TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Lights out / Kad nodziest gaisma


Lights out / Kad nodziest gaisma

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://forumcinemaslv.blob.core.windows.net/1012/Event_8271/landscape_large/LightsOut_670.jpg

Žanrs: Šausmu filma
Sižets: Kad Rebeka pameta savas mājas, viņa domāja, ka aiz sevis atstāj arī savas bērnības bailes par to, kas patiesībā notika brīdī, kad nodzisa gaisma. Tagad viņas jaunākais brālis sācis redzēt tās pašas neizskaidrojamās parādības, kas viņai lika šaubīties par savu veselo saprātu. Biedējošā būtne ir atgriezusies, bet šoreiz Rebeka ir krietni tuvāk tam, lai atklātu patiesību. Viņas un brāļa dzīvība joprojām ir briesmās līdz ar gaismas nodzišanu.

Treileris:

+1

2

Šī man patika! Nedaudz žēl, ka negāju kinoteātrī skatīties. Lielais pluss filmai par to, ka tā nav asiņaina. Pat atrisinājuma kulminējošajā ainā izvairījās parādīt asinis. Līdz ar to filmu nav pretīgi skatīties, bet var izbaudīt pabaidīšanos, kad pazūd gaisma un iestājas tumsa.

+2

3

Man arī patika. Bija interesanta. Ja bērns neklausīs, teikšu, ka Diāna nāks :D Labi. Joks. Sis vārds ar ko jauku tomēr asociējas :)

+2

4

oooj... to tik man vajadzētu kā noskatīties šitādu filmu.... Vispār vairs gaismu ārā neslēgtu... :rofl:  Man jau pietika ar Spoguļiem, bet no tiem vismaz varēja mēģināt izvairīties. Bet noteikti pluss, ja filma bez asinīm.

+1

5

Paloma написал(а):

oooj... to tik man vajadzētu kā noskatīties šitādu filmu.... Vispār vairs gaismu ārā neslēgtu...

Gan jau, ka izslēgtu, jo tur sižets ir tāds, ka tas skar tikai tos konkrētos varoņus. Nav iemesla lai pie tevis atnāktu Diāna :D Hmm.. vai arī ir? :D :D Jums abām :P

Mariposa, Tavs paraksts  :love:  :love:

+1

6

aNgeL написал(а):

Gan jau, ka izslēgtu, jo tur sižets ir tāds, ka tas skar tikai tos konkrētos varoņus.

Un Tu domā, ka manām smadzenēm ar to pietiktu, lai tās neiedomātos simts citus vārdus, kas var kādu iemeslu dēļ izdomāt pie manis atnākt tumsā? :D

aNgeL написал(а):

Nav iemesla lai pie tevis atnāktu Diāna  Hmm.. vai arī ir?

Nu Diāna pie manis vienmēr laipni gaidīta :D :D :D

+1

7

Tad jau Tev vispār nav no kā baidīties, tieši otrādi priecāsies par tumsu :D

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Lights out / Kad nodziest gaisma