TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 2. sērija - sarežģījumi


2. sērija - sarežģījumi

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Vislabākā protams Palomas dušas aina!!!! Es te zviedzu skaļi. Bet šajā sērijā visām sākas sarežģījumi.

Raimundo atlaiž Renatu - sievas ultimāts.

Palomai ex-vīriņš Julians dzīvi bojā.

Fernandai protams atklājas sexa problēmas ar vīru un atkal Kristobals apkārt joņo...

Nu bet vistrakāk protams Maitei - dēlam diabēts un šis pat komā iekrita... Bet nu jau pamodās uz beigām..

Nu bet sērijas beigas - kronis visam!!!! Go go - Gaby!!! :rofl:

0

2

jā... beigas tiešām... nu bliiiiin.... :blush2: tāda sin Verguenza koroče... :rofl: nu man ļoti patika beigas... man arī patika kā viņa runāja ar Raimundo, kad tas atnāca pie viņas mājas... un vēl kā ta atbildēja Fernandai par to, ka tipa Dievs parupēsies vai kas tur bija.. un Renata atbild - "ahaa... un Dievs man izmaksās dzivokļa īri, samaksās par gāzi, elektrību, ūdeni utt..." viņai tas labi sanāca... :ok:

un ta dušas aina arī.. nabaga Paloma un vispār viņi visi trīs... tas Julians liekas tik smieklīgs, taču tik nabags.. ārprāc, pat dzīvot nav kur...

nu Maitei, tiešām.. a viņa neticēja, ka dēlam tiešām slikti... :neka:

tie Fernanda un Estebans... vispār - dva sopoga para.. to vienam kaut kādi niķi, kas otram nepatīk, to otrādi... itkā jau nav normāla iemesla strīdēties un konfliktēt... bet nekas!! tik un ta atrod... :/

0

3

jā, un promo rītdienai, ka Estebans aizies uz striptīzu pie protitūtām un cietumā tiks... hahaha :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

Estebans aizies uz striptīzu pie protitūtām un cietumā tiks... hahaha

jā.. jau apskatījos... ārprāc... un viņa Fernandita tur jau auros... :D

0

5

un vel julians pa muti ķers... un tur atkal kaut kas starp Renatu un Raimundoo... :blush2: uuuui...

0

6

hihihī... Un Renata atkal ar Raimundito strīdēties... Ak dievs, kādas vētrainas attiecības... Lai gan - kā renata teica - starp viņiem nav attiecību, tikai sex, bet Raimundo izskatījās tāds mazliet vīlies par šo apzīmējumu. Un man patika, ka viņš tāds tipa - ja tev vajag kaut ko tad tikai saki... Jā, nu noteikti... Duraks. Viņai tak tevi vajag + vēl vadītājas vietu un tu domā, ka viņa tā uzreiz teiks. Un abloms - pēc pirmās sērijas es nebiju sapratusi, ka Raimundo ir Fernandas brālis. Man sazinkāpēc likās, ka Estebans ir Memes (drausmīgs vārds tai nejaukajai sievai) brālis.. :rofl:  Ak es - stulbā...

0

7

Nē, bet tā dušas aina un tas Juliana stulbais ģīmis un tas, ka Rafa tipa pajokoja, ka viņam jau licies, ka Paloma dušā nav viena, bet ar savu trako ex-vīru... Hahaha.... es nevaru... :rofl:

0

8

albalonga написал(а):

Un abloms - pēc pirmās sērijas es nebiju sapratusi, ka Raimundo ir Fernandas brālis. Man sazinkāpēc likās, ka Estebans ir Memes (drausmīgs vārds tai nejaukajai sievai) brālis..   Ak es - stulbā...

tu jau neesi viena,kas nesaprata... es ar tikai sodien sapratu ka Raimundo un Fernanda ir brālis un māsa... kaut kā viņi to neizrādīja...

jā.. aina duša bija labā un tur tas Julians arī kaut ko padeva Rafinjam... :D ahaa... tāda mataina roka pēkšņi ir Palomai... ne nu bija labi :ok:

un man tās Raimundo un renatas attiecības patīk... viņiem ir interesanti dialogi... :D

0

9

Julia написал(а):

un man tās Raimundo un renatas attiecības patīk... viņiem ir interesanti dialogi...

