TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV prēmijas 2016!


TelenovelesLV prēmijas 2016!

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Mariposai ienāca prātā atdzīvināt pirms 10 gadiem pazudušo tēmu!  :flirt:

Klāt ir telenoveļu prēmiju laiks un arī Telenoveles.lv piedāvā atskatīties uz 2016. gadā Latvijā rādītajām telenovelēm, kopā atcerēties varoņus un mīlas stāstus, kuri mūs sajūsmināja, iepriecināja un lika just līdzi. Kopā noskaidrosim, kuras bija vērtīgākās aizvadītā gada telenoveles!

Pievieno savu balsi ŠEIT  (jeb foruma rīkjoslā poga "Premijas2016") līdz 19. martam!

http://s2.uploads.ru/1GAqa.jpg

Ielieku arī kategoriju un nominantu sarakstu šeit, lai vēlmes gadījumā jūs varētu vieglāk aprakstīt savu izvēli šajā tēmā.

Kategorijas

1. Labākais telenoveles nosaukums
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

2. Mīļākie ievadtitri
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

3. Labākā seriāla dziesma
Atriebības zeme - Eres mi reina
Māksla piedot - Tu respiracion
Melu pinekļos - Dejame Sonar
Mežonīgā kaķe - Vas a querer volver
Mīlas jūra - Mar de amor

4. Skaistākais fināls
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

5. Traģiskākā nāve
Mariano tiek nošauts (Melu pinekļos)
Virhīnijai piedzimst bērns un viņa mirst (Mežonīgā kaķe)
Horhe noslīkst jūrā (Mīlas jūra)
Virhīnija nogalina Emiliano un Nansijagu (Māksla Piedot)
Danielai liek pārdozēt ar narkotikām (Kaisle un vara)

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus
Viktors Manuels notic, ka Estrelja ir Leona mīļāka
Augustīns uzraksta vēstuli Pablo, kurā Esmeralda atsakās no abu mīlestības
Isadora sazāļo Arturo un liek Sofijai domāt, ka abi ir kopā
Daniela izprovocē šķiršanos, liekot Rehīnai noticēt, ka Dāvids tikai vēlas abas salīdzināt.

7. Romantiskākā pirmā satikšanās
Rehīna un Dāvids saskrienas uz ielas (Kaisle un vara)
Brāļi Galjardo ierodas del Hunko rančo (Atriebības zeme)
Esmeralda aizstāv Pablo no vienaudžiem (Mežonīgā kaķe)
Viktors Manuels ar lidmašīnu gandrīz uzkrīt Estrellas Marinas laivai (Mīlas jūra)
Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot)
Rikardo ierodas pēc Ineses, par kuru uzdodas Oriana (Melu pinekļos)

8. Šīs attiecības mani apbūra
Estrella Marina un Oriana
Veronika un Magdalēna
Māsas del Hunko
Oriana un Paloma
Esmeralda un Fela

9. Mīļākais otrā plāna pāris
Oriana un Santoss
Virhīnija un Karloss
Rehīna un Dāvids
Veronika un Pablo
Ana Perla un Pablo

10. Labākais ļaundaris
Franko (Danilo Karrera)
Augustins (Huans Verduzco)
Hosē Luiss (Diego Olivera)
Leons (Manuels Landeta)
Leonardo (Fabians Rioss)
Ārons (Giljermo Garsija Kantu)

11. Visļaunākā
Rakela (Altaira Jarabo)
Virhīnija (Gretela Valdeza)
Lorensa (Laura Zapata)
Katalīna (Ninela Konde)
Isadora (Sintija Olivarija)
Nina (Marlēne Favela)

12. Valdzinošākais  galvenais varonis
Viktors Manuels (Mario Simarro)
Pablo (Daniel Arenas)
Martins (Ivans Sancežs)
Eladio (Fernando Kolunga)
Rikardo (Dāvids Zepeda)
Arturo (Ārons Diazs)
Flavio (Gonsalo Garsija Vivanko)
Samuels (Kristians de la Kampa)

13. Apburošākā galvenā varone
Estrelja (Zurija Vega)
Esmeralda (Maite Perroni)
Oriana (Mayrín Villanueva)
Veronika (Ana Brenda)
Hūlija (Susana Gonzaleza)
Sofija (Ana Lorēna Sančesa)
Irīna (Kimberlija dos Ramosa)
Andrea (Skārleta Grūbere)

