TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)


El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)

Сообщений 1 страница 20 из 45

1

http://www.bildites.lv/images/v5pdguvc93p9135w0cq.jpg

Producente: Karla Estrada
Sēriju skaits: 155
Dziesma: Manuel Mijares & Lucero - El privilegio de amar

Sižets:

+

The young seminarian Juan de la Cruz (César Évora) arrives for a visit at the home of his mother, Ana Joaquina (Marga López), a religious fanatic who has always imposed her will upon her son and pushed him to serve God. Working in Ana Joaquina's house is the young Luciana (Helena Rojo), an innocent dreamer of a girl who falls in love with Juan. One night, carried away by youthful passion, they tenderly and innocently give in to their desires. Upon discovering that Luciana is pregnant, Ana Joaquina demands to know the identity of the child's father; when Luciana admits that it is Juan de la Cruz, Ana Joaquina fires Luciana, leaving her destitute. After giving birth to a daughter, Luciana leaves her baby on the doorstep of a wealthy house with the hope that the little girl will be raised there, but she is instead taken to an orphanage. In order to survive, Luciana becomes involved with many undesirable men, including Pedro Trujillo (Pedro Weber Chantanuga), a terrible man who hits and abuses her.

Twenty years later, Cristina (Adela Noriega), Luciana's daughter, has grown up happily in the orphanage although she is forever curious to know who her mother is; meanwhile, Luciana is the owner of a popular fashion house and the wife of the well-known actor Andrés Duval (Andrés García), with whom she has two children, Lizbeth (Adriana Nieto) and Víctor Manuel (René Strickler). Lizbeth, who is Luciana and Andrés's daughter, is capricious and spoiled because she is accustomed to always having what she wants, while Víctor Manuel, who is Andrés's son with his first wife, is like a son to Luciana and works at her fashion house.

Her happy and caring family provokes Luciana to begin searching for the daughter she abandoned so many years ago; however, her family knows nothing about Cristina because Luciana has never revealed a single detail about her past for fear of her husband's reaction. Cristina, upon leaving the orphanage, rents a simple apartment with Lorenza (Sabine Moussier) and Maclovia (Isadora González). Lorenza is a beautiful young woman, provocative and very self-confident, whereas Maclovia is reserved, timid, and intelligent.

Lorenza meets Andrés and they become lovers as Andrés comes to desire the passion and love that Luciana never gave him; meanwhile, Cristina, thanks to Lorenza, obtains work as a model in Luciana's fashion house. Cristina and Víctor Manuel fall in love and begin to date, but when Luciana discovers their relationship she fires Cristina and tries to convince her son that he should marry Tamara (Cynthia Klitbo), trapping him with the lie that she is carrying his child when in reality the child is that of Nicolás Obregón (Enrique Rocha), Andrés's friend.

Cristina discovers that she is pregnant by Víctor Manuel but decides to stay quiet out of respect for the family that he has formed. At this point, Alonso (Toño Mauri) comes into Cristina's life offering a name for her daughter and love for her; however, Cristina cannot return his feelings because she does not love him. Nonetheless, Cristina begins to fight for her daughter and becomes a very successful woman. This status that she little by little gains as a model unites her again with Víctor Manuel who lives a hellish life with Tamara; he eventually leaves her to be happy with Cristina and thus, they are able to enjoy together the privilege of loving.

Aktieru sastāvs
Adela Noriega .... Cristina Miranda
René Strickler .... Víctor Manuel Duval Rivera

