TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia, laimīgu ceļu!!!


Julia, laimīgu ceļu!!!

Сообщений 21 страница 40 из 54

21

:cray:  :cray:  :cray: 
Man arī tevis JAU pietrūkst!! Un piekrītu albalongai.. savādāk ir, kad tu man tepat blakus kaut kur dzīvoji un kad tik daudzu kilometru attālumā... :( Bet galvenais, ka vispār i-netā tiksi!!! Savādāk mēs bez Tevis tik ilgi neizdzīvotu!! Es jau nu točna!!  :blush2:
:rose:  :rose:  :rose:  Vēlu brīnišķīgu ceļojumu!!!!!!! :)

0

22

Paloma написал(а):

Man arī tevis JAU pietrūkst!! Un piekrītu albalongai.. savādāk ir, kad tu man tepat blakus kaut kur dzīvoji un kad tik daudzu kilometru attālumā...

jā.. nu tu tak točno te pavisam tuvu man dzīvo... ;) ai, tagad arī pavisam tuvu.. pat nepamanīsiet.. es galvoju, vienīgais jūs varētu iedomāties, ka Julija palika nu tik ļoti aizņemta, ka galīgi laika nav... tāpēc daudz retāk ieies...

Paloma написал(а):

bez Tevis tik ilgi neizdzīvotu!! Es jau nu točna!!

oi oi oiii.... ooooi.. tu liec man sarkst... :blush2: ahaa.. kā nu ne.. :P labi, labi, ticēšu... :) nu bez tevis, saulīt arī bija grūti dzīvot, kad aizbraucu uz Kanāriju salām...
:kiss: un paldies par visu... ;)

0

23

ČISTA.. es NEKUR NEBRAUCU.... tikai BŪŠU ĻOTI AIZŅEMTA.... :D es ta pat dzīvošu Salnas ielā, Pļavniekos, tuvu pie Rimi noliktavām.. braukāju ar 52 autobusu... bieži eju uz Maximu utt
tak čto... es tikai būšu pēc trešnienas nu ļoti aizņemta, bet gan jau būs laiks, kad es atnākšu pei jums...

:kiss:

0

24

Julia написал(а):

ahaa.. kā nu ne..  labi, labi, ticēšu...

:O NETICI???  :cray:  :cray:  :cray:  Tu un albalonga esat mani mīlākie cilvēciņi šajā forumā...  :rose: (protams, neskaitot, aNgeL, jo viņa gluži nepieder pie foruma - priekš manis. :P )

aha, par aizņemtību varēji stāstīt iepriekš - pirms uzzinājām, ka tu aizbrauc tiiiik tālu!! Ha, es Kanāriju saās biju pat ne divas nedēļas, a tu būsi tiiik ilgi!! Liels prieks par tevi, tiešām!! Un lielas bēdas par sevi.

0

25

Paloma написал(а):

NETICI???        Tu un albalonga esat mani mīlākie cilvēciņi šajā forumā...

nu man albalonga un tu kopā ar dannu vismīlākās radibas šajā forumā... :rose: :kiss:

Paloma написал(а):

aha, par aizņemtību varēji stāstīt iepriekš - pirms uzzinājām, ka tu aizbrauc tiiiik tālu!!

jā, albalonga vainīga... viņa te izplatīja baumas... nu galīgi neprot noslēpumus turēt aiz zobiem... :beee:
ai jai jaaai... es jūs piemānīju... es tak protams, palieku.. :) nu tiešām, tiešām... ja jāāā.... es tikai būšu aizņemta...  :rolleyes:

Paloma написал(а):

Liels prieks par tevi, tiešām!! Un lielas bēdas par sevi.

to pašu varu ari es teikt.... nu joks, joks... un paldies, paldies... ;)

0

26

:D  :/ julia nekur nebrauc??????

0

27

HuLiA написал(а):

julia nekur nebrauc??????

Julia joko, Hulij!!! :D

0

28

Lasu shos komentaarus, un man pilniigi asaras naak  ! Tieshaam :(

0

29

albalonga написал(а):

Julia joko

:O ohhooo.. kāds jau labāk par mani zin...  :blink:

Ilze написал(а):

Lasu shos komentaarus, un man pilniigi asaras naak  ! Tieshaam

eh, nabadzīte...  :rolleyes:  paldies, ka jūs mani visi tik tiešām tā mīlat.. bet nevajag tak tā uztraukties, es tikai nākšu retāk, a tā nekas ar mani nenotika slikts, otrādāk - labs... un vispār kā jau teicu - ES PALIKŠU TEPAT< SALNAS IELĀ, PĻAVNIEKOS, TIKAI AIZŅEMTA BŪŠU...  :rolleyes: 
:kiss:

0

30

Julia написал(а):

ES PALIKŠU TEPAT< SALNAS IELĀ, PĻAVNIEKOS, TIKAI AIZŅEMTA BŪŠU...

Labi, labi... Ticam :rofl:

0

31

albalonga написал(а):

Labi, labi... Ticam

jaaa... :beee:

0

32

:D  ;)  :lol:  :lol: jo mojo obizalka vstupila v svoju rolj kadr 10000000 :lol:  :lol: beidz jau abizoties juļ4onoks mes tikai jokojam :lol:

0

33

HuLiA написал(а):

jo mojo obizalka vstupila v svoju rolj

da da daaa... obižalasj i budu obižatsja :beee: ja takaja obidživaja čto prosto žutj... :beee:

;)

0

34

:lol:  :lol: ponimaju... :haha: ja toze obizajusj yolko ja mogu obidu hranitj dolgo... :cray:  :lol: ne4ego...

0

35

Julia написал(а):

eh, nabadzīte...    paldies, ka jūs mani visi tik tiešām tā mīlat.. bet nevajag tak tā uztraukties, es tikai nākšu retāk, a tā nekas ar mani nenotika slikts, otrādāk - labs... un vispār kā jau teicu - ES PALIKŠU TEPAT< SALNAS IELĀ, PĻAVNIEKOS, TIKAI AIZŅEMTA BŪŠU...

Nu kaa var nemiiileet tik jauku un miilju cilveecinju kaa tu !  :blush2:

0

36

Ilze написал(а):

Nu kaa var nemiiileet tik jauku un miilju cilveecinju kaa tu !

:) var... ;) var...
bet paldiesiņš...

0

37

Nu es jau nobijos tas labi ka paliec Latvijā taadus jokus labaak vairaak netaisiet savaadaak es  jau paspeeju nogruziities!!!!! ;) Tad jau viss ok un tiešām Julij tu esi ļoti jauks cilvēks!!!!  :friends:

0

38

Hahahahaha... Julia nu gan sauja jums galvu!!!! Varu paziņot, ka Julia ir veiksmīgi aizlidojusi līdz Anglijai un teica, ka lidojums bijis patīkams un mierīgs. Tagad viņa brauc uz Portsmutu, kur viņu sagaidīs brālis... Tā, ka viss ir ok!!!

0

39

Nu vai ziniet vairs jau nevar zinaat kam ticeet un kam nee!!!!  :blink:

0

40

Julia pateica, ka nekur nebrauc, jo visi te tādi dikti satraukušies bija un tad viņa pajokoja, ka nekas jau daudz nemainīsies, jo pie neta var tikt arī Anglijā... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia, laimīgu ceļu!!!