14. Gada mīļākais pāris
Esmeralda un Pablo (Mežonīgā kaķe)
Estrelja un Viktors Manuels (Mīlas jūra)
Oriana un Rikardo (Melu pinekļos)
Veronika un Martins (Māksla piedot)
Hūlija un Eladio (Kaisle un vara)
Sofija un Arturo (Atriebības zeme)
Irīna un Flavio (Atriebības zeme)
Andrea un Samuels (Atriebības zeme)

15. Labākā 2016. gadā rādītā telenovele
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

+4

2

Darīts! Vispār bija diezgan grūti dažās kategorijās jeb nominācijās izvēlēties, bet tomēr izvēlējos un nobalsoju! ;)

+3

3

Prieks, ka šī ideja tika īstenota un varam šodien jau sākt balsot! Paldies, Heidy par palīdzību un aktīvu iesaistīšanos! :flirt:

Forsteriāna написал(а):

Darīts! Vispār bija diezgan grūti dažās kategorijās jeb nominācijās izvēlēties, bet tomēr izvēlējos un nobalsoju!

Forši! Būtu interesanti uzzināt, kā nobalsoji! Es savu balsojumu arī drīz ielikšu!

+3

4

Mans balsojums!

Labākais telenoveles nosaukums - Melu pinekļos
Mīļākie ievadtitri- Melu pinekļos (Ļoti patīk, ka tik interesantā stilā un nav klasisks)
Labākā seriāla dziesma- Māksla piedot - Tu respiracion  :love:
Skaistākais fināls- Mīlas jūra
Traģiskākā nāve - Virhīnijai piedzimst bērns un viņa mirst (Mežonīgā kaķe) P.S. Šausmīgi grūta izvēle, bet šī noteikti bija visskumjākā un traģiskākā.
Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus-Viktors Manuels notic, ka Estrelja ir Leona mīļāka
Romantiskākā pirmā satikšanās-Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot)
Šīs attiecības mani apbūra- Estrella Marina un Oriana
Mīļākais otrā plāna pāris - Virhīnija un Karloss (Pēdējā brīdī neizvēlējos Orianu un Santosu, jo apsēstība ar Karolu man Santosu izbojāju, bet Virhīnija un Karloss bija jauks, maigs pāris ar traģiskām beigām)
Labākais ļaundaris-Leons (Manuels Landeta)
Visļaunākā-Lorensa (Laura Zapata)
Valdzinošākais  galvenais varonis- Martins (Ivans Sancežs)
Apburošākā galvenā varone-Estrelja (Zurija Vega)
Gada mīļākais pāris -Estrelja un Viktors Manuels (Mīlas jūra) Un ne tikai gada, man šis pāris noteikti paliks atmiņā!  :love:
Labākā 2016. gadā rādītā telenovele -Mīlas jūra

+3

5

Lūk, mans balsojums:

1. Labākais telenoveles nosaukums
Atriebības zeme

2. Mīļākie ievadtitri
Mīlas jūra

3. Labākā seriāla dziesma (Šī bija pirmā kategorija, kur man bija grūti izvēlēties, bet šī dziesma vēl jopprojām ir mana topa augšgalā)!  :love:
Mežonīgā kaķe - Vas a querer volver

4. Skaistākais fināls
Atriebības zeme

5. Traģiskākā nāve
Virhīnija nogalina Emiliano un Nansijagu (Māksla Piedot)

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus
Isadora sazāļo Arturo un liek Sofijai domāt, ka abi ir kopā

7. Romantiskākā pirmā satikšanās
Brāļi Galjardo ierodas del Hunko rančo (Atriebības zeme)

8. Šīs attiecības mani apbūra
Māsas del Hunko

9. Mīļākais otrā plāna pāris (Arī te man bija grūti izvēlēties, bet paliku pie tā pāra, kas jau no paša sākuma mani apbūra)!  :love:
Ana Perla un Pablo

10. Labākais ļaundaris (Arī šeit man bija grūti izvēlēties, jo tos kurus es zinu, bija vienādi ļauni, bet Leonardo man likās visļaunākais)!  :sceptic:
Leonardo (Fabians Rioss)

