TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)


El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

tikko noskatījos vēl 2 video.. nemācēšu pateikt, kura sērija,. tāpēc raxtīšu tāpat.
tāds kontrasts parādijās :
Kristīna - ak, meitenes es tikko iepazinos ar sava mūža mīlestību!
tajā pat laikā VM - es tikko iepazinos ar savas dzīves nākamo izklaidi
:D :D pat pasmējos par to :D kgan protams reāli domājot..tas tā skarbi.. un wsp biju aizmirsusi, ka VM bija  brunču mednieks.. kkā nepalika tādas atmiņas.. patiesībā kaut kā pāarāk strauji norisinās viss.. tip vakar iepazinās, nākamajā dienā jau viņagatav iet viņam līdzi, jau uzskata , ka mīl viņu un tml un jau skūpsts.. no VM puses - tas normāli..viņam nav nekādu tādu jūtu.. bet no Kristīnas.. hmm.. kgan ja iepriekš viņa nebija iemīlējusies, tad varbūt tas viss ir daudz maz logiski..
un Kristīna iepazinās ar tēvu :) forši :)
un Lusiana lūdzās baznīcā un taisījās grēkus izsūdzēt.. un tas man tik nepierasti likās, ka viņa mācītāja priekšā raud, nevis saglabā savu stiprumu.
dikti žēl bija viņas brīdī , kad Andress dzērumā viskko sliktu runāja par viņu utt..
un savā ziņā es sāku pat bišk izprast Lusianas attieksmi pret Kristīni.. manuprāt, viņa tā izturas, lai Kristīna stiprāka būtu, lai tiešām ar spēku tiektos pie saviem mērķiem..kgan varbūt pārak saasināti brīžiem viņa izturas pret Kristinu.

0

22

aNgeL написал(а):

pat pasmējos par to :D kgan protams reāli domājot..tas tā skarbi.. un wsp biju aizmirsusi, ka VM bija  brunču mednieks.. kkā nepalika tādas atmiņas.. patiesībā kaut kā pāarāk strauji norisinās viss.. tip vakar iepazinās, nākamajā dienā jau viņagatav iet viņam līdzi, jau uzskata , ka mīl viņu un tml un jau skūpsts.. no VM puses - tas normāli..viņam nav nekādu tādu jūtu.. bet no Kristīnas.. hmm.. kgan ja iepriekš viņa nebija iemīlējusies, tad varbūt tas viss ir daudz maz logiski..

Tas jā!!!! Viņš skaitījās brunču mednieks, bet man tas kaut kā tā nelikās!!!!

aNgeL написал(а):

un savā ziņā es sāku pat bišk izprast Lusianas attieksmi pret Kristīni.. manuprāt, viņa tā izturas, lai Kristīna stiprāka būtu, lai tiešām ar spēku tiektos pie saviem mērķiem..kgan varbūt pārak saasināti brīžiem viņa izturas pret Kristinu.

Man viņa bieži likās diezgan netaisna pret Kristīnu, pret viņu bieži neiecietīgi izturējās!!Tagad tā padomājot - savā ziņā viņa Kristīna saskatīja sevi pašu jaunībā un vēlējās lai viņa kļūst tāda, kā viņa(Lusiana) stipra, izsmalcināta un spētu stāties pretī problēmām un nepadoties, ja kāds traucētu viņas sapņu piepildījumam.

0

23

mmaarriiaa написал(а):

Man viņa bieži likās diezgan netaisna pret Kristīnu, pret viņu bieži neiecietīgi izturējās!!Tagad tā padomājot - savā ziņā viņa Kristīna saskatīja sevi pašu jaunībā un vēlējās lai viņa kļūst tāda, kā viņa(Lusiana) stipra, izsmalcināta un spētu stāties pretī problēmām un nepadoties, ja kāds traucētu viņas sapņu piepildījumam.

tieši tā! tā ka tomēr laikam viņa jau sākumā pieķērās Kristinai :) nu, izņempt to pirmo tikšanos reizi.  vai arī..varbūt Lusianai pašai netaisni škiet, ka viņai jaunība bija grūta, un tad kāpēc kādai citai to visu tik viegli dabut? kgan vairāk ticu tam pirmajam variantam, ka cenšas audzināt Kristinu.

mmaarriiaa написал(а):

Viņš skaitījās brunču mednieks, bet man tas kaut kā tā nelikās!!!!

vo vo :D wsp nevaru gluži teikt, ka viņam piestāv būt brunču medniekam, kgan brīžiem tīri labi sanāk.

