TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Luis Fonsi - Despacito


Luis Fonsi - Despacito

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Vakar šo dziesmu atklāju un tik ļoti iepatikās, ka gribās visu laiku klausīties! :love: Tā man palīdz jau iejusties ceļa jūtīs uz Spāniju, kad novembrī braukšu! :D :flirt: :love:

+3

2

Jāā  :love:  Pa radio skan versija ar Džastinu Bīberu un viņš, manuprāt, galīgi netiek līdzi Luisam Fonsi. Pavisam cita dziesma kļūst, kad Luiss sāk dziedāt savu daļu. Bet pateicoties Džastinam, droši vien dziesma iegūst slavu, tā ka ir arī savi plusi :D

+2

3

aNgeL написал(а):

Pa radio skan versija ar Džastinu Bīberu un viņš, manuprāt, galīgi netiek līdzi Luisam Fonsi.

Oi, es paklausījos youtubē un man galīgi nepatika, jo zuda visas dziesmas burvība!  :sceptic: Lai pat Bībers nemaž tur tik daudz necenšas, jo oriģinālo versija tāpat paliks nepārspēta! :D :love:

aNgeL написал(а):

Bet pateicoties Džastinam, droši vien dziesma iegūst slavu, tā ka ir arī savi plusi

Nu, tas ir vienīgais plus viņa lauciņā, bet tā citādi, kā jau minēju, viņa versija ir galīgi garām! :D

Starp citu, klipā var redzēt Zuleiku Riveru, man tas bija patīkams pārsteigums redzēt kādu pazīstamu Latīņamerikas zvaigzni! ^^ :flirt: ;)

+2

4

Forsteriāna написал(а):

Starp citu, klipā var redzēt Zuleiku Riveru, man tas bija patīkams pārsteigums redzēt kādu pazīstamu Latīņamerikas zvaigzni!

Es viņu nemaz neatpazinu. Neesmu jau arī daudz redzējusi Zuleiku. Wnk skatījos un domāju, ka tipiski skaista latīņu sieviete, ar apskaužamiem matiem un visu pārējo :D

http://los40es00.epimg.net/los40/imagenes/2017/01/17/album/1484672523_523025_1484672924_album_normal.jpg

+1

5

aNgeL написал(а):

Es viņu nemaz neatpazinu. Neesmu jau arī daudz redzējusi Zuleiku. Wnk skatījos un domāju, ka tipiski skaista latīņu sieviete, ar apskaužamiem matiem un visu pārējo :D

Haha, gluži kā es, Eņģelīt, jo es viņu sākumā arī vispār neatpazinu un nodomāju to pašu ko tu! :D Es jau arī viņu daudz nekur neesmu redzējusi, tāpēc jau bija grūti ar to atpazīšanu! :D

+1

6

Forsteriāna написал(а):

Es jau arī viņu daudz nekur neesmu redzējusi, tāpēc jau bija grūti ar to atpazīšanu!

Labi, ka tomēr atpazini, jo tā ir interesanta informācija :D

Dziesmas sākums man vienmēr šķiet ļoti iedvesmojošs rakstīšanai  :love:

+1

7

aNgeL написал(а):

Dziesmas sākums man vienmēr šķiet ļoti iedvesmojošs rakstīšanai

O, jā, tas gan, jo dziesmas sākums ir tik ļoti iedvesmojošs un skaists! :love:

+1

8

22. novembrī "Arēnā Rīga" savas pasaules tūres ietvaros ar programmu "Love+Dance" uzstāsies Luiss Fonsi!

http://s7.uploads.ru/t/hcB7K.jpg

Ejam?  :crazy:

Отредактировано Mariposa (04.10.2017 10:18)

+3

9

Mariposa написал(а):

Ejam?

Oi, es labprāt, bet tad tieši būšu Spānijā tā, ka man nespīd!  :disappointed: Bet ļoti būtu gribējies aiziet uz viņa koncertu! :flirt:

+1

10

Iespējamais dziesmu saraksts koncertūrei Love + Dance

Tanto para nada
Corazón en la maleta
Nada es para siempre
Imagíname sin ti
Apaga la luz
Gritar
Llegaste tú
¿Quién te dijo eso?
Por una mujer
Yo te propongo
Llueve por dentro
Échame la culpa
Se supone
No me doy por vencido
Medley Up
Aquí estoy yo
Despacito

+2

11

aNgeL написал(а):

Aquí estoy yo

Ahhh, kā es gribētu to dzirdēt dzīvajā! Ar tik foršām atmiņām asociējas! :love:

+1

12

Es, Aija un Elīna ejam :love:
Paldies par sarakstu, eņģelīt!! Zināšu kuras dziesmas īpaši aktīvi paklausīties pirms koncerta... :D novilku gan visu diskogrāfiju, bet tur kādas 100 dziesmas kopā :D Eh, un līdz Despacito līdz beigām būs jāgaida visdrīzāk.. kas arī ir loģiski, jo man šķiet enerģijas ziņā citādi pārējais koncerts nespētu turēt līdzi - īpaši Latvijā, kur lielākā daļa to dziesmu tikai vien arī zina.. :D Bet mums spāņu valodas mūzikas fanēm lieli svētki dabūt šādu koncertu Latvijā! :love:

+2

13

Paloma написал(а):

Eh, un līdz Despacito līdz beigām būs jāgaida visdrīzāk..

Tā arī būs, Paloma, jo es youtubē paskatījos Despacito dzīvo izpildījumu tieši šajā tūrē un ir arī ļoti enerģisks un superīgs! :love: :flirt: Te būs video, kur vari iemest acis, ja sanāk laiks un redzēt, kā izskatās šī dziesma dzīvajā! ;)

Despacito live no šīs tūres :love:

0

14

[html]<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbestshowa%2Fvideos%2F502032840180397%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>[/html]

+1

15

Viss Luisa Fonsi koncerts Rīgā

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Luis Fonsi - Despacito