Helena Rojo .... Luciana Duval
Andrés García .... Andrés Duval
César Évora .... Juan de la Cruz Velarde
Enrique Rocha .... Nicolás
Cynthia Klitbo .... Tamara
Sabine Moussier .... Lorenza
Adriana Nieto .... Lizbeth
Ramón Abascal .... Chema
Isadora González .... Maclovia
Marga López .... Ana Joaquina
Lorena Velázquez .... Rebeca
Pedro Weber 'Chatanuga' .... Trujillo
Mario Casillas .... Miguel - friend of Andrés
Maty Huitrón .... Bárbara
Rodrigo Vidal .... Artemio
María Sorté .... Vivian
Toño Mauri .... Alonso
Yadhira Carrillo .... María José
Claudio Báez .... Cristóbal
Nuria Bages .... Miriam
Lourdes Munguía .... Ofelia
Katie Barberi .... Paula
Mauricio Herrera .... Franco
Tito Guízar .... Agustín
Diana Bracho .... Ana Joaquina
Edith Márquez .... Luciana
Andrés Gutiérrez .... Juan de la Cruz
Ana María Aguirre .... Sor Regina
María Luisa Alcalá .... Remedios
Aurora Alonso .... Imelda
Marta Aura .... Chepa
Raúl Buenfil .... 'El Fresco' Wacha
Gabriel Cervantes .... Ramiro
Jean Douvenger .... Exposimetro
Consuelo Duval .... Rosenda
Virginia Gutiérrez .... Sor Bernardina
Nelly Horsman .... Cata
Silvia Manríquez .... Luz María
Ramón Menéndez .... Erasmo
Rafael Mercadente .... Mauricio
Julio Monterde .... Padre Celorio
Beatriz Moreno .... Dona Charo
Héctor Ortega .... Valentín
Isabel Salazar .... Rocio
Claudia Silva .... Lourdes
Andrea Torre .... Alejandra
Luis Uribe .... Raymundo
Jacqueline Voltaire .... Jacqueline
Arturo Vazquez .... Macario Jiménez
Marisol del Olmo .... Toña
Mike Biaggio .... Pancho
Saúl Lisazo .... Himself
Kuno Becker .... Himself
Felicia Mercado .... Herself
Arlette Pacheco
Dalila Polanco .... Casilda
Oscar Bonfiglio .... Bernal
José Ma.Napoleon .... Silverio
Rebeca Mankita .... Herself
Luis Xavier .... Alberto Souza
Carlos Amador Jr. .... Fidencio
Roberto Antuñez .... Padre Marcelo
Arturo Lorca .... Don Isaias
Gaston Tuset .... Alfonso
Estela Barona .... Gladiola
Benjamín Islas
Silvia Pinal .... Herself
Martha Itzel .... Dulce
Abril Campillo .... La Guera
Alfredo Palacios .... Himself
Eduardo Lopez Rojas

0

2

Šī bija pirmā Adelas Norjegas novele, kuru redzēju. Un pēc tās viņu iemīļoju. Viņa tiešā ir lieliska aktrise. Tomēr nu jau ir diezgan novecojusi. Domāju, ka viņai būtu jau laiks beigt tēlot nevainības meitenes (viens no iemesliem, kāpēc izgāzās "Daiļā atraitne"("La Esposa Virgen"). Un tomēr man šķiet, ka viņa tēlo ļoti pārliecinoši - viņai piestāv dramatiskas un raudošas galvenās varones!!!!!Žēl, ka atrise joprojām neiet personīgajā dzīvē... Lai gan neviens jau neko precīzi nezina - viņa ir tik noslēpumaina. Man šķiet, ka viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kas višu sevi atdod darbam, bet tad pēkšņi attopas viena un vientuļa!

0

3

jā.... tas bija arī viens no pirmajiem LNT seriāliem... (cik atceros)

0

4

šis bija man ļoti mīļš seriāls! tie vēl bija laiki, kad LNT tulkoja krieviski... ai, cik sen tas bija!

sižets gan tāds līdzīgs lielai daļai 90.gadu seriāliem, bet adela un renē tik lieliski izskatījās kopā, ka par to bija nospļauties :D
un ievaddziesma tik pārliecinoša un aizkustinoša!!!
ne velti tas atzīts par vienu no labākajiem seriāliem!

0

5

jā, ikreiz kad skatos uz Adelu vai Renē , tā sagribas vēlreiz paskatīties Tiesības mīlēt.. slikti atceros kā tādu šo seriālu, tāpēc gribetos vēlreiz.. un man patika, ka tur bija iesaistīta modeļu pasaule, un vispār tagad jau tajā seriālā ir daudz pazīstamu, mīļu aktieru, kuri toreiz nebija vēl tik pazīstami..

0

6

Jā šī telenovele man ļoti patika!!!Sižets man tam laikam likās interesants, ar lielu aizrautību skatījos un dziesma bija forša:)!!!!!!!!Tikai pašas labākās atmiņas par šo seriālu.
Gan Renē, gan Adela arī - abi tādi jauni, Adela šeit izskatījās skaista. Bet tagad gan ļoti izmainījusies.

