TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's dzīve Anglijā...


Julia's dzīve Anglijā...

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

England (summer 2004, 2005 & 2006)

Anglija, tā ir valsts, kur ierados jau ne vienu reizi. Tur tagad strādā un dzīvo mans brālis, tāpēc arī es esmu ne rets viesis. Pirmo reizi viena pati devos uz turieni 4 gadus atpakaļ, kad bija 16 gadi.. ar autobusu ecoline, kur pavadīju ap 36 – 40 stundām. Viena pati... un tās robežas tolaik nebija kā tagad, brīvas, tad man kaut ko vēl jautāja utt. Bet es to izdarīju ;) nu no tās dienas, es laiku pa laikam ierodos Anglijā, gan pie brāļa, gan apskatīt valsti, gan strādāt...
Centīšos parādīt un pastāstīt, kur es biju, ko es redzēju, manus komentārus... kaut patiesībā, daudzas fočenes pazuda, dažreiz tās ir tikai iztaisītas, nevis datorā, bet konstatēju..

Sākšu ar vecākām fočenēm.
Pilsēta – Porthmouth, pašos UK dienvidos, pie jūras... šajā pilsētā ir flote, kurā ir daudz visāda veida kuģu un no šejienes pat izgāja kuģi uz Arābu valstīm, kad bija tās visas nesaskaņas starp arābiem un ASV arī Angliju. Tātad, sen senos laikos te notika arī Trafalgas kauja, starp Angliju, Spāniju un Franciju, manuprāt... tātad šajā pilsētā ir skaisti kuģi, kurus var apskatīt gan no iekšienes, gan no ārpuses un vispār pilsētā bieži vien var atrast kaut ko no kuģu tematikas...
Te ir kuģis – Victory. Skaitās vēl var darboties, taču stāv kā muzeja eksponāts un Portsmouth vizītkarte. Un te ir dažas to fotogrāfijas... (fočenes 2005 gada)

[реклама вместо картинки]

Šos krāšņos, vecos kuģus var dažreiz sastapt atvērtajā Lamanšas ūdeņos.. nu tie vairāk ir domāti visādām ekskursijām. Vienu dienu, es devos ar riteni pārbraucienu gar jūru, ko darīju bieži un līdz bija fotoaparāts.. nu mēģīnājām kaut ko uzbildēt ;) un vēl dažas ne manas fotogrāfijas... (foto no interneta un manējā 2004)

[реклама вместо картинки]

Labas krastmalas, kur varētu saulēties īpaši nav… pārsvarā ir samērā šaura pludmale, akmeņaina. Te būs dažas vecas fotogrāfijas… (pirmajā, es esmu kaut kāda baigi dusmīgā, tas ir pie pīra, netālu no vietas, kur strādāju (2004), otrā, brāļa dzimšanas svinības, akmeņainā pludmalē(2004) un trešā notika Trafalgar 200 festivals Portsmouth pilsētā 2005)
[реклама вместо картинки]

Protams, ka pilsētā vēl ir citu skaistu vietu. Piemēram, pavisam nesen uzcēla torni, kas domāta vairak, lai apskatītu pilsētu, jūru un krastu no augšas un lai tas būtu vēl viena Portsmouth vizītkarte. Skaista un moderna arhitektūra, tās doma ir parādīt kuģa parusņiku (parus).. tornis – Spinnaker tower. To var pamanīt no liela attāluma un atrodas modernākājā pilsētas daļā, kas skaistās ļoti prestižs un dārgs. Biju tornī iekšā, skats tiešām fantastisks un plešas ļoti tālu, taču nav vietas kur būtu brīva izejas uz ārienu... visur tikai stikls. Ir vieta kur diezgan liels gabals stikla ir uz grīdas un starp to un zemi nekā vairak nav... tu redzi vien, ka zem tevis cilveki rosās, taču tie ir tik mazi... stikls ir liels un kad atrodies uz tā, to tevi pārņem nelielas bailes, jo kad pēkšņi ej no parasta grīda seguma uz stiklu, liekas ka tu tulīt krtīsi tur tajā caurumā. Daudzi cilveki vispār neriskēja uz turieni iet (man biaj fočenes nu bet tagad nav, kā es tur atrados un skatu uz leju..). te ir dažas Spinnaker tower foto... (foto no i-neta un manējās 2006 gada)