Nē, Renatai tie citātiņi vispār ir labie... Un tā Fernandas atmiņu aina par skolas laikiem... Ak, Dievs cik smieklīgas skolniecītes laulības un sexa gudrības mācās... :rofl:

0

10

albalonga написал(а):

Nē, Renatai tie citātiņi vispār ir labie... Un tā Fernandas atmiņu aina par skolas laikiem.

jāā... Renatas valoda ir super... tiešām interesanti un aizraujoši to paklausīties... un tās atmiņas.. tā Renata kā nevainīgā aitiņa tur sēdēja un tā Fernanda ka īsta naivule... sēž un tik cītīgi lasa šos žurnalus... :rofl: smieklīgi tik tiešām..

vēl kaut kā Estebanam ar Fernandu kaut kā tik ātri beidzās tā mīlēšanās... tikko sākās un jau cauri... :ok:

un tā Meme... vai kā tur viņu... ooooi, kas par sievu... ragana!!! vot sterva tak sterva... uz sejas rakstīts uzreiz... :rofl:

0

11

Julia написал(а):

vēl kaut kā Estebanam ar Fernandu kaut kā tik ātri beidzās tā mīlēšanās... tikko sākās un jau cauri...

Jā, galīga vilšanās...

Bet Meme - oho - nu viņa noteikti rīt uzsprāgs pēc Renatas izgājiena... Nē, nu tas bija vispār. Tas dialogs jau arī. Tipa - ai renata, tu nu gan šodien nelabi izskaties... Laikam visu nakti gulēt nevarēji.. Renata - Ai, Meme, nesatraucies. Bet es ceru, ka drīkstu atvadīties no tava vīra. Es viņu cienu ļoti, ļoti un loloju siltas jūtas - nu profesionāli protams... Meme - jā, jā, protams. Tikai mēs runājam par dažādām profesijām... Un smīniņš. Renata izskatās nikna, nu tipa - zaudējusi. A tad pēkšņi tāda mierīgi dodas, tā ka Memei smaidiņš nozūd... Ak, kāds brīnišķīgs abloms. Renat tāda mierīgi piesūcas Raimundo lūpām, ašis bez reakcijas - nespēj pretoties... Hhahahahahahaha :rofl:  Labi, gulēt jāiet un rītdienas sērija jāgaida...

0

12

albalonga написал(а):

Tas dialogs jau arī. Tipa - ai renata, tu nu gan šodien nelabi izskaties... Laikam visu nakti gulēt nevarēji.. Renata - Ai, Meme, nesatraucies. Bet es ceru, ka drīkstu atvadīties no tava vīra. Es viņu cienu ļoti, ļoti un loloju siltas jūtas - nu profesionāli protams... Meme - jā, jā, protams. Tikai mēs runājam par dažādām profesijām... Un smīniņš. Renata izskatās nikna, nu tipa - zaudējusi. A tad pēkšņi tāda mierīgi dodas, tā ka Memei smaidiņš nozūd... Ak, kāds brīnišķīgs abloms.

vo vo... es to negaidīju... nu bet renata ir malacis, pokazala gde raki zimujut...

:ok:
nu tad gaidīsim rītdienas sēriju.... :)
(es iedomājies.. jau nakts... a man ēsts sagribējās... ļoti... ļoti, saproti,.... un viss.. no leduskapja nozuda pamatīgs laša gabals... :rofl: ooops... :blush2: )

0

13

Julia написал(а):

(es iedomājies.. jau nakts... a man ēsts sagribējās... ļoti... ļoti, saproti,.... un viss.. no leduskapja nozuda pamatīgs laša gabals...  ooops...  )

hihihi... a es tikko divas kotletes notiesāju... Pazor...

Labi - līdz rītam... :friends:  :D

0

14

albalonga написал(а):

Labi - līdz rītam...

davai... un jabeidz beidzot ēst!!!! to vajag būt kā Renata... slaidām un skaistām... :P

viss... gaidu rītdienas sēriju... :)

ar labu nakti

0

15

man ļoti patika aina vanasisitabā un pēc tam.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 2. sērija - sarežģījumi