TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV prēmijas 2017!!!


TelenovelesLV prēmijas 2017!!!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ilgi gāja, bet tomēr atnāca viens no svarīgākajiem TelenovelesLV pasākumiem, kurā kopā centīsimies sameklēt mīļākās un labākās telenoveles, kas tika rādītas aizvadītajā gadā!
Klikšķinam Izvēlnē pogu "Prēmijas 2017" un aiziet!!!  :flirt:
https://d.radikal.ru/d15/1804/e3/e10389694789.jpg

Protams, būs ļoti forši, ja arī šajā tēmā padalīsieties ar saviem favorītiem!
P.S Lielais paldies Mariposai par motivāciju un palīdzību pasākuma organizēšanā. Bez tevis tas nebūtu izdevies  :blush:

+4

2

aNgeL написал(а):

P.S Lielais paldies Mariposai par motivāciju un palīdzību pasākuma organizēšanā. Bez tevis tas nebūtu izdevies

Bez Tevis vēl vairāk nebūtu izdevies! :D  :flirt:

Mans balsojums!

Labākais telenoveles nosaukums - Plosītās sirdis (oriģinālais nosaukums manās acīs arī būtu uzvarējis)
Mīļākie ievadtitri - Trīs Annas
Labākā dziesma - El Perdedor
Skaistākais fināls - Pamosties līdzās (vismazāk vardarbības un skaistas mīlestības svinēšana. Vispār pozitīva un skaista telenovele)
Traģiskākā nāve - Hosē Luiss atdot savu dzīvību Monses bērnu dēļ. Vispār "Plosītie" bija traģisku nāvju pilni
Kaitinošākā intriga - Pamosties līdzās (tur bija daudz kaitinošu intrigu :D)
Romaniskākā pirmā iepazīšanās - grūta izvēle starp Trīs Annas un "Plosītie", bet tomēr laikam visvairāk patika Monses un Alehandro tikšanās - jo tā nejaušība bija brīnišķīga.
Šīs attiecības mani apbūra - Monserrata un Rosārio. Vienmēr jūsmoju par abām!
Mīļākais otrā plāna pāris - Anhelika un Hosē Luiss. Viņu stāsts bija skumji brīnišķīgs. Viņi man daudzreiz lika seriāla laikā šņukstēt.
Biedējošākais - Pedro. Sendelam vienkārši lieliski padodas ļaundari
Visļaunākā - Anna Letīcija. Oficiāli viena no manām mīļākajām ļaundarēm.
Valdzinošākais galvenais varonis - Grūta izvēle, jo man ļoti patika Pablo kā varonis, bet Alehandro vēlāk kaut kā vairs tik ļoti nepatika, bet sākuma dēļ es tomēr savu balsi atdošu Alehandro.
Galvenā varone - Monserrata. Brīnišķīga varone. Viena no manām mīļākajām!
Gada mīļākais pāris - Montserrata un Alehandro. Iedvesmojošs un brīnišķīgs pāris ar tādu stāstu, kur visas foršās lietas - naida un mīlestības attiecības, piespiedu laulības, greizsirdība, kas modās Monsē un dramatiskas šķiršanās.
Labākā telenovele -  Plosītās sirdis. "Trīs Annas" bija ļoti neparasta telenovele, bet mana sirds tomēr pieder "Plosītajiem"!

+4

3

Mans balsojums

Labākais telenoveles nosaukums - Mīlas vīns (grūti bija izvēlēties starp šo, Trīs Annām un Pamosties līdzās, bet nu tā kā esmu romantiķe, tad man ļoti patīk, ja nosaukumos ir iepīts vārds "mīlestība" :D)

Mīļākie ievadtitri - Trīs Anna (ļoti patika, tāpēc viennozīmīgi šī izvēle)

Labākā dziesma - Se Puede Amar (ļoti grūta izvēle, jo patika vēl divas citas dziesmas no Pamosties līdzās un Mīlas vīna, bet beigās uzvarēja šī izvēle :D)

Skaistākais fināls - Pamosties līdzās (redzēju pēdējo sēriju datorā un tiešām skaists fināls bija, jo tika svinēti mīlestības svētki, lai gan arī te man bija grūti izvēlēties starp šo un Mīlas vīnu, bet beigās paliku pie šīs :blush:)

