TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Bafija/Buffy the Vampire Slayer


Bafija/Buffy the Vampire Slayer

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Ahh, kā es šo seriālu skatījos.  :blush:  Vēl nesen TV3 rādīja šī seriāla 5., 6. un 7. sezonu. Seriālu gan vairāk skatījos Spaika ( James Marsters) dēļ ^__^  :nyam: Pāris gadus atpakaļ tika rādītas arī pirmās sezonas.

0

2

Nu man kādreiz ļoti patika. Bet kad Eņģeli aizvāca, sāka stipri nepatikt. Un pēdējās sezonas ar tieši Spaika dēļ skatījos - tā patika redzēt Bafiju ar viņu kopā - nu patīk man kaut kā tie sliktie zēni... Bet vispār beigās jau tur bija baigais sviests. Mazliet par ilgu to visu ievilka - varēja ātrāk beigt, a to jau baigajās auzās iebrauca...

0

3

Piekrītu, pirmās sezonas bija ļoti labas. Pēdējās gan kkā tiešām pietrūka, es arī vairāk skatījos tikai tāpēc, ka Spaiks man patika un Spaika&Bafijas attiecības:]

0

4

Bafijai atzistu pirmas 3 sezonas, pec tam 4. vel vareja paskatit, jo Spaiks bij riktigi prikoligais :D Bet vispar tiklidz pazuda Engelis, taa ari es pasrtaju skatities :(

0

5

Jāsaka, ka esmu laikam no tiem retajiem, kas nav redzējusi šo seriālu, taču vakar sāku skatīties seriālu Angel...kā noprotu, tad tas ir tā kā šī seriāla tēls, kurš pēc tam, kad saprot, ka viņam nevar būt normālas attiecības ar Bafiju un tāpēc sāk jaunu dzīvi - būdams vampīrs ar dvēseli cīnās pret ļauno, aizsargā nevainīgos....Man patīk. Izklausās jau, ka sižets banāls, bet tā nav. Katrā ziņā ārkārtēji pievelk Angel tēls...viņa personība.  :love: Pagaidām esmu noskatījusies tikai pirmās 3 sērijas un tāpēc neko vairāk nevaru teikt.
P.S. Neveidoju jaunu tēmu, jo, ja neviens cits neskatās, laikam jau nav jēgas.  :unsure:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Bafija/Buffy the Vampire Slayer