TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia, laimīgu ceļu!!!


Julia, laimīgu ceļu!!!

Сообщений 1 страница 20 из 54

1

Mūsu dārgā Julia pārvācas uz dzīvi mākoņainajā un diplomātiskajā Anglijā. Un Dodas prom jau nākamās nedēļas sākumā!!!! Lai gan mēs viņu satiekam tikai netā, tomēr vismaz man ir kaut kā skumji, jo viņa reālajā telpā būs daudz tālāk nekā bija. Un arī netā viņa nebūs tik bieži, kā bija līdz šim, bet tomēr solīja, ka no mums nepazudīs un apciemos mūs tik bieži, cik vien spēs... Un nekādā gadienā neaizmirsīs mūs...

Nu ko es vairs varu piebilst kā tikai - laimīgu ceļu un lai tev tajā dendiju zemē labi klājas... Tu jau zini, ka mīlu tevi un no sirds vēlos, lai tev viss izdodas... :heart:  Gaidīsim bildes un kometus par to, kā tur iet, kā cilvēki dzīvo un kādas telenoveles rāda!!! :rofl:

0

2

ooooooopss.... es jau arī gribēju visiem paziņot, ka dodos prom.. bet tu mani apsteidzi, Sandiņ... lasot tavus vārdus, man sirds sažņaudzās.. bet tā ir taisnība, braucu prom un mēģināšu pēc iespējas biežāk jūs apciemot... jo es arī jūs visus mīlu. manam brālim ir dators ar internetu.. taču internets bieži vien gļučī.

vēl  reiz paldies, tev, Sanda, par labiem vārdiem un novēlējumiem... man prieks, ka tu mani tā iemīlēji... ;)  :give_heart:

es ziņošu kā man klājas, kā citiem tur iet... nu bet es esmu tur jau kā savējais, tāpēc nedomāju, ka būs kaut kas slikts... ;)
par telenovelām.. nu brālim vairs nav skyTV.. tapēc arī telenoveļu nebūs... bet vispār angļi pat nezin tādu terminu kā telenovelas...(meksikas utt) viņi ir aprobežoti un to kanālos vispār maz ko rāda no citām valstīm, viss angļu tikai...

un vēlreiz - paldies... :blush2:

0

3

laimīgu ceļu.varu vien iedomāties cik tev būs grūti bez telenovelām.
anglijā dzīvo man krustmāte lūdzu pasveicini viņa.

0

4

pinocchio написал(а):

laimīgu ceļu.varu vien iedomāties cik tev būs grūti bez telenovelām.

paldies... bet grūti man gan nebūs... es jau sen no tiem attālinajos un jau neesmu to fane... :) un turklāt, tur man nebūs laika ne vēlmes par tiem atcerēties.... tā ir taisnība...

pinocchio написал(а):

anglijā dzīvo man krustmāte lūdzu pasveicini viņa.

ahaa... protams... :D

aaaa.. un vēl, ja ir vēlme varu jau mēģināt kaut ko stāstīt par to kā pavadīju Anglijā laiku pirms tam... ;) ar fočenēm arī...

Отредактировано Julia (20.04.2007 12:01)

0

5

Laimiigu celju, Julia ! Ljooti ilgoshos peec tevis :( Vienmeeer buushu tev pateiciiga, par to ko tu dariiji muusu labaa !  :kiss:  Tu esi THE BEST !  :rose:     :cray:

0

6

Julia написал(а):

aaaa.. un vēl, ja ir vēlme varu jau mēģināt kaut ko stāstīt par to kā pavadīju Anglijā laiku pirms tam...  ar fočenēm arī...

ir gan vēlme, pati tur neesmu bijusi kaut vai gribētos, bet varbut jau pev neeilga laika kaut kur anglijā es tev uzskriešu virsū un apliešu ar savu kafijU.

0

7

:cray:  :friends: :cray: e stagad patiešam raudu :cray: zvēru par savu datoru :/  :heart: jul4onoks epameti mūssssssss :sorry: marusja lūdz no visas sirds :( julia bet kad tu atgriezisies???? :sorry:zato julia Zorro lūres :rofl:

0

8

pinocchio написал(а):

ir gan vēlme, pati tur neesmu bijusi kaut vai gribētos, bet varbut jau pev neeilga laika kaut kur anglijā es tev uzskriešu virsū un apliešu ar savu kafijU.

labs ir... pastāstīšu ;) un ja arī kādreiz satiksimies, viens otru nepazīsim... ;)

HuLiA написал(а):

e stagad patiešam raudu  zvēru par savu datoru    jul4onoks epameti mūssssssss

da ladno tebe...

HuLiA написал(а):

julia bet kad tu atgriezisies???? :sorry:zato julia Zorro lūres

nezinu... bet braucu prom trešdien..a ko tu domā ar to,ka es Zorro lūrēšu... ne ponela.. :/ :)

0

9

Julia -  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:
Man jau tevis tagad pietrūkst.
Bet tiešām tev no sirds vēlu, kā saka, - labu ceļavēju!!! :friends:! Lai tev veicas, lai tev ir izturība ierast pie jaunajiem dzīves apstākļiem un laika apstākļiem... un apciemos mūs i-netā pēc iespējas biežāk. Sarunāts? Aiiiiii...