11. Visļaunākā (Te man bija grūti izvēlēties starp trīs ļaunītēm - Isidoru, Katalīnu un Virhīnīju, jo arī viņas bija vienādi ļaunas, bet Isadora, šķiet, izcēlās no visām)! :sceptic:
Isadora (Sintija Olivarija)

12. Valdzinošākais  galvenais varonis(Jau atkal bija grūta izvēle starp 5 galvenajiem varoņiem, bet tā kā man šobrīd, pateicoties Trīs Annām, ir aktuāls Ramiro, tad...)!  :flirt:

Rikardo (Dāvids Zepeda)

13. Apburošākā galvenā varone (Arī te bija diezgan grūti, bet kopš Cositas Lindas laikiem man viņa ļoti patīk, tāpat arī TDR)! :)
Sofija (Ana Lorēna Sančesa)

14. Gada mīļākais pāris
Sofija un Arturo (Atriebības zeme)

15. Labākā 2016. gadā rādītā telenovele(Te nu viss bija pilnīgi skaidrs)! :D
Atriebības zeme

Отредактировано Forsteriāna (22.02.2017 20:19)

+3

6

Lieliska iniciatīva!!!

1. Labākais telenoveles nosaukums
Melu pinekļos - bija interesanti abstrahēties no telenoveles un vērtēt nosaukumu kā tādu.

2. Mīļākie ievadtitri
Atriebības zeme - iespējams, neesmu objektīva, bet ieslēdzot tagad šo entradu, tās emocijas, noskaņa neatstāja citu balsošanas variantu.

3. Labākā seriāla dziesma
Atriebības zeme - Eres mi reina - tas pats, kas ar iepriekšējo punktu.

4. Skaistākais fināls
Māksla piedot - tikai dēļ pēdējās ainas skaistajā Meksikas dabā! :inlove:

5. Traģiskākā nāve
Danielai liek pārdozēt ar narkotikām (Kaisle un vara) - kaut neskatījos vairs, Daniela man patika un šāda nāve šķiet traģiska...

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus
Daniela izprovocē šķiršanos, liekot Rehīnai noticēt, ka Dāvids tikai vēlas abas salīdzināt. - jo pārējās neko neizsaka

7. Romantiskākā pirmā satikšanās
Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot) - viennozīmīgi!!! :inlove:

8. Šīs attiecības mani apbūra
Māsas del Hunko - te arī nebija divu domu, dievinu viņas

9. Mīļākais otrā plāna pāris
Ana Perla un Pablo

10. Labākais ļaundaris
Leonardo

11. Visļaunākā
Virhīnija (Gretela Valdeza)

12. Valdzinošākais  galvenais varonis
Martins (Ivans Sancežs) - diemžēl Kolunga kā Eladio zaudē Ivana valdzinājumam :inlove:
Eladio (Fernando Kolunga)

13. Apburošākā galvenā varone
Andrea (Skārleta Grūbere)

14. Gada mīļākais pāris
Sofija un Arturo (Atriebības zeme)

15. Labākā 2016. gadā rādītā telenovele
Atriebības zeme

+3

7

Paloma cik forši, ka esi vismaz divas LV telenoveles redzējusi :D Un kko no Kaisles un varas arī laikam.

Paloma написал(а):

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus.
Daniela izprovocē šķiršanos, liekot Rehīnai noticēt, ka Dāvids tikai vēlas abas salīdzināt. - jo pārējās neko neizsaka

Vēl vismaz viena izsaka, jo skatījies Atriebības zemi :D

Plosītās sirdis sākumā arī bija sarakstos, bet beigās nolēmām izņemt, jo ir lietas, ko gribētos iekļaut, bet vēl netika rādītas Latvijā. Tā ka nākamgad ja atkārtosim šo pasākumu, tad būs interesanti Plosītās sirdis un Annas, un cerams, ka vēl kaut kas vērtīgs.