0

24

aNgeL написал(а):

vo vo :D wsp nevaru gluži teikt, ka viņam piestāv būt brunču medniekam, kgan brīžiem tīri labi sanāk.

viņš man vairāk atgādināja tādu nopietno, kurš ne vienu nepiekrāps.
Bet izskata ziņā atgādināja tādu brunču mednieku, bet izturēšanās kaut kā neiekrita atmiņā!!!

0

25

aNgeL написал(а):

un wsp biju aizmirsusi, ka VM bija  brunču mednieks.. kkā nepalika tādas atmiņas..

man kkā tas allaž paliek prātā. it sevisķi pēc entradas, kur viņš kopā ar kristīnu, tad tamāru... bet tad beigās tomēr paliek ar kristīnu :love: šī vienkāršā meitene viņu izmainīja :D

aNgeL написал(а):

patiesībā kaut kā pāarāk strauji norisinās viss.. tip vakar iepazinās, nākamajā dienā jau viņagatav iet viņam līdzi, jau uzskata , ka mīl viņu un tml un jau skūpsts.. no VM puses - tas normāli..viņam nav nekādu tādu jūtu.. bet no Kristīnas.. hmm.. kgan ja iepriekš viņa nebija iemīlējusies, tad varbūt tas viss ir daudz maz logiski..

jā, no sākuma viss ir ātri... bet tad sākas garais seriāls :D

0

26

magone написал(а):

šī vienkāršā meitene viņu izmainīja

ah, tik jauki un romantiski skan :) man patīk , kad mīlestība maina cilvēkus :) (uz pozitīvo pusi)

0

27

šodien un vakar beidzot atradu laiku paskatīties dažas sērijas.. tiku līdz brīdim , kad Lusiana iesita Kristīnai par frizūru..kgan man tas liekas pārspīlēti..kur gan tur problēma? var jau wnk dabūt atpakaļ sākotnējo matu sakartojumu..un kosmētiku var nomazgāt.. bet tik forši - Lusiana atzīst, ka Kristīna līdzīga viņai :) patiesībā nebiju to atcerējusies, bet Lusiana šajā seriālā ir liela cietēja.. gandrīz visu laiku skumja, raud utt.. bišk apnīk, bet netracina.. saprast jau var viņu..tik smaga dzīve.. man ļoti patika brīdis, kad Andress par škiršanos pateica un vēlāk Lusiana raudāja, viņš pienāca, viņa teica, ka var škirties, ja jau viņš viņu nemīl, bet Andress jau teica, ka mīl..un sāka atvainoties :) ak, viņi ir mīļi, kgan nav jauns pāris :) bet tas ir tik riebīgi , ka Andress krāpj viņu ar to Lorensiju..man viņa patīk, bet..tas nav godīgi..un vēl man emocionāla šķita aina, kad satikās lusiana un Huans de la Kruss..un viņa izstāstīja patiesību, par meitu utt..  :love:  ļoti emocionāli, kad Kristīna skumst par to, ka mātes nav blakus.. un ka Lusiana visu laiku domā par savu meitu..  :love:
āāa.. un vēl mani aizkustināja Viktora Manuela un Lusianas saruna, kad Lusiana teica, ka viņš ir viņas sirdī utt.. ah.. :D viņa ir lieliska!

Отредактировано aNgeL (22.10.2008 21:00)

0

28

aNgeL написал(а):

Lusiana atzīst, ka Kristīna līdzīga viņai

jā, tajos brīžos tik ļoti gribas, lai viņas ātrāk uzzina patiesību. dažreiz gribas, lai viss notiek ātrāk - galu galā ir tāda lieta kā privātdetektīvi... bet nu labi - ir patīkami vērot, kādas ir lusianas un kristīnas attiecības seriāla sākumā un tad beigās. kopumā sanāk, ka lusiana jau no paša sākuma uztraucās par kristīnu, tikai savas emocijas daudz neizrādīja

aNgeL написал(а):

bet tas ir tik riebīgi , ka Andress krāpj viņu ar to Lorensiju..man viņa patīk, bet..tas nav godīgi

man gan lorensija tā ne visai patika. protams, viņa bija ļoti laba draudzene kristīnai, tomēr dēka ar andresu... tad pa vidu vēl čema... kkāds mīlas trijstūris :D nemaz neatceros, kas beigās notika ar viņu...