[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

Vēl dažas citas fotogrāfijas par šo pilsētu…
Vēsturiskās daļas ir samērā maz, taču protams, ir dažas baznīcas, kādas veclaiku celtnes, taču nav nekā ļoti grandioza. Krastmala ir samērā skaista, tikai samērā daudz vietas ir pieskaņos kugiem, nevis cilvēku atpūtai… tomēr ta kā Portsmouth var teikt ir pilsēta-pussala, jo tikai no vienas, ziemeļu puses ta savienojās ar pārējo Anglijas daļu, visaspkārt to apskalo jūra, tāpēc vietas kur var saulēties un peldēties diezgan daudz un cilveki to tiešām dara.

[реклама вместо картинки]

tas īsumā ir viss par Portsmouth (latviski Portsmute)
vēlāk varu pastāstīt par citam vietām Anglija, kurus apskatīju ;)

0

2

Ooo, pastāsti gan!!! šī pilsēta mani jau pamatīg ieintriģēja.. un tā kā ir iespeāj ka uz Angliju braukšu, tad būtu vērts uzzināt, kas tur ir ko redzēt!!! :)

0

3

pastāstīšu... iespējams rit jau kaut ko ielikšu jaunu...
es jau samērā daudzās vietās Anglijā esmu bijusi, tikai kā teicu vairākas fočenes ir zudušas kaut kur... :(

http://www-scm.tees.ac.uk/graphics/uk_map.jpg
Portsmouth - pašos dienvidos pie salas..

Отредактировано Julia (20.04.2007 22:50)

0

4

ōhhh... Kas tu par pasaules apceļotāju, pazinēju!!!! :laimigs:  Bet man ir prieks, ka tev ir šādas iespējas. Nu pēc tava apraksta pilsēta likās ļoti interesanta...
Un citas pilsētas Anglijā? Piekrītu Palomai -  pastāsti mums arī par tām! :meklet:

0

5

Jā, ļoti interesanti. Es no Anglijas tikai Londonā esu bijusi un Skotiju mazliet vairāk apskatīju - tur trīs dienas vienā pilī mitinājāmies... Bet Portsmuta ļoti skaista - dievinu kuģus...

0

6

albalonga написал(а):

Skotiju mazliet vairāk apskatīju - tur trīs dienas vienā pilī mitinājāmies

heh.. es tik Edinburgā pavadīju trīs dienas... ;) nu divas laikam..

0

7

Brighton
Vēl viena pilsēta  Anglijas dienvidos, lielāka par Porstmuti. Te es biju dažas reizes, jo principā atrodas samērā netālu no Portsmutes, vienu no reizēm (no kuras arī fotogrāfijas) es ar brāli devamies ar velosipēdiem... es gribu pateikt – no mājas līdz dzelzsceļu stacijas ar riteni, tad vilciens un tad apskatot pilsētu atkal ar riteni.  Nu šajā pilsētā pludmale ir iespaidīga, milzīgas, baltas klintis, kuras ir gandrīz visas tās garumā.. Te ir daudz lielāki viļņi nekā Portsmutē, jo te tās priekšā nav salas, tāpēc vējš var mierīgi dzenāt viļņus... (dažas fočenes ar klintīm un viļņiem 2006, arī 2003)

[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

Šajā pilsētā, protams, ir vēl daudzas citas lietas, kuras ir interesanti apskatīt... gan interesanta arhitektūra (piem, The Royal Pavilion, sk bilde, arī Brighton Pier skaistās apskates vieta),  gan skaisti parki, gan pēdējo reizi, ka biju te, pamanīju jauno transportlīdzekli – divritenis ar nelielu motoru + vēl ar kabīni, priekš cilvēkiem. To izmanto kā taxi tūristiem vai arī izklaides dēļ... vispār ļoti interesanti un to ir ļoti daudz.. tās  nosaukums ir Tuk Tuk taxi. Lasīju, ka šī doma ir aizņemta no Indijas un citām Āzijas valstīm, kur tas ir ļoti populārs transportlīdzeklis un Brighton ir pirmā pilsēta, kurā izdomāja to pārbaudīt...