Es pagaidām nespēju balsot, jo grūti :D
Īpaši pie entradām un dziesmām.. ieslēdz vienu un pārņem siltas jūtas, ieslēdz otru un tikpat siltas utt :D

+3

8

Arii es atdevu savu balsi.Eh,bet jaapiekriit Forsteriaanai,ka bija ljoti gruuti izveeleeties dazhaas vietaas.Pilniigi bija jaadomaa,jo taada sajuuta,ja izveeleeshos vienu,tad apdaliishu kaadu citu ne mazaak miilju un jauku. :D

Bet nu te buus mans saraksts :)

1.Labaakais nosaukums-Atriebiibas zeme(te nu bija ljoti gruuti man,jo svaarstiijos atarp sho un Maaksla piedot)
2.Miiljaakie ievadtitri-Atriebiibas zeme ljoti patiik tie skanjas efekti un zirgi(bet arii svaarstiijos starp Maaksla piedot un Kaisle un vara,jo tie arii patiik)
3.Labaakaa seriaala dziesma-Atriebiibas zeme(tachu nevareeju izveeleetyies starp sho te un maaksla piedot)
4.Skaistaakais finaals-Maaksla piedot,jo ljoti patika tas skaistais dabas skats.
5.Tragjiskaa naave-Daniela paardozee narkotikas.Tas man likaas briesmiigi,jo luuk pie kaa noved jaunieshu neapdomiigais paargalviigums un vieglpraatiiba.
6.Kaitinoshaakaa intriga,kas izshkjiira galvenos varonjus-Daniela izprovocee shkjirshanos un liek Rehiinai domaat,ka Daavids satiekas ar vinjaam abaam,lai saliidzinaatu.Shis man uzreiz ioekrita aciis,paareejie ne tik ljoti.
7.Roimantiskaakaa satikshanaas-Martins izglaabj Veroniku no zirga.Tas man likaas tik skaisti un romantiski un viirishkjiigi no Martina puses.
8.Shiis attieciibas mani apbuura-Veronika un Magdaleena.Vienkaarshi patiik tik jaukas meitas un mammas attieciibas.
9.Miiljaakais otraa plaana paaris-Ana Perla un Pablo(izveeleejos,jo man iisti nebija no kaa izveeleetyies,jo neviens no tiem patiesiibaa mani nepievilka,bwt ja jaaizveelas,tad labaak shie abi).
10.Labaakais ljaundaris-Arons.Man shermulji skreeja vinju ieraugot un veel taa muuzika fonaa.Un viss,ko vinjsh dariija,shausmas.
11.Visljaunaakaa ljaundare-Isadora.Vienkaarshi vinja man likaas ljoti traka.Tachu es vienlaikus nevareeju izveeleeties starp vinju un Greteli.
12.Ivans Sanchezs-diemzheel vinjsh tieshaam uzvar Feru.Lai kaa man bija gruuti izveeleeties Fera loma kaa Eladio vinjam zaudee.
13.Ana Brenda-te man nebija divu domu,ka tikai vinja.
14.Veronika un Martins-nevareeju izlemt starp Daavidu un Mairinu,bet ieliku Veroniku un Martinu.Vinji man tomeer vislabaak.Daavids ar ljoti patiik,bet nepatiik vinja partnere no Melu pinekljiem.
15.Atriebiibas zeme-te man vienkaarshi nebija variantu.

+4

9

aNgeL написал(а):

Paloma cik forši, ka esi vismaz divas LV telenoveles redzējusi  Un kko no Kaisles un varas arī laikam.

No Kaisles un varas tikpat daudz apmēram, kā arī no Mīlas jūras. :D Pilnīgi svešas man tikai Melu pinekļos un Kaķe. Bet jā - ļoti forši!! :)

aNgeL написал(а):

Vēl vismaz viena izsaka, jo skatījies Atriebības zemi

āa.. jā, haha. :D Tā ir, kad neieliek iekavās telenoveli! :P Man smadzenes nespēj tā noorientēties visos. :D

Nākamgad tiešām būs interesanti! Būs mazāka (vieglāka?) izvēle mīļākajam aktierim un aktrisei, jo 2 telenovelēs viens un tas pats  :crazyfun: Nezinu, ko Latvijā  vēl parādīs, bet es esmu par 99% droša, ka Anželika man būs uzvarētāja :D

+2

10

Paloma написал(а):

Būs mazāka (vieglāka?) izvēle mīļākajam aktierim un aktrisei, jo 2 telenovelēs viens un tas pats

Vienīgi mums nominācijā ir varoņi nevis aktieri, tā ka būs visdrīzāk jāizvēlas starp vairākām Andželikām :P

+2

11

Manas balsis:

1. Labākais telenoveles nosaukums
Māksla piedot

2. Mīļākie ievadtitri
Melu pinekļos

3. Labākā seriāla dziesma
Atriebības zeme - Eres mi reina

4. Skaistākais fināls
Atriebības zeme

5. Traģiskākā nāve
Virhīnijai piedzimst bērns un viņa mirst (Mežonīgā kaķe)

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus
Isadora sazāļo Arturo un liek Sofijai domāt, ka abi ir kopā

7. Romantiskākā pirmā satikšanās
Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot)

8. Šīs attiecības mani apbūra
Māsas del Hunko

9. Mīļākais otrā plāna pāris
Veronika un Pablo

10. Labākais ļaundaris
Ārons (Giljermo Garsija Kantu)

11. Visļaunākā
Virhīnija (Gretela Valdeza)

12. Valdzinošākais  galvenais varonis
Arturo (Ārons Diazs)

13. Apburošākā galvenā varone
Estrelja (Zurija Vega)

14. Gada mīļākais pāris
Irīna un Flavio (Atriebības zeme)

15. Labākā 2016. gadā rādītā telenovele
Atriebības zeme

+4

12

Mana izvēle
1. labākais nosaukums-Māksla piedot, jo iemācīties piedot ne jau katram izdodas viegli un uzreiz.
2. labākie ievada titri-Atriebības zeme, jo uzreiz ieveda skatītājus telenoveles darbības vidē un gaisotnē.
3. labākā telenoveles tituldziesma-Eres mi Reina, jo lieliski saderēja ar ievadu.
4. skaistākais fināls-Atriebības zeme, kurā galvenie varoņi kopā ar saviem tuvākajiem radiem un draugiem svinēja abu saimniecību apvienošanos.
5. traģiskākā nāve-Daniela mirst no narkotiku pārdozēšanas, jo viņa jau tā nekad nebija īsti laimīga, un vēl šāds gals.
6. kaitinošākā šķiršanās-Daniela liek Rehīnai noticēt, ka Dāvids grib abas salīdzināt, jo Rehīnai vajadzēja saprast, ka Dāvids to nevienam neteiktu, jo negribētu sevi kompromitēt.
7. romantiskākā iepazīšanās-Rehīna un Dāvids, jo veids, kā tas notika, bija tik neveikli mulsinošs, bet tajā pašā laikā aizkustinošs.
8. šīs attiecības mani apbūra-Estrelja Marina un Oriana, jo sākotnēji nekas neliecināja, ka abu starpā varētu pat izveidoties korektas attiecības, kas balstītos uz mierīgu līdzās pastāvēšanu, par skaistu un uzticamu draudzību vispār nerunājot.
9. mīļākais otrā pāra pāris-Rehīna un Dāvids. Lai gan telenoveles otrajā pusē scenāristi viņu attiecības pamatīgi sabojāja, ļaujot saiet kopā tikai beigās, viņi tomēr bija pats stiprākais pāris gandrīz visu laiku.
10. biedējošākais ļaundaris-Franko, jo viņš visu laiku prata slēpt savu īsto seju, ka praktiski nevienam neradās nekādas aizdomas.
11. labākā ļaundare-Virhīnija-iemesls tas pats, kas Franko gadījumā.
12. valdzinošākais galvenais varonis-Ivana Sančesa atveidotais Martins-harismātiska personība, kura varoņa izaugsme un attīstība bija izcila.
13. labākā galvenā varone-Veronika, jeb Ana Brenda Kontrerasa-tas pats, kas attiecas uz Martinu.
14. labākais pāris-Sofija un Artūro, jo viņi bija ļoti saderīgi un harmoniski, un trešajām personām nebija vietas viņu dzīvēs.
15. labākā telenovele-Atriebības zeme-gan scenārija, aktieru ansambļa, režijas un stila ziņā.

+4

13

1. Labākais telenoveles nosaukums - Māksla piedot.
Lai gan tas nav tulkots burtiski, man patīk, jo tiek saglabāta telenoveles tēma.

2.Mīļākie ievadtitri - Atriebības zeme

3.Labākā dziesma - Māksla piedot - Tu respiracion
Šī dziesma man ilgi bija topā :love:

4.Skaistākais fināls - Atriebības zeme

5.Traģiskākā nāve - Virhīnijas nāve (Mežonīgā kaķe)

6.Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus - Augustīns uzraksta vēstuli Pablo, kurā Esmeralda atsakās no abu mīlestības.
Šī un vēl daudzas, jo šajā telenovelē bija pārāk daudz kaitinošu intrigu.