Traģiskākā nāve - Anna Letīcija greizsirdības mākta nogrūž Dženiferu no augstceltnes (Arī trīs pārējos esmu vai nu redzējusi, vai izlasīju anotācijās par to, bet tā kā man mīļākas ir Trīs Annas, tad loģiski, ka paliku pie šī un tas patiesībā, vismaz manā skatījumā, tiešām bija traģiski, jo arī šeit pēc tam bija daudz nāvju, kas notika pateicoties Annai Letīsijai un viņas paranoiskajai greizsirdībai :))

Kaitinošākā intriga - Anna Laura notic Annas Letīsijas meliem un atgrūž Ramiro (Tā kā viņi bija un ir mans mīļākais pāris, tad man šis ļoti kaitināja :sceptic:)

Romaniskākā pirmā iepazīšanās - Maija pārmet Pablo uzmestās smiltis, nepamanot, ka piecēlusies bez peldkostīma augšiņas (Te man nebija daudz jādomā, jo šī bija un ir mana mīļākā pirmā romantiskā iepazīšanās. Ļoti tas patika un joprojām patīk. Kad atceros, smejos līdz asarām! :D)

Šīs attiecības mani apbūra - Mariano un Anna Letīcija (Kaut viņa bija paranoiski samīlējusies savā tēvocī, tomēr man šīs attiecības patika un apbūra :))

Mīļākais otrā plāna pāris - Mariano un Viridiana (Kaut skatījos Trīs Annas, tomēr kaut kā šim pārim tā nepievērsu uzmanību, bet ievēroju un man liekas, ka viņiem arī bija forša ķīmija, jo tas kā abi iepazinās bija amizanti un smieklīgi :))

Biedējošākais - Pedro (Piekrītu Jaukumam, Sendelam perfekti padodas ļaundari un cik redzēju Plosītos, tad viņš tiešām bija ļoti biedējošs un ļauns, gluži tāpat kā manā stāstā :blush: :D)

Visļaunākā - Anna Letīsija (Nu, nav jāskaidro kāpēc, bet arī man viņa ir mīļākā ļaundare un kas ir pats labākais, kā pirmo reiz man tāda ir, jo iepriekš nekad man tādas nebija :D)

Valdzinošākais galvenais varonis - Ramiro (Bez komentiem, jo tāpat jau skaidrs kāpēc. Dievināju un dievinu viņu! :love: :D)

Apburošākā galvenā varone - Anna Laura (Te arī bez komentiem, jo arī tāpat ir skaidrs kāpēc. Man viņa ļoti patika! :flirt: :D)

Gada mīļākais pāris - Anna Laura un Ramiro (Aww, mans mīļākais pāris. Mīlu viņus! :flirt: :love: :love: :D)

Labākā telenovele - Trīs Annas (Bez komentiem vnk - superīgākā telenovele, man ļoti patika. Joprojām pietrūkst, kaut daudz traka tur bija, tomēr pāri visam mīlestība un daudz romantisku un skaistu skatu! :love: :love: :flirt: :D)

Отредактировано Forsteriāna (04.04.2018 15:29)

+4

4

Labākās telenoveles nosaukums - Trīs Annas(tāpēc,ka ļoti patika,kā Andžī šeit lieliski tēloja un nosaukums orģinālais ar man patīk)
Mīļākie ievadtitri - Trīs Annas(dziesma forša un nav tik lēna kā pārējās rādītās noveles entradas)
Labākā seriāla dziesma - Trīs Annas(ļoti patīk,jo nav ne par lēnu,ne par ātru)
Skaistākās beigas - Pamosties līdzās(lai gan visu noveli neskatījos līdz galam,bet beigas redzēju internetā un man patika)
Traģiskākā nāve - Anna Letīcija greizsirdības mākta nogrūž Dženiferu no augstceltnes(man tas likās visai baisi un traģiski)
Kaitinošākā intriga,kas izšķīra galvenos varoņus - Anna Laura notic Annas Letīcijas meliem un atgrūž Ramiro(man tas ļoti nepatika,likās muļķīgi,ka Anna Laura ir tik naiva un tic nepārbaudītiem faktiem)
Romantiskākā pirmā satikšanās - Maija pārmet Pablo uzmestās smiltis nepamanot,ka piecēlusies bez peldkostīma augšiņas(šī man vislabāk patika,jo ļoti romantiska un smieklīga :blush:  :D )
Šīs attiecības mani apbūra - Mariano un Anna Letīcija(tās man kaut ko atgādināja un vispār nestandarta paranoiskums :flirt:  :D )
Mīļākais otrā plāna pāris - Anhelika un Hosē Luiss(tāpēc,ka mani aizkustināja tas,kāds viņš bija pret Anheliku)
Visbiedējošākais - Valentīns(jo viņš bija jucis un kā apmāts ar Annu Lauru)
Visļaunākā - Anna Letīcija(tas,ko viņa darīja bija traki)
Valdzinošākais galvenais varonis - Ramiro(vienkārši viņš patika un patīk)
Apburošākā galvenā varone - Anna Laura(patika,jo viņā mazliet saskatīju sevi)
Gada mīļākais pāris - Anna Laura un Ramiro(par spīti visam patika viņu attiecības)
Labākā 2017.gada rādītā telenovele Latvijā - Trīs Annas(jo esmu redzējusi pilnīgi visas sērijas) :)