aNgeL написал(а):

un vēl mani aizkustināja Viktora Manuela un Lusianas saruna, kad Lusiana teica, ka viņš ir viņas sirdī

jāāāā, tas bija skaisti :love: tu esi mans dēls - no lusianas mutes tas skan tik patiesi! cik labi, ka viņa ir labā pamāte :D

0

29

magone написал(а):

jā, tajos brīžos tik ļoti gribas, lai viņas ātrāk uzzina patiesību. dažreiz gribas, lai viss notiek ātrāk - galu galā ir tāda lieta kā privātdetektīvi... bet nu labi - ir patīkami vērot, kādas ir lusianas un kristīnas attiecības seriāla sākumā un tad beigās. kopumā sanāk, ka lusiana jau no paša sākuma uztraucās par kristīnu, tikai savas emocijas daudz neizrādīja

jap, man arī gribas kaut ātrāk varoņi uzzinātu patiesību!!! bet tajā pat laikā..ja visu uzzina ātri, tad tomēr emociju mums laikam ir mazāk..jo - jo ilgāk gaidi, jo lielākas emocijas sagaidot. un jāa - viņa ir pietiekami bagāta, lai noalgotu detektīvu..

magone написал(а):

man gan lorensija tā ne visai patika. protams, viņa bija ļoti laba draudzene kristīnai, tomēr dēka ar andresu... tad pa vidu vēl čema... kkāds mīlas trijstūris  nemaz neatceros, kas beigās notika ar viņu...

man diezgan interesanta šķiet Lorensijas runāšana..balss.. un kā draudzene laba..

magone написал(а):

tu esi mans dēls - no lusianas mutes tas skan tik patiesi! cik labi, ka viņa ir labā pamāte

aha :D riktīgi fantastiska māte no viņas sanāk :) un sieva un sieviete un wsp .. :D

foršs vēl bij brīdis, kad VM atnāca pie Kristīnas ar serenādi, bet viņa izslēdza gaismu un gulēt aizgāja :D

0

30

aNgeL написал(а):

foršs vēl bij brīdis, kad VM atnāca pie Kristīnas ar serenādi, bet viņa izslēdza gaismu un gulēt aizgāja

hahahaha, man vienmēr patikuši tādi brīži!!!! meitenēm jāparāda, ka neļaus sev kāpt uz galvas :D
ai, cik žēl, ka daudziem šodienas seriāliem ir grūti saglabāt to intrigu, kad tu tici visam, kas tur notiek... tici, ka tā tiešām varētu būt!