7.Romantiskākā pirmā satikšanās - Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot).

8.Šīs attiecības mani apbūra - Māsas del Hunko.
Šeit pat nebija divreiz jādomā. Kā telenovelē, tā aizkadros "māsiņu" attiecības bija lieliskas.

9.Mīļākais otrā plāna pāris - Virhīnija un Karloss

10.Labākais ļaundaris - Leonardo

11.Labākā ļaundare - Virhīnija

12.Valdzinošākais galvenais varonis - Martins

13.Apburošākā galvenā varone - Veronika (Ana Brenda)
Šeit ilgi nevarēju izlemt starp Veroniku un Andrea.

14.Gada mīļākais pāris - Andrea un Samuels.

15.Labākā 2016. gadā rādītā telenovele - Atriebības zeme, viennozīmīgi. Ne tikai starp tām, kuras esam redzējušas Latvijā pagājušajā gadā, bet arī starp visām, kuras redzētas - šī telenovele noteikti man ir viena no mīļākajām.

+4

14

aNgeL написал(а):

Vienīgi mums nominācijā ir varoņi nevis aktieri, tā ka būs visdrīzāk jāizvēlas starp vairākām Andželikām

Auč. :D Jau var sākt laicīgi domāt, varbūt pa gadu spēšu izšķirties starp visām! :D

+2

15

Arī es to izdarīju :blush:  :flirt: Lai gan prēmiju taisīšana aizņēma daaaudz laika, bet tas liekas daudz vieglāk nekā izvēlēties favorītus.

+

1. Labākais telenoveles nosaukums
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos - Patīk arī nosaukums Māksla piedot, mīlas jūra, bet šodien uzvarēja melu pinekļos - vistēlainākais liekas.
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

2. Mīļākie ievadtitri
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra - Grūta izvēle starp Atriebības zemi un mākslu piedot, bet mīlas jūras ievadtitri liekas sirsnīgākie un ar jūras skatiem.
Kaisle un vara

3. Labākā seriāla dziesma
Atriebības zeme - Eres mi reina
Māksla piedot - Tu respiracion - viena no grūtākajām kategorijām, jo parasti vairāk ir dziesmu kuras patīk nekā pašu telenoveļu.
Melu pinekļos - Dejame Sonar
Mežonīgā kaķe - Vas a querer volver
Mīlas jūra - Mar de amor

4. Skaistākais fināls
Atriebības zeme
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra - Atriebības zemes finālā man patīk ideja, ģimeniskums, bet Mīlas jūras fināls liekas ļoti skaists, atkal jau dēļ jūras.
Kaisle un vara

5. Traģiskākā nāve
Mariano tiek nošauts (Melu pinekļos)
Virhīnijai piedzimst bērns un viņa mirst (Mežonīgā kaķe) - neredzēju ainu, bet izklausās vistraģiskāk.
Horhe noslīkst jūrā (Mīlas jūra)
Virhīnija nogalina Emiliano un Nansijagu (Māksla Piedot)
Danielai liek pārdozēt ar narkotikām (Kaisle un vara)

6. Kaitinošākā intriga, kas izšķīra galvenos varoņus
Viktors Manuels notic, ka Estrelja ir Leona mīļāka
Augustīns uzraksta vēstuli Pablo, kurā Esmeralda atsakās no abu mīlestības
Isadora sazāļo Arturo un liek Sofijai domāt, ka abi ir kopā
Daniela izprovocē šķiršanos, liekot Rehīnai noticēt, ka Dāvids tikai vēlas abas salīdzināt. - intrigas vienmēr ir kaitinošas, bet šī konkrēti man liekas ne vien kaitinoša, bet arī ļoti stulba. Skatījos ainu un nevarēju noticēt, ka saprātīgs cilvēks var uzķerties uz kaut ko tādu.