[реклама вместо картинки]

Tas ari īsumā viss par Brighton
Tagad citas pilsētas...

Отредактировано Julia (21.04.2007 20:04)

0

8

Ai, cik skaisti!!! :) gaidu vēl! :)

0

9

Isle of Wight
Sala, pašos Anglijas dienvidos...(kartē, augšā, kuru var redzēt no Portsmutes, īpaši labos laika apstākļos). Sala nav liela, taču to apstaigat arī nav iespējams.. tikai izmantojot autobusu, bet vēl labak divriteni, bet mēs vēl tik un ta vēl to neizdarījām bet bija ideja braukt uz turieni ar iteņiem un teltīm...
Salu es apskatīju tikai vienu reizi 2003. gadā, vajadzēs to izdarīt vēl reiz. Isle of wight salā notiek liela dzīvība, te ir pašiem savs transports, shoppingi, viesnīcas, mājas utt... sala ir slavena ar savām klintīm un nogāzēm, ļoti straujām un augstiem. (diemžēl man tad vēl nebija digitālā fotoaparāta un fotogrāfiju ir vēl mazāk... tāpēc meklēšu kaut ko no interneta, bet to, ko es pati esmu redzējusi)

Kā teicu krasts un klintis ir ļoti augsti un pie tiem brīvi var pieiet, nav nekādu nožogojumu un lejā ir zaļgani zila jūra ar akmeņiem, respektīvi, ja krīti, tad cerību maz... mēs tik un tā fočejamies pie pašām malām un ari rīkojām pikniku tur pat vien.. (dabasskati, kas no mans fotogrāfijas, gan internetā)

[реклама вместо картинки]

mums nedaudz bija redzami „needles”, no attāluma, jo pieiet tuvak tiem, varēja tikia samaksājot, manuprāt, 5 mārciņas.. mēs to neizdarījām.. te nu ir šīs dārgās klintis...

[реклама вместо картинки]

Pati visa sala ir iztaisīta nedaudz kā pasakā, gan mājas pasakainas un vēsturiskas ar vairakiiem puķu podiem un dārziem, gan arī vilcieni te bija izrotāti dažnedažadās krāsainās krāsās... te bija arī samērā daudz piļu, kuri atradās augstu kalnos... fotogrāfijā Carybroken castle (ļoti iespējams nav pareizi uzrakstīts) atradās lielā kalnā, kamēr mēs uzrāpamies jau piekusām... un arī mūsu mazie pikniki kamēr ceļojām pa salu...

[реклама вместо картинки]

Atrodoties un ceļojot šajā salā tikai vienu dienu, mēs sapratām, ka ar to vien nepietiek... pēc tam mēs konstatējām, ka redzējām labi ja kādu piekto salas daļu...

http://www.contours.co.uk/self-guided/images/the-needles.jpg
njam njam kaut  ko skaistu atradu internetā...

Отредактировано Julia (21.04.2007 20:21)

0

10

Burviigi ,ja man buus iespeeja noteikti aizbraukshu uz Angliju! ;)

0

11

Ai, cik skaisti!!! :):):) fantastiski skati! :)

0

12

laiks pagaja un es jau te, anglija esmu diezgan ilgu laiku

te dazhas fochenes no ta visa kas te notika..... tikai sakum, kadreiz bus vairak... ja vajag.... ;)

1. [реклама вместо картинки]

mans lidojums no rigas uz londonu... un vilciens no londonas gatwick uz Portsmouth, pilsetu kur dzivoju. visi vilcieni izskatas apmeram taa!!!

2. [реклама вместо картинки]

ta izskatas pludmale, pie kuras dzivoju.. (100 m) kur eju peldeties, atpusties, sauleeties utt... pludmale ir akmenjaina... tas kaitina brizhiem..