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Adela šeit izskatījās skaista

aha, tas gan! tagad viņu wnk seriālos sagērbj kkādās vecmodīgās drēbēs, matus garām sasprauž.. :/  vismaz Fuego en la sangre tas pilnībā parādās..  un šodienas sērijā arī viņas seju garām sakrāsoja..

un Tiesību mīlēt dziesma man arī ļoooti patika un patīk jo projām :) un vēl man ļoti patīk šī seriāla entrada :)

0

8

aNgeL написал(а):

un Tiesību mīlēt dziesma man arī ļoooti patika un patīk jo projām :) un vēl man ļoti patīk šī seriāla entrada :)

Tas gan!!Entradu skatoties tādas atmiņas uzjumdī, man ar entrada ļoti patīk!!!Mijaresa un Lucero dziesma.....vnk skaisti

aNgeL написал(а):

aha, tas gan! tagad viņu wnk seriālos sagērbj kkādās vecmodīgās drēbēs, matus garām sasprauž.. :/  vismaz Fuego en la sangre tas pilnībā parādās..  un šodienas sērijā arī viņas seju garām sakrāsoja..

Es domāju ka jā lielu lomu nospēlē viņas vecmodīgie tērpi, frizūra!!!!!Ja to pamainītu viņa izskatītos daudz labāk!!!!Viņa bieži ģērbta melnā, bet tas izceļ viņas bālumu, vajadzētu maigākus toņus pieskaņot!Un Adelai jāsaved veselība kārtībā, jo viņa izskatās nevesala, līdzkeļu viņai tam pietiek tikai tas jāizdara un es domāju, ka tad viņa neizskatīsies tik novecojusi, izskatīsies labāk, kaut drusciņ tik labi kā agrāk. Jo tagad pilnīgi liekas it kā uz citu cilvēku skatītos viņu redzot. Gan jau viņa to izdarīs un viss būs ok.
Šodienas sēriju intereses pēc noskatījos.
Par seju jā lūpas rozā un plakstiņi arī - garām.

0

9

Ak, par šo seriālu man arī jaukas atmiņas. :)
Un ievada dziesmu dievināju, kad skatījos. Tagad tā arī kaut kur manā datorā saglabāta. :)
Un Adela man arī Amor real pēc izskata patika.
Par FELS jau ne reizi vien teicu - baismīgi!  :x

0

10

Ragana написал(а):

Un Adela man arī Amor real pēc izskata patika.

jā, man arī ļoti viņa šajā seriālā patika :) matu sakārtojums šajā seriālā mani interesēja viņas - labi izs°katījās :D
jau Raganiņai teicu, šo sarunu dēļ sāku vakar youtube skatīties un beigās arī lādēt sērijas :D :D vājprāts!! nu gribu vismaz sākumu paskatīties..kgan gribētu visas epizodes kur Lusiana ar Kristīnu.. Helenu Roho šajā seriālā wnk dievinu!

0

11

ak šī seriāla mūzika tik emocionāla! ikreiz kad ieskanas emocijas pārņem :) vāājprāts, cik daudz redzet un pazīstamu aktieru :D :D un Sauls Lisaso  :love:  super :D ak, un tiešām dievinu Helenu Roho :D  :love:  un Adela Noriega tik jauna, patīkama :)

0

12

aNgeL написал(а):

Helenu Roho šajā seriālā wnk dievinu!

helēna allaž pārsteidz ar savu aktierspēli. atceros, cik ļoti pret viņa bija pret kristīnu un v/m attiecībām un beigās nožēloja...

adela ir tāds jaukumiņš šajā filmā :) lai gan man viņa patika arī avotā un amor real, tomēr šī paliek mana mīļākā loma no viņas.
un vēl cēzars evora!!! cik ļoti man patīk, kad viņš ir labs :)

aNgeL написал(а):

ak šī seriāla mūzika tik emocionāla

ai, nunca te olvides de Dios - šī rindiņa tik ļoti pielīp! nesen atradu vārdus, ko kādreiz bija publicējis žurnāls Seriāls (ak, vecais labais Seriāls :D ), un tgd vien nespēju beigt dungot līdzi

0

13

magone написал(а):

helēna allaž pārsteidz ar savu aktierspēli. atceros, cik ļoti pret viņa bija pret kristīnu un v/m attiecībām un beigās nožēloja...
adela ir tāds jaukumiņš šajā filmā  lai gan man viņa patika arī avotā un amor real, tomēr šī paliek mana mīļākā loma no viņas.
un vēl cēzars evora!!! cik ļoti man patīk, kad viņš ir labs

aha :) man dikti patīk kā Helenai izskatās sarkana krāsa - ļoti graiciozi , leeganti :) super  :love:  un šī aktrise lieliski tēlo ciešanas par pamesto meitu.. - gan sejas izteiksme, balss.. - lieliski! nu tieši kaut kā tas mani ļoti piesaista šajās attiecībās - Lusianas un Kristīnas atteicības.. kā Lusiana ir pret viņu no pirmā skatiena.. vēlāk uzzina patiesību, bet jau Kristīna nepiedod, un tikai tā Lusianas koma saliek visu vietās :)  :love:  šobrīd man pat interesantāk skatīties viņu abu attiecības, nekā Kristinas un Viktora Manuela :D ak, bet Adela Noriega un Renē Striklers kā pāris izskatās vienreizēji! manuprat, ļoti saderīgi! un Sesaru Evoru arī prieks redzēt labu un wsp viņu šeit redzet :)  :love: un modeļu pasaule piesaista :) un Andress Garsija izskatās un tēlo dabīgāk, labāk nekā ecdd..