+3

5

Pagājušajā gadā es viena no pēdējiem nobalsoju, šoreiz jālabojas :D

Mans balsojums

Labākais telenoveles nosaukums - Pamosties līdzās. Ļoti patīk arī Plosītās sirdis, jo ļoti tēlaini un dramatiski, bet vismaz šodien gribas palikt pie kaut kā tik jauka kā Pamošanās līdzās.

Mīļākie ievadtitri - Plosītās sirdis. Man vienmēr rodas tik daudz nostaļģisku emociju, kad ieraugu šos ievadtitrus, ļoti patīk tie kadri. Otrā vietā liktu Pamosties līdzās.

Labākā dziesma - El Perdedor. Līdzīgi kā ar ievadtitriem, tiklīdz izdzirdu pirmās dziesmas notis, tā uzjundī telenoveles nostaļģiju. Bet man otrā vietā Pamosties līdzās dziesma - tik priecīga.

Skaistākais fināls - Pamosties līdzās. Tik skaisti tie vienkāršie ģimenes mirkļi, kas padara dzīvi laimīgu.

Traģiskākā nāve - Hosē Luisa nāve. Sažņaudzas sirds vēl tagad atceroties.

Kaitinošākā intriga - Anna Laura notic meliem par Ramiro. Gribējās, lai šis pāris būtu stiprāks par tik prastām intrigām. Bet kaitinošo intrigu daudzumā man liekas uzvarētu Mīlas vīns.

Romantiskākā pirmā iepazīšanās - Montserrata un Alehandro. Grūta izvēle, jo īstenībā visas pirmās tikšanās patika. Maija un Pablo tik smieklīgi satikās, Anna Lusija un Santiago satikās gandrīz maģiskā mirklī.

Šīs attiecības mani apbūra - Montserrata un Rosario. Dievināju viņas abas visu telenoveli. Loti interesants "pāris". Bet arī Antonija un Pablo ļooti patika. Un Mariano ar Letīcīju, protams, arī - pretrunīgas emocijas raisīja visu laiku.

Mīļākais otrā plāna pāris - Antonija un Otons. Šeit man vienkārša izvēle. Ļoti izbaudīju šo pāri.

Biedējošākais - Pedro. Lai gan man liekas, ka varbūt Diego viņu pārspēja tomēr ļaunumā, bet tā kā Noslēpumu viesnīcu gandrīz neredzēju, tad palieku pie zināmā.

Visļaunākā - Anna Letīcija. Nezinu, vai ir iespējams nejūsmot par viņu. Arī Grasiela no Plosītajiem liekas ļoti laba trakā ļaundare.

Valdzinošākais galvenais varonis - Alehandro. Īstenībā jau Pablo liekas vissakarīgākais, jautrākais vīrietis šajā izvēlē, bet nez kādēļ es tomēr izvēlos nenormāli greizsirdīgo, bet arī intensīvo.

Apburošākā galvenā varone - Montserrata. Īsta princese, katru mirkli jūsmoju par to kā Andželika viņu pasniedza.

Gada mīļākais pāris - Alehandro un Montserrata. It īpaši pirmajā telenoveles posmā. Tās ainas var skatīties atkal un atkal.

Labākā telenovele - Plosītās sirdis. Kārtīga telenovele ar daudzām kaislībām, intrigām...Pat nemāku paskaidrot, bet ar kaut ko šī telenovele man izceļas vairāk starp pārējām. Bet Pamosties līdzās man arī ļooti patika un Trīs Annas ar savu specifiskumu un daudzajiem noslēpumiem.

+4

6

Mana izvēle

Labākais nosaukums-Plosītās sirdis, jo telenovelē tiešām netrūka kaislību-ne tikai romantiskās, bet arī cilvēcīgās.
Labākