TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Mist (2017)


The Mist (2017)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

The Mist (Migla)

Pēc tam, kad mazpilsētu pārņem migla, tās iedzīvotājiem jācīnas ar noslēpumaino miglu un tās draudiem, vienlaikus cenšoties saglabāt savu morāli un palikt dzīviem.


Отредактировано Mariposa (08.10.2017 08:53)

+3

2

Kārtējo reizi pārliecinos, ka Stīvens Kings prot radīt aizraujošus un interesantus sižetus. Skatījos Kinga seriālu “Zem kupola”, žēl, ka neparādīja turpinājumu … bija ļoti foršs un šogad iznāks arī Kinga šausmu filma “It”, kas arī izskatās ļoti intriģējoša un tā tam visam pa vidu nonācu pie “Mist”, kas ietur manus klasiskos kritērijus, lai es seriālu skatītos - mistika, noslēpumi, šausmas un neizprotami varoņi.

Pilsētu pārņem migla. Daļa cilvēku ir paslēpušies lielveikala, bet vēl daļa baznīcā. Savukārt tie, kas iziet ārā miglā mirst. Centrā ir vairāki varoņi, bet īpašu uzmanību pievēršu meitenei Aleksai, kuru vienīgo miglas “ļaunums” neskar. Ir vairākas interesantas sižeta līnijas, it īpaši starp Aleksu un viņas it kā izvarotāju. Pagaidām tiek radīts iespaids, ka viņš tomēr nav vainīgs, bet viņas labākais draugs esot redzējis, ka viņš to izdara… ļoti interesanti, kurš šeit melo un kurš saka taisnību, man gan gribētos, lai Džejs nav vainīgs. Aleksas māte man šķiet ļoti kaitinoša – grib nošķirties no bara utt, neuzticas nevienam. Tas par tiem, kas palikuši lielveikalā. Baznīcā ir citi interesanti personāži, arī viena noziedzniece, nav saprotams, ko viņa izdarījusi utt, bet tiek apsūdzēta slepkavībā un viņai miglā parādījās mirušās sievietes rēgs, kuru, kā izrādās, redzēja vēl viens varonis…
Ceturtajā sērijā beidzot parādījās, kas atrodas miglā. Un šausmas par mazas meitenītes netīšu nāvi, no lielveikala miglā tiek izraidīts viens no varoņiem... tā teikt nolemts nāvei. Interesanti, vai viņš izdzīvos?

Pagaidām uzņemtas desmit epizodes un laikam (vismaz pirmajā sezonā) būs desmit sērijas, bet tik interesanti… es nevaru sagaidīt jaunas sērijas. Pirmās četras noskatījos vakara maratona pie TV, bet nākamās jāgaida…. Kā vienmēr mani piesaista seriāli ar intrigu un nespēju saprast, kas notiek, kā tas viss radies utt… un “Mist” nav izņēmums.

+4

3

Esmu tikusi līdz 6. sērijai un gluži kā tas bija ar Slēgto skolu un Černobiļu ir tāda nepacietība redzēt kas būs tālāk. Par miglu beidzot ir zināms kaut kas vairāk un man patīk viena no varoņa teorijām ka tā attīra dabu no ļaunuma. Vienlaikus nesaprotu kpc migla nepaņēma Aleksas, bet pańēma mazās meitenītes dzīvību. Pēdējā sērijā arī es gavilēju, kad Mia tomēr atgriezās, savukārt daktera eksperimenti protams bija pabaisi, bet atklāja likumsakarības. Un protams seriālam vajadzēja beigties vietā, kad varoņus apņem migla un no tās nav iespējams paslēpties! :D Vesela nedēļa tagad jāgaida!

+3

4

Seriāla pirmā sezona beidzot ir noslēgusies, un wow, fināls bija šokējošs, un man par to ir dalītas sajūtas. No vienas puses ir daudz intriģējošu lietu, kuras liek gaidīt otro sezonu, bet no otras puses viņi nogalināja manu mīļāko varoni! Kā lai es skatos tālāk? :( Tik netaisnīgi. Bet vispār līdz ar to, kad atklājās, kurš ir Aleksas izvarotājs un dīvainā kārtā es viņu turēju viņu aizdomās, sākās spriedze – tur pamazām visi palika traki, un protams, ka viņi nevarēja mūžīgi tur sēdēt, gaidot, kad migla pāries. Līdz ar to sākās panika un slepkavības utt.. bet fināls tik skumjš… tik ļoti žēl par manu mīļāko varoni un to, ka viņu tā nodeva vistuvākais cilvēks, turklāt viņš nebija ne pie kā vainīgs. Un beidzot arī atklājas, kas ir Aleksas tēvs… es to negaidīju, bet no vienas puses tagad tik daudz kas Evas uzvedībā liekas loģisks… Pa šim sērijām iepaticies arī Mias un Džonas pāris… žēl ka viņš tā izrīkojas, bet no vienas puses var saprast viņu. Mans komentārs arī noteikti liekas visai mistisks, bet es cenšos neatklāt spoilerus, ja nu kāds izdomās kādreiz šo seriālu skatīties. :flirt:  Un beigas (īpaši atrisinājums ar veikalu) vnk wow! Daži varoņi palikuši dzīvi… ko viņi darīs otrajā sezonā? Tas loģiski liek spriest, ka gaidāmi daudz jaunu varoņu!

+3

5

Mēs arī pa brīvdienām noskatījāmies :D Es gan pa 10 sērijām tikai dažus varoņu vārdus iegaumēju. Man ļoti patika Evu vērot, lai gan vienlaicīgi dažādos gadījumos nevarēja piekrist viņas attieksmei.
Man jau uzreiz no paša sākuma radās savas aizdomas par to, kurš ir Aleksas izvarotājs un tas piepildījās. Tas viens darbinieks bija ieraudzījis viņā ļaunumu, bet Kevins domāja, ka šis murgo un gandrīz savu dzīvību atdeva, aizstāvot nodevēju.
Būtībā patīk visi galvenie varoņi, katram kaut kas savs interesants. Migla tiešām ir intriģējoša, šķiet, ka tajā ir kaut kas, kas uz cilvēku iedarbojas psiholoģiski, uz nervu sistēmu, jo katrs mirst saskaņā ar kaut ko, kas noticis viņa dzīvē.
Iespaidīga likās aina, kad Natālija un Mācītājs devās pārbaudīt, kurš izdzīvos miglā. Kaut kas tai miglā ir, kas filtrē cilvēkus, tā nepaņēma Natāliju un Aleksu, bet vēlāk kaut kas mainījās. Attiecībā uz Natāliju man šķiet, ka viņa pārprata visu un kļuva diezgan augstprātīga un pati sāka lemt pār citu dzīvēm, man liekas, ka tādēļ beigās viņa netika saudzēta. Lai gan nomira laimīga.
Ar Aleksu gan ir nesaprotami, kādēļ otrreiz viņa nevarēja uzvarēt miglu.
Skumīgākais liktenis šeit tiešām ir Džejam. Aina, kurā tēvs viņu upurēja bija šausmīga. Un kad viņš izglāba Aleksu, kā jau šādās ainās, tik traģiski aizkustinoši. Grūti pieņemt to saikni, kas beigās starp abiem atklājās.
Prieks, ka izdzīvoja izraidītais puisis un pievienojās Kevinam. Man patīk Kevina komanda.
Beigās tik forši visi viņi tika tajā milzu mašīnā, lai kopā dotos projām, bet pirms tam Kevins izdomāja izdarīt kaut ko, kas manam draugam prātā ienāca pirms Kevina :D
Gaidu arī kaut ko vairāk uzzināt par to, kas ir Džonas un cik daudz viņa atmiņa slēpj par Miglu.
Un pats pats noslēgums.. Skumji, ka vilciens nesanāca kā glābiņš, bet jau bija skaidrs, ka tūlīt atvērsies tā durvis un kaut kas notiks. labi, ka neviens no mūsu varoņiem nepameta mašīnu.

+2

6

Cik forši, ka tomēr atradi laiku paskatīties!  :flirt: 

aNgeL написал(а):

Attiecībā uz Natāliju man šķiet, ka viņa pārprata visu un kļuva diezgan augstprātīga un pati sāka lemt pār citu dzīvēm, man liekas, ka tādēļ beigās viņa netika saudzēta. Lai gan nomira laimīga.