magone написал(а):

ai, nunca te olvides de Dios - šī rindiņa tik ļoti pielīp! nesen atradu vārdus, ko kādreiz bija publicējis žurnāls Seriāls (ak, vecais labais Seriāls  ), un tgd vien nespēju beigt dungot līdzi

dziesma riktīgi fascinējoša..bet arī dažādas melodiju notis kas skan seriālā - viegli sajūtami pārdzīvojumi ar tām :)  :love:

laika dēļ žēl ka šim seriālam nav tik īpaši maz sēriju..bet nu ja jau iesaku, tad kādreiz aŗī pabeigšu skatīties - es ceru :D

0

14

aNgeL написал(а):

Adela Noriega un Renē Striklers kā pāris izskatās vienreizēji!

lūk, ideāla kastinga piemērs :D

aNgeL написал(а):

Andress Garsija izskatās un tēlo dabīgāk, labāk nekā ecdd..

garsijas attiecības ar to kristīnas draudzeni Lorenu arī bija interesantas (vīra un mīļākās attiecības). un tam, ka viņš te labi tēloja, pilnībā piekrītu!
man vēl patika lisbete - tad man ļoti iepatikās adriana nieto un ar aizrautību skatījos locura de amor pirmo daļu.
vsp šaja seriālā tik tiešām ir daudz foršu aktierīšu :love:

aNgeL написал(а):

bet nu ja jau iesaku, tad kādreiz aŗī pabeigšu skatīties - es ceru

jā, sēriju daudz... es arī ceru, ka pabeigsi ;) es arī pašlaik  paskatos (man te vsp tagad trīs seriālu mikss), kad ir laiks! kur tu skaties? youtubā?

0

15

Helena Rojo šajā seriālā bija neatkārtojama!!!!Tieši pēc šī seriāla viņa man ļoti iiepatikās!!!!Manuprāt lieliska loma, tas kā viņa tēloja bija tiešām neatkārtojami, emocionāli un aizkustinoši.

aNgeL написал(а):

un Sauls Lisaso  :love:

Viņš tur bij?

0

16

magone написал(а):

man vēl patika lisbete - tad man ļoti iepatikās adriana nieto un ar aizrautību skatījos locura de amor pirmo daļu.

kkā agrāk šo aktrisi īpaši neievēroju..bet tagad tā pamanu, ka viņa daudzās pazīstamās telenovelēs bija un tagad arī šajā seriālā interesantāk pavērot.. kgan kā Lisbete man arī atmiņā bij palikusi, tieši ar to avāriju (ceru nenosapņoju, ka tur kas tāds bij :D )

magone написал(а):

vsp šaja seriālā tik tiešām ir daudz foršu aktierīšu

aha :D dikti interesanti pavērot un vislaik emocijas - o , šīs aktieris! oo,šī aktrise :D :D

magone написал(а):

jā, sēriju daudz... es arī ceru, ka pabeigsi  es arī pašlaik  paskatos (man te vsp tagad trīs seriālu mikss), kad ir laiks! kur tu skaties? youtubā?

vairs nē.. 1. sēriju youtubē un tagad lādēju.. ne pa sērijām bet kkā pa 40 min gari video, ap 270! un vietām šķiet apgriezts ir, bet nu lab.. nepārdzivoju par to tik ļoti, kgan žēl!

mmaarriiaa написал(а):

Helena Rojo šajā seriālā bija neatkārtojama!!!!Tieši pēc šī seriāla viņa man ļoti iiepatikās!!!!Manuprāt lieliska loma, tas kā viņa tēloja bija tiešām neatkārtojami, emocionāli un aizkustinoši.

uzskatu, ka tā ir labākā šīs aktrises loma! pietiekami spēcīgu iespaidu atstāja bērnībā uz mani, lai jau katrā seriālā ļoti priecatos par viņas līdzdalību, bet tomēr Lusianu pat pēc vārda iegaumēju :D parasti kkādas mates, draudzenes un tml varoņu vārdus neatceros pēc laika..