0

13

Nju protam ka vjag!! Foršs vilciens!! :O ah, dzīvot pie pudmales.. tas ir tik.. ideāli!!  :heart: gaidīšu vēl foto! :D

0

14

Super, Juļchik, gaidām vēl bildes... :D

0

15

Pludmale izskatās patiešām forša, kaut arī akmeņaina. Un galvenais, ka tik tuvu mājām... :)
Tev veicas-es arī gribētu 100 m no jūras dzīvot!  ^_^

0

16

3. [реклама вместо картинки]
te es nofočēju dažādus UK cilvēkus.... nu tā, pasmieties... :) brīžiem uz pludmales vai kur citiem parādās tādas čeburaškas... un zvejo... ko tur var nozvejot pie krastmalas? nu tas taaa....:) un te protams ir visas tautas cilvēki... visus pat nevaru nofočēt, un arī brīžiem neuzdrīkstos vai netrāpās...

4. [реклама вместо картинки]

šajās bildēs... parki, kas atrodas arī pavisam netālu no mans... Rose garden... jau tagad tur zied daudz rozes, bet nedaudz vēlāk tur būs roze uz rozes un viss ziedēs, dažādas šķirnes, krāsas utt... parks ir atvērts visiem tikai uz nakti to sl°ēdz, bet anglijā neviens nemēdz neko demulēt tāpēc droši var šo pilsētu uztaisīt baigi smuko..
un otrajā bildē arī parks.... tur ir mākslīgs ezers, pukēs un aiz šī koka uz reiz tur pat jūra sākās, tas pats kas bija iepriekšējās foto.

dzīvoju pagaidām es viesnīcā, kra ir redzama uz reiz ar pīra (pier), kas ir iepriekšējā bildē... (viena no tām celtnēm ir mana viesnīca) ;)

0

17

5. [реклама вместо картинки]
nu te tikai ielas... ielas, kas ir tuvu pie manis... principa, ta izskatās visa Porstmute un visas citas pilsētas arī.. (līdzīgas, pēc viena principa)

6. [реклама вместо картинки]
nu tas ir tur kur es strādāju.mana viesnīca, tā ta izskatās naktī... +tur vēl ir tās neskaistā daļa, bet to es nefočēju :)
un divas mazas fočenes ir mana istaba.... istaba maza, bet esmu apmierināta... pagaidām dzīvoju viesnīcā, bet vēlāk grasos pārvākties uz kādu mājiņu... nu pagaidām tā.. ;)

mans aviks ir uzņemts manā istabā :)

0

18

forshi man īsteniba ļoti patik un aviks ari foršs :kiss:

0

19

Ai, es ar grib tādu mazu, foršu istabu Royal Beachā prom no visiem... :(

0

20

HuLiA написал(а):

forshi man īsteniba ļoti patik un aviks ari foršs

paudiessss... :blush2:

albalonga написал(а):

Ai, es ar grib tādu mazu, foršu istabu Royal Beachā prom no visiem...

brauc pie manis.... :) :D

7. [реклама вместо картинки]
te ļoti bieži pilsētas centrā uzstājas kādi cilvēciņi.. daži dejo, daži dzied, tēlo utt... viss kaut kas.. gan tumšādainie, gan šajā gadījumā kaut kādi indiāņi, kuri reklamē savus diskus. vispār mūzka bija skaista ko viņi tur spēlēja.. indiāņu stilā, bet man patika... viņš tur dziedāja. tas ir galvenais shopping centrs Porstmusā

8.  (fočene pagaidām negrib likties... vēlāk pamēgināsu ) te, angljā, ar vien vairāk un vairāk tirgo visādus mūsējos produktus... no lietuvas, ukrainas, poljas, krievija utt... gan pbos, gan ar vien vairāk tā saucamos Polish or East europe shops... vai Baltic shops... tie ir mazi, bet tajos ir daudz visādus mūsu produktu... arī no Ltvijas ir... ebt man kaut kā uz to visu vienaldzīgi.. nezinu, man viegli iztikt ar to kas ir anglijā. reti kad gribas kaut ko tādu kas aktuāls latvijai a te tada nav.... man gandrīz tā negadās...

fočenē ir pub menu un ir redzams, ka poļu alus ir ļoti populārts, ka arī ukraiņu un nesen ieviestais lietuvas alus. dzirdēju ka Īrijā drīz būs vai jau ir Aldaris... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's dzīve Anglijā...