TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 3. sērija - izrādās arī Fernanda var būt interesanta...


3. sērija - izrādās arī Fernanda var būt interesanta...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Man ļoti patika Fernanda sērijas beigās - nu malacis. Un tā Renatas un Estēbana salēkšanās arī super... :rofl:

0

2

Nevaru tev nepiekrist - Fernada šodien bija labā.  :laimigs:  Nu par Renatu nav jau daudz ko tikt - kā vienmēr savā elementā, jo ir interesanta, izklaudējoša, droša, atklāta. Bet nabaga Paloma - viņai sāk parādīties jūtas pret exvīru, bet sanāk tā ka pašas draugs lūdz, lai viņš paliek - ahhhh...  Un Maitei, kad tas suns mēteļi ieķērās -  :rofl:
Vispār šis seriāls patreiz man ļoooooti patīk - tāds reāls un izklaidējošs, viegli un patīkami skatīties. Tā turpināt!  :ok2:  :ok2:  :ok2:

0

3

Jā, super... Vispār interesanti - tāda fantastiskā atreibība Estebanam Renatai sanāca un tā kā maqn dikti patīk šie abi aktieri, tad vienkārši super... Jā, Maiti žēl... Bet Palomai vispār baigi raibi iet un tie abi viņas vechi kopā vispār kaifs... :rofl:

0

4

labais... noskatījos šodienas 3. sēriju .... man loti patika, kaut arī tagad, ja godīgi, nevaru īpaši dod savus komentārus... rīt kaut ko uzrakstīšu, kad iespējams vēlreiz paskatīšos...

aaai...es pusi no sērijas par savu domāju nu bet tik un tā, man pagaidām šis seriāls ļoti patīīīkkk...

:D

0

5

man patīk itīpaši tik stulbi salaustyā kāj, un beidzot fernanda parādīja savu raksturu, kāda viņa ir patiesībā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 3. sērija - izrādās arī Fernanda var būt interesanta...