mmaarriiaa написал(а):

Viņš tur bij?

parādījās epizodē..man liekas, ka tēloja pats sevi..vai wnk tēloja aktieri vai tml.. :) bet prieks dzirdēt, redzēt viņu :)

0

17

aNgeL написал(а):

kgan kā Lisbete man arī atmiņā bij palikusi, tieši ar to avāriju

jā, viņai tur bija avārija, tā ka nesapņoji :)

aNgeL написал(а):

bet tomēr Lusianu pat pēc vārda iegaumēju

man tas pats - man viņa nebija helena roho, bet gan lusiana :D un nākamās lomas salīdzināju ar epda

0

18

xe :D jau saīsinājms :D vispār man prieks, ka te tāda diskusija sanākusi :D

magone написал(а):

man tas pats - man viņa nebija helena roho, bet gan lusiana  un nākamās lomas salīdzināju ar epda

man kkā tāpat bija! viņai dikti aŗī piestāv šāds vārds.. uzreiz jau izsaka visu :) man kāreiz ļoti patika brīdis, kad it kā paiet gadi un pirmo reizi Lusianu kā Helenu Roho parāda.. tā no kājām līdz galvai - tik elegantu!  :love:  interesanti vērot so varoni - jo būtībā skarba pret piem Kristīnu un darbā ,... mīloša pret vīru, atklāta kā draudzene pret to savu palīdzi un dziļumā glabā sāpes par meitu , ko slēpj no pārējās pasaules! dikti interesanta varone .. daudzpusīga :)
vispar jautri tā tagad skatīties un apzināties, ka jūsmoju visvairāk nevis par galvenajiem varoņiem, bet par Lusianu :D

0

19

aNgeL написал(а):

jau saīsinājms

:D

aNgeL написал(а):

dikti interesanta varone .. daudzpusīga

tagad, kad tu uzskaitīji tās lusianas lomas, jāsaka godīgi - īstenībā nekad par to nebiju aizdomājusies! tik tiešām - viņas dinamiskums ir apsveicams, un kā aktrise viņa to parādīja perfekti!

aNgeL написал(а):

vispar jautri tā tagad skatīties un apzināties, ka jūsmoju visvairāk nevis par galvenajiem varoņiem, bet par Lusianu

starp citu, ir daudzi cilvēki, kas saka to pašu! es nevaru noliegt, ka man ļoti aizrauj kristīnas un v/m mīlestība
bet tas, ka sliktajos brīžos es nevaru ciest lusianu, savukārt tajos, kuros viņa cieš, gribas viņu žēlot visu laiku, norāda manas simpātijas pret viņu! ar lusianu nekad nepaliksi vienaldzīgs

0

20

magone написал(а):

tagad, kad tu uzskaitīji tās lusianas lomas, jāsaka godīgi - īstenībā nekad par to nebiju aizdomājusies! tik tiešām - viņas dinamiskums ir apsveicams, un kā aktrise viņa to parādīja perfekti!

wnk tā kā tagad skatos un tā kā man wsp ļoti patīk vērot tēlojumu, tad sanāca pavērot Lusianu un nonākt pie šādas nelielas analīzes. aktrise tiešām perfektu sniegumu deva :)

magone написал(а):

starp citu, ir daudzi cilvēki, kas saka to pašu! es nevaru noliegt, ka man ļoti aizrauj kristīnas un v/m mīlestība
bet tas, ka sliktajos brīžos es nevaru ciest lusianu, savukārt tajos, kuros viņa cieš, gribas viņu žēlot visu laiku, norāda manas simpātijas pret viņu! ar lusianu nekad nepaliksi vienaldzīgs

nju tā kā es tikai tikko tiko līdz Kristinas un VM iepazīšanās reizei, tad vēl īsti nepaspēju atkal īpaši aizrauties ar viņiem, kaut gan jkau teicu, ka viņu saderība manuprāt ir lieliska, tādēļ logiski ir interese arī par viņu attiecībām :) galu galā viņi ir seriāla pamats :D
un jā.. kad Lusiana skarbi izturas pret kristīnu, man arī dusmas, nepatika pret Lusianu.. žēl uzreiz Kristīni. bet ciešanu brīžos wnk nevar vienaldzīgam būt.
ak, varētu skatīties visus seriālus  pēc kārtas, kurus gribu - šo, Amor Real, Katalina un Sebastjans, Pasion un dažus vēl citus, ko gribetos..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)