Ja sākumā man šķita forši, ka viņai ir sava versija un ticība attiecībā uz to, kas notiek, tad beigās man viņa kaitināja, ka izlēma, kurš dzīvos un kurš mirs. Tik traģiski šķita, ka Džeja tēvs pameta tos, kuri ticēja Natālijai, traģiska nāvē, un protams arī par to, ka viņš ļāvās viņas spiedienam un nolēma savu dēlu nāvei.

aNgeL написал(а):

Man jau uzreiz no paša sākuma radās savas aizdomas par to, kurš ir Aleksas izvarotājs un tas piepildījās.

Man arī, it īpaši, ja Adrians bija vienīgais, kurš it kā redzējis, ka Džejs izvaro Aleksu. Gaidu, ka migla būs īpaši nežēlīga pret viņu. :D Bet vispār interesanti, kas notiks otrajā sezonā. It kā šķiet, ka vajadzētu parādīties jauniem varoņiem, jo tagad viņi tik maz palikuši.

P.S. Ir filma "The Mist", bet ja to noskatītos intriga šim seriālam beigtos. :D

+3

7

Mariposa написал(а):

Man arī, it īpaši, ja Adrians bija vienīgais, kurš it kā redzējis, ka Džejs izvaro Aleksu.

Nu jā, bez tam citu kandidātu pat nebija uz ko turēt aizdomas. Pārāk maz varoņu :D

Mariposa написал(а):

Bet vispār interesanti, kas notiks otrajā sezonā. It kā šķiet, ka vajadzētu parādīties jauniem varoņiem, jo tagad viņi tik maz palikuši.

Interesanti gan, kur viņi slēpsies, kādi būs jauni varoņi un kas vispār notiks. Droši vien aiz visa slēpjas kaut kas globāls līdzi kā Slēgtajā skolā, Černobiļā. Sākumā liekas, ka tas ir kaut kas, kas skar nelielu teritoriju vai tikai galvenos varoņus, bet beigās ietekmē visu pasauli.
Niezēs rokas filmu paskatīties :D Bet negribas intrigu bojāt :D

Mariposa написал(а):

Cik forši, ka tomēr atradi laiku paskatīties!

Ja kaut kas der kopā skatīties, tad nav problēmu to arī izdarīt, bet bieži vien gaumes mums atšķiras uz seriāliem. Runājot par otro seriālu, vīrietis nav īpaši ieinteresēts laika ceļojuma stāstos (lai gan ir atsevišķas filmas kā Time travelers wife, kas patīk), bet es parādīju treileri, tad jau redzēs, vai soli pa solim pierunāšu :D

+1

8

Grūti šobrīd iedomāties, kas zem tā visa slēpjas, bet man šķiet, ka tas varētu būt saistīts ar tiem militārajiem un ka viņi kaut ko vairāk zina.

aNgeL написал(а):

Runājot par otro seriālu, vīrietis nav īpaši ieinteresēts laika ceļojuma stāstos (lai gan ir atsevišķas filmas kā Time travelers wife, kas patīk), bet es parādīju treileri, tad jau redzēs, vai soli pa solim pierunāšu

Hhaaaa.... man līdzīgas ķibeles. Es nevaru savu pierunāt uz Jane. Tā kā laikam būs vienai jāskatās! :D

+1

9

Mist 2. sezona tikusi atcelta. Turpinājuma diemžēl nebūs :(

+1

10

Kā? Ar tādām beigām  o.O:angry:

+1

11

aNgeL написал(а):

Kā? Ar tādām beigām  .

Tas nozīmē, ka būs jāskatās filma, lai noskaidrotu, kas zem tā visa slēpās! Bet tas jau nebūs tas... ar citiem aktieriem un tā :(

+1

12

Es jau aizmirsu, ka ir filma. Būs savādāk, bet labāk nekā nekas.

0

13

Noskatījos filmu. Nelikās mazāk interesanta par seriālu, lai gan pamati sakrita, bet arī daudz kas atšķiras. Brīžiem pat likās, ka atrisinājums un izskaidrojums katram ir savs un pat visi varoņi liekas savādāki, izņemot vienu. Filma īstenībā neremdēja ziņkārību par to, kas notiktu pēc 1. sezonas beigām, jo tur nebija tāda notikuma.
Runājot par filmas beigām, tad es jau jutu, ka tā beigsies un no vienas puses tas ir interesanti, bet no otras mani besī beigas.

+1

14

Interesanti, kas tur tāds besīgs beigās bija :D Bet forši, ka noskatījies!  :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Mist (2017)