0

31

ārprāts.. izrādās pirmo sēriju noskatījos 9.oktobrī??!! Ta jau kopumā ilgi skatījos, ja tikai šodien līdz pēdejai sērijai tiku (nu mācības jau dikti traucēja..) bet par šo ilgumu iesāku tāpēc, ka jo ilgāk seriālu skaties, jo grūtāk atvadīties no tā :D No šī jau vispār smagi, jo bija redzēts bērnībā, tādēļ atstāj nostaļģisku iespaidu..
Tālāk laikam sekos garš komentārs.. :D :D :D
Uzskatu, ka ja skatīties katru ainu, tad varbūt pagrūti un garlaicīgi skatīties, brīžiem tās ainas liekas un viss izstiepts liekas, bet tā kā es skatos izlaižot neinteresanto, tad es esmu sajūsmā un esmu izjutusi arī lielu atkarību no seriāla :D
Patīkami, ka tik daudz pazīstamu aktieru  :love: 
Man nez kāpēc likās, ka Lizbete beigās atgūs staigāšanas spējas, un biju pārsteigta , ka nē.. no 1 puses ļoti žēl, no otras tas bija diezgan negaidīts pavērsiens.. Man ļoti patika viņas attiecības ar Artemio..līdz brīdim, kad viņi apprecējās, vēlāk viņi kļuva par vienkāršu pāri..un Lizbete tiešām ļoti mainījās viņa un visa notiekošā ietekmē.. kļuva garlaicīgāka patiesībā..lai gan jauka :)
Andress man nepatika un likās Lusianas necienīgs ar visu savu attieksmi pret Lorensu un Lusianu...bet vēlāk, kad viņi ar Lusianu salaba, tad sāku samierināties un tomēr viņš pierādīja, ka ir lielisks vīrs - biju ļoti aizkustināta, kad Lusiana gulēja komā, un viņš Jaunajā gadā bija viņas palātā ar vīnogām...tik skaisti tas bija.. un daudz tomēr arī citu foršu momentu viņiem abiem  :love:
Otra negaidītā lieta, ka Alonso nodzīvoja līdz Kristīnas kāzām. Man likās, ka Kristīna apprecēsies ar viņu un vēlāk viņš mirs...bet ļoti priecājos, ka neuzminēju.. Forši, ka mēs zinām par viņa slimību, bet līdz pat fin viņš ir dzīvs :)
Patika man ļoti arī Viviana kā varone, kaut gan , kad viņa kļuva par modes nama galveno akcionāri es biju ļoti dusmīga un baiļojos, lai tikai beigās modes nams nokļūst atpakaļ pie Lusianas pilnībā - laikam savādāk nedrīkstēj abūt, man par prieku :D :)
Renā un Adela tiešām kopā lielisks pāris..lai gan bieži Kristīnas attieksme kaitināja pret VM.. un tomēr bieži viņi abi satikās dažādu iemeslu dēļ..it īpaši kad piedzima meita :) Tik jauki! un man ļoti patika, ka viņi salīga mieru ne priekšpēdējā un ne pēdējā sērijā, bet agrāk :)
Tamāra mani vispār smīdināja ar savu vājpratību un ļaunumu (tāpat kā Ana Hoakina :D ) - bet jāatzīst, ka Sintija Klimbo lieliski notēloja Tamāru! manuprāt, tiešām lieliski!!
Vēl uzskatu, ka Sesars Evora arī vienreizēji notēloja Huanu de la Krusu! Fantastisks mācītājs! ar viņa balsi, izskatu - tiešām miers kaut kāds rodas :D :) Dievinu, ka Kristīnas tēvs ir tieši viņš!
Vēl ne ļoti man patika, ka kad Kristīna atgriezās modes namā ar Vivianas palīdzību, viņa uzreiz par svarīgu personu tur kļuva, lai gan vienmēr sapņoja kļūt par modeli - varēja jau arī pievērsties šim savam sapnim! lai gan no otras puses, priecē, ka Lusianai viņas cienīga meita ar talantu modē :D
bet skaista ir Adela šajā seriālā.. ne visās ainās, bet tomēr dažkārt - īpaši , kamēr strādāja modes namā bija ļoti skaista :) Interesanti, ka seriālā Kristīna kādas 4 reizes bija līgavas tērpā , bet apprecējās tikai vienu reizi :D
Un protams galvenais, kas man šajā seriālā likās debešķigs un dievināms ir Lusiana!! (kura kļuva par vienu no manām mīļākajām varonēm.. patiesībā man tādas tagad divas - Izabella no ecdd un viņa! ) Šī loma ir vienkārši radīta Helenai Rojo - ar tādam emocijām, žestiem notēloja..un man viņas balss patīk..viss! :D  :love:  Par Lusianu es visvairak pārdzīvoju..Kad viņa raudāja man asaras nāca, kad viņa pasmaidīja, man plats smaids sejā :D  Tik tiešām likās, ka Lusiana ir galvenā varone šajā seriālā..ka visi varoņi grozās ap viņu..un būtībā tā arī ir. viņa veidoja savas dzīves un pārējo dzīvju sižetus ar savu raksturu! Lusianas tēls daudz ko māca un parāda.. - viņas lepnumu, dusmas un naidu, kura dēļ bija palikusi viena, un to kā viņa iemācījās piedod, atklāties , saprast patiesās vērtības, līdz ar ko atguva visus , kuri viņai bija svarīgi.  Viņas attiecības ar Kristīnu vispār bija fantastiski vērot.. Skumji, kad viņa kaut ko naidīgu teica Kristīnai, aizkustinājums viņas cilvēcības brīžos (kad bija Viktoriju rokās turējusi un atcerējusies savu pagātni. ) Un vēlāk, kad Lusiana atklāja, kas ir viņas meita, viss kļuva vēl dievīgāks un aizkustinošāks - viņas nožēla, cīņa un izmisums meitas dēļ - manuprāt, gan varēja vairāk atmiņu ainu parādīt, jo bieži bija izskanējuši tādi teikumi pret Kristīnu, kurus Lusianai bija jāatceras un jānožēlo.. Savukārt, kad Kristīna vēlāk kaut ko sliktu teica Lusianai, man bija ļoti lielas dusmas pret Kristīnu un brīžiem pat ienīdu viņu par tādu uzvedību pret māti :D (lai gan patiesībā Kristīnai bija pamatota attieksme :D ) . Viens no labākajiem brīžiem bija, kad Lusiana izglāba Kristīnu aizsargājot no Tamāras. tik skaisti tas bija - kā Lusiana saļima Kristīnas rokās un Kristīna beidzot viņu nosauca par savu māti! Un vēlāk asins pārliešana un Lusianas teikums - Tu eres sangre de mi sangre y ahora yo soy sangre de tu sangre  :love:
man tikai žēl, ka tā arī nebija tā apskāviena starp abām, kuru tā gaidīju pēc viņu salabšanas.. bet toties asaras nāca arī, kad Lusiana deva Kristīnai svētību kāzu dienā  :love:  :love:  tik neticami, ka viņas salaba! un ļoti skumji, ka tas notika pēdējā sērijā un gandrīz viņas abas kopā laimīgas nav redzētas.. - daudz ko vēl varēja viņas abas izdarīt!