P.S. Tu uz Angliju pārcelies pa visam???  :meklet:

0

10

Julia написал(а):

un ja arī kādreiz satiksimies, viens otru nepazīsim...

a kā tu to vai zināt ka es tevi nesmu redzējusi :bye:

0

11

;)  :D julia nu asv zato jau rada zorro 18 00 ;) varesi redzet :friends: ai koro4e 4eloveki davajte labak izturesimis ta ka julia nekur nav aizbraukusi bet tikai viņai salauza dators un mes viņu neredzesim tik bieži :) vot es sevi ta nomierinaju :P  :lol:

0

12

HuLiA написал(а):

davajte labak izturesimis ta ka julia nekur nav aizbraukusi bet tikai viņai salauza dators un mes viņu neredzesim tik bieži

uuuhuuu... man nepatīk tā šķirties... itkā es uz mēnesi braucu prom... vai vel kas sliktāks notiek ar mani..
Hulia, es ne uz ASV lidoju, bet Angliju... (GBR vai UK ) :D

danna написал(а):

Tu uz Angliju pārcelies pa visam???

nu laikam nē... bet nezinu uz cik ilgu laiku...

danna написал(а):

Bet tiešām tev no sirds vēlu, kā saka, - labu ceļavēju!!!

paldies dārgā...
:kiss:

0

13

Arī es tev novēlu, laimīgu ceļu... Arī man tevis pierūks...  :cray:

0

14

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: ponjatno nu ladno uda4i do liigo prijezzaj a to šašlik budem bez tebja kušatj :lol: labi julia ata un atvedi mums labus kadrus ;) ja satieksi kadu slavenību fotkajsja s nim :rofl:

0

15

HuLiA написал(а):

nu ladno uda4i do liigo prijezzaj a to šašlik budem bez tebja kušatj

nu do ligo ja tochno ne vernusj... 100% verojatnosti doju... paru mesecev kak minemum...  :rolleyes:

ja ja jaaa.. es sagatavošu fočenes un pastāstīšu Jums kā man dzīvojās pa Angliju.. ;)

0

16

Es arii Tev veeelu tur baigi labi pavadiiit savu laicinju, lai notiek daudz jauka, neaizmirstama ;) un mums nav jau jaaskumst , bet  jaapriecaajas, ka Tu aizceljosi uz citu valsti, tiksi prom no ikdienishkjaas dziives, ieguusi jaunus iespaidus ;) un mees jau veel noteikti sheit - forumaa tiksimies, taa ka viss tachu ir ok?  :rose: un jaa- shkirshanaas un pietruukshanas sajuutas paraada tikai to, cik cilveeks ir svariigs mums, taapeec shiis izjuutas veesta par miiljaam juutaam :)

0

17

^_^ Mda... bet es pavisam kaut kur zastr'ala starp īstenību un sapņem, tāpēc lai gan inēta esmu katru dienu, tē ne vienmēr varu iekļut, un visur tāpēc opazdivaju...

Novēlu labi pavadīt laiku, un lai viss-viss izdotos, un vispar viss būtu forši! Laimīgu ceļu!
Удачи и всего самого наилучшего! И хорошей погоды каждый день! А также абсолютно неглючного инета/ну пусть не глючит, будет хорошим/  :friends:

0

18

Deyalit написал(а):

А также абсолютно неглючного инета/ну пусть не глючит, будет хорошим/

nu budet gļučitj... on u nego postojanno gļučit.. tak kak signal slabij... a domašnij i-net emu uže nadoela delatj každij raz kogda pereežat v novij dom... :swoon: tak čto... budet takoi kakoi estj... ;)

Deyalit написал(а):

Mda... bet es pavisam kaut kur zastr'ala starp īstenību un sapņem, tāpēc lai gan inēta esmu katru dienu, tē ne vienmēr varu iekļut,

pamanīju... jau sen pamanīju un žēl ka tu nenāc... bet nu perfekti saprotu... ja nu starp īstenību un SAPŅIEM... :)

Deyalit написал(а):

Novēlu labi pavadīt laiku, un lai viss-viss izdotos, un vispar viss būtu forši! Laimīgu ceļu!

paldies dārgā... gan jau viss būs labi :kiss:

0

19

nu budet gļučitj... on u nego postojanno gļučit.. tak kak signal slabij... a domašnij i-net emu uže nadoela delatj každij raz kogda pereežat v novij dom...  tak čto... budet takoi kakoi estj...

Nu tad ceresīm, ka ne ļoti stipri gļučitj budet.  :D  *turu išķus*

Julia написал(а):

pamanīju... jau sen pamanīju un žēl ka tu nenāc... bet nu perfekti saprotu... ja nu starp īstenību un SAPŅIEM...

Ceru kā tuvāk vasarai mainīsies. Tagad pārāk daudz projektu visur. Karsts laiciņš. Bet nu, vēl sedesīm forumā stundam kadreiz, visi kopā *tagad esmu optimiste* ;)

0

20

Deyalit написал(а):

*tagad esmu optimiste*

tas priecē.... optimisms palīdz vienmēr... :D urrraaa... Deyalit šodien ir optimists... ;)

Deyalit написал(а):

*turu išķus*

davai.. turi...es arī turēšu, lai varētu ne tikai ieiet i-netā, bet arī kaut ko ielādēt ar tādu gļučaino datoru... :rofl:

davai turam īkšus abas kopā?.... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia, laimīgu ceļu!!!