TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » This is us [2016-]


This is us [2016-]

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

This is us [Tie esam mēs]

+1

2

Ir ļoti patīkami šad tad atgriezties pie telenoveļu skatīšanās, bet es tomēr laikam esmu seriālu “cilvēks”. Šobrīd aktīvi skatos tikai divus seriālus – How to get away with murder un šo –This is us, bet, ļoti gaidu Černobiļu, kuras pirmizrāde tomēr par nedēļu pārlikta. Bet par šo seriālu – atklāju to, kad seriālu rādīja pa LNT. Patiesībā ļoti patīk atpūsties no spraigajiem un mistiskajiem seriāliem, kas manu prātu mežģī, un This is us ir tik lielisks, noteikti šī brīža mans absolūts favorīts – tik aizkustinoša aktierspēle, tas, ka katra varoņa dzīve ir tik atšķirīga – ar savām problēmām, cīņām, mīlas lietām utt, tas kā veidojas viņu savstarpējās attiecības. Absolūti dievinu, ka stāsta sižeta līnija ir sadalīta un darbojas gan pagātnē, gan tagadnē. Tagad esmu otrajā sezonā un cītīgi sekoju, kad iznāk katra jauna sērija un es esmu sajūsmā! Priecē, ka otrā sezona nākusi ar tik daudz pārsteigumiem – ar Keitas grūtniecību, Kevina iespējamo atkarību un Rendela mēģinājumu ģimenē pieņemt problemātisku tīni. Lielisks seriāls, kas liek padomāt par daudzām lietām. Bet arī šeit ir sava daļa mistikas – ja How to get away with murder jāšausminās par to, kurš sezonas sākumā ir nogalināts un zini, ka atklāsi to visu sezonas pēdējā sērijā, tad šeit jau otro sezonu pēc kārtas mēģini atšķetināt, kā nomira Džeks.
Tā kā šis seriāls ir mans favorīts, kuru nezinu, vai kāds cits spēs pārspēt, izņemot Slēgtās skolas turpinājums, kas diez vai jebkad dzīvē notiks, :D tad nevarēju nepadalīties. Un gribējās viņu forumā ielikt, lai gan, visticamāk, citu komentāru nebūs!

+1

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » This is us [2016-]