Ļoti patika beigas - ka bija netipisks kāzu teksts - Huans ļoti skaisti runāja.. un ka Mijares vēlāk dziedāja un pēc fin nevis viss beidzās, bet visi aktieri savācās kopā nokāpjot pa kāpnēm un paklanījās  - fantastiski!
Kopumā tik tiešām milzīgs mīļums un maigums pret seriālu..nevienā citā seriālā °nebija tāāāāādu mātes un meitas attiecību!! un vispār psiholoģiska un filozofiska telenovele - tik daudz skaistu teikumu un padomu izskanēja.. Atainotas galvenās vērtības, tik daudz par ko var padomāt skatoties!! Tik tiešām varētu ļoti daudz vēl teikt par visām izjūtām un domām, kuras izraisīja Tiesības mīlēt (Nosaukumu arī dievinu :D )
ak...Tik skumji, ka beidzās sērijas.. Vispār varētu atkal no sākuma skatīties :D

Отредактировано aNgeL (22.06.2009 19:24)

0

32

0

33

Paldies par video!Tiesības mīlēt ievads un tituldziesma joprojām ir ļoti labi palikuši atmiņā.

0

34

Jā.. viens no maniem mīļākajiem ievadiem un telenoveļu dziesmām  :love:

0

35

Man uzgāja nostaļģija pēc kaut kā iemīļota. Tagad palasīju komentārus, un man sagribējās atkal noskatīties šo burvīgo telenoveli. Atceros galvenos notikumus, bet pārējais man ir aizmisrsies(zinu, ka nesen tika rādīts Triunfo del amor, bet to kas tur notika nespēju uztvert nopietni) - tāpēc tagad būtu piemērots laiks atkal paskatīties. Telenovelei ir jau 15 gadi, kā tas laiks skrien, es vēl atceros sevi maziņu, skatoties šo telenoveli, toreiz tā gāja vasarā, es biju laukos un barā mājās skatījāmies, vesels ģimenes saiets :D Tad nebija interneta, baigās izvēles pa tv, un kādas telenoveles skatīšanās, sanāca kā ierasta ikdienas lieta, nu jau ļoti, ļoti daudzus gadus tā nav. Un pēdējā Privilegio de amar sērija iekrita tieši 1.sepetmbrī (varbūt tas nebija tieši 1.septembris, bet pirmā skolas diena gan), kad visas skolotājas un mēs skrējām pēc svinīgās ātri uz mājām, lai paspētu uz pēdējo sēriju.

0

36

izrādās, ka es pirms 5 gadiem otrreiz biju skatījusies un kopš tā laika ik pa brīdim pieķeru sevi pie domas, ka gribu vēlreiz redzēt. Un pa šo laiku man piem. ir iepatikusies Sintija Klitbo un tagad ar citām acīm skatītos uz viņas varoni. Vispār šeit tik fantastisks aktieru sastāvs, kurš liek ilgoties pēc noveles..
Forši, ka izdomāji paskatīties!
Interesants stāsts tev par pēdējo sēriju :D

0

37

aNgeL написал(а):

Interesants stāsts tev par pēdējo sēriju :D

Vai ne?! :D Tagad, kad ir internets(kad biju maza tā jau bija nereālā ekstra, turklāt interentā informācijas bija tik maz, ka no tā jēga liela nebija), var pieejamo telenoveļu sērijas nosaktīties vienā dienā, cik vien uziet  :D Bet reāli atceroties, kā bija agrāk, kad bija iespēja redzēt tikai pa tv, ja gadījās nokavēt kādu sēriju, un par lielāko nelaimi pašu pēdējo - tā arī cilvēks palika to neredzot un domājot kā nu tas viss izskatījās(atstāstus jau varēja dzirdēt, bet nav jau tas kas redzēt), šausmas :D

aNgeL написал(а):

Un pa šo laiku man piem. ir iepatikusies Sintija Klitbo un tagad ar citām acīm skatītos uz viņas varoni.

Mhhm, tas visvairāk, atceros, kā man viņa toreiz riebās pilnā vārda nozīmē, jo viņas varone bija tāda maita. Bet tagad aktrise ir ļoti iepatikusies - un tagad ir šīs dalītās jūtas, Tamāru ienīstu, bet Sintija ļoti patīk :D

aNgeL написал(а):

Vispār šeit tik fantastisks aktieru sastāvs, kurš liek ilgoties pēc noveles..

Ir baudījums skatīties telenoveli, kurā ir iemīļoti aktieri, kuri tēlo tik emocionāli un ticami, ka līdz skatītājam aiziet emocijas. Kad viņi raud, es raudu, kad viņi priecājas, es arī, šeit visvairāk emocijas izsauc Lusiana.

0

38

mmaarriiaa написал(а):

Vai ne?!  Tagad, kad ir internets(kad biju maza tā jau bija nereālā ekstra, turklāt interentā informācijas bija tik maz, ka no tā jēga liela nebija), var pieejamo telenoveļu sērijas nosaktīties vienā dienā, cik vien uziet   Bet reāli atceroties, kā bija agrāk, kad bija iespēja redzēt tikai pa tv, ja gadījās nokavēt kādu sēriju, un par lielāko nelaimi pašu pēdējo - tā arī cilvēks palika to neredzot un domājot kā nu tas viss izskatījās(atstāstus jau varēja dzirdēt, bet nav jau tas kas redzēt), šausmas

oo jāā... mani parasti brīvlaikos izsūtīja pie vecvecākiem, kur LNT nerādīja, un tās bija šausmas :D atgriežoties mājās jau tik daudz tajā sižetā bija palaists garām :D

mmaarriiaa написал(а):

šeit visvairāk emocijas izsauc Lusiana.

Lusiana ir tā kas mani visvairāk vienmēr velk pie šīs telenoveles  :love:

0

39

aNgeL написал(а):

Lusiana ir tā kas mani visvairāk vienmēr velk pie šīs telenoveles  :love:

Es nesen uzdūros vienam rakstam, kurā bija rakstīti sākotnējie galvenie kandidāti uz telenoveli Privilegio de amar(un vairākām citām telenovelēm). Un Lusianas lomu bija domāts, ka tēlos Veronika Kastro, bet Kristīnas lomu Aylin Mujica(par šo ļoti brīnos). No sākuma nobrīnījos, domāju, varbūt raksts kaut kāds kreisais, bet šķiet, ka nē. Lai nu kā, par laimi, izvēlējās Helenu Rojo, kuru šajā lomā neviens nepārspēs, tā arī ir viņas vislabākā loma, tāpat arī Adela ir lieliska aktrise, un nevienu citu viņas lomā nevarētu iedomāties.  Ak, jā, un bija domāts El Privilegio de amar saukt par Rosa Mexicano, domāju diezgan nepievilcīgs nosaukums. Ar šādām galvenajām varonēm manu sirdi šī telenovele nebūtu paņēmusi.

0

40

Interesanta informācija. Tiešām prieks, ka beigās ir tie aktieri kuri ir! Tomēr Karla Estrada mācēja izdarīt pareizo izvēli (kā jau visās savās telenovelēs). Un nosaukumu arī nespēju iedomāties savādāku nekā ir.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El privilegio de amar/Tiesības mīlēt/Право любить (Televisa, 1998)