7. Romantiskākā pirmā satikšanās
Rehīna un Dāvids saskrienas uz ielas (Kaisle un vara)
Brāļi Galjardo ierodas del Hunko rančo (Atriebības zeme)
Esmeralda aizstāv Pablo no vienaudžiem (Mežonīgā kaķe)
Viktors Manuels ar lidmašīnu gandrīz uzkrīt Estrellas Marinas laivai (Mīlas jūra)
Martins izglābj Veroniku no satrakojuša zirga (Māksla piedot) - Mīlas jūras tikšanās liekas oriģināla un arī ļoti patika, bet tomēr kad vīrietis izglābj sievieti, tad tas ir romantiskāk.
Rikardo ierodas pēc Ineses, par kuru uzdodas Oriana (Melu pinekļos)

8. Šīs attiecības mani apbūra
Estrella Marina un Oriana
Veronika un Magdalēna - labs mātes/meitas stāsts ir mana vājība. Lai gan sajūsmināja arī māsiņas del Hunko un Oriana ar Estrelju.
Māsas del Hunko
Oriana un Paloma
Esmeralda un Fela

9. Mīļākais otrā plāna pāris
Oriana un Santoss - izvēlos viņus dēļ visām trakulībām, kuras Oriana paveica Santosa dēļ, īpaši kad nolaupīja viņu!
Virhīnija un Karloss
Rehīna un Dāvids
Veronika un Pablo
Ana Perla un Pablo

10. Labākais ļaundaris
Franko (Danilo Karrera)
Augustins (Huans Verduzco)
Hosē Luiss (Diego Olivera)
Leons (Manuels Landeta)
Leonardo (Fabians Rioss)
Ārons (Giljermo Garsija Kantu) - joprojām lielākie šermuļi ir atceroties Āronu.

11. Visļaunākā
Rakela (Altaira Jarabo)
Virhīnija (Gretela Valdeza)
Lorensa (Laura Zapata)
Katalīna (Ninela Konde)
Isadora (Sintija Olivarija) - Man šķiet, ka Arturo visvairāk nepaveicās, satiekot Isadoru savā ceļā salīdzinoši ar pārējām telenovelēm.
Nina (Marlēne Favela)

12. Valdzinošākais  galvenais varonis
Viktors Manuels (Mario Simarro)
Pablo (Daniel Arenas)
Martins (Ivans Sancežs) - Vismaz viena kategorija kur nav jādomā!
Eladio (Fernando Kolunga)
Rikardo (Dāvids Zepeda)
Arturo (Ārons Diazs)
Flavio (Gonsalo Garsija Vivanko)
Samuels (Kristians de la Kampa)

13. Apburošākā galvenā varone
Estrelja (Zurija Vega)
Esmeralda (Maite Perroni)
Oriana (Mayrín Villanueva)
Veronika (Ana Brenda)
Hūlija (Susana Gonzaleza)
Sofija (Ana Lorēna Sančesa) - Ļoti sajūsmināja Sofijas taisnīguma izjūta, cīņasspēks par savu ģimeni un Arturo.
Irīna (Kimberlija dos Ramosa)
Andrea (Skārleta Grūbere)

14. Gada mīļākais pāris
Esmeralda un Pablo (Mežonīgā kaķe)
Estrelja un Viktors Manuels (Mīlas jūra)
Oriana un Rikardo (Melu pinekļos)
Veronika un Martins (Māksla piedot) - Nedomājot, man tas ir gada ķīmiskākais pāris.
Hūlija un Eladio (Kaisle un vara)
Sofija un Arturo (Atriebības zeme)
Irīna un Flavio (Atriebības zeme)
Andrea un Samuels (Atriebības zeme)

15. Labākā 2016. gadā rādītā telenovele
Atriebības zeme - ņemot vērā visu sižetu, varoņus, notikumus utt. labākā liekas Atriebības zeme. Pat lielais sēriju skaits tai nekaitē (tāpat kā Mežonīgajām kaislībām).
Māksla piedot
Melu pinekļos
Mežonīgā kaķe
Mīlas jūra
Kaisle un vara

+4

16

aNgeL написал(а):

Lai gan prēmiju taisīšana aizņēma daaaudz laika, bet tas liekas daudz vieglāk nekā izvēlēties favorītus.

Iedomājies, kā būs nākamgad ar visām apburošajām Andželikām! :D Bet prieks, ka beidzot nobalsoji! :P

+3

17

Balsojums ir noslēdzies un 17 skatītāji ir izvēlējušies savus gada favorītus!

REZULTĀTI ir šeit vai foruma rīkjoslā poga "Premijas2016".

+5


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV prēmijas 2016!