taadu,tik jauku.

+2

10

Pievienojos pārējo meiteņu atzinīgajiem vārdiem, jo Tu tiešām veic ļoti labu darbu, par ko esi pelnījusi milzīgu uzslavu!

+2

11

Šoreiz pēc manas iniciatīvas sadarbojoties ar fanu klubiem tapa dāvana 2 gadu jubilejā Andželikai un Sebastianam!

Un, kā jums?

+2

12

Ljoti skaists video.Un dziesma arii ir skaista.Man patiik.Domaaju,ka Andzhelika un Sebastians arii buus ljoti prieciigi un sajuusmaa par shaadu daavanu! :) Vinjiem noteikti patiks savaadaak buut nemaz nevar! :)

+2

13

Ļoti skaisti, skaista dziesma un cik burvīgi, ka tik daudzi piedalījās  :glasses:  :love:

+2

14

Es jau Plosīto siržu forumā rakstīju, ka man jau ļoti patīk šis burvīgais video, bet labu vārdu nekad nevar būt par daudz, tāpēc vēlreiz pateikšos par šo lielisko darbu!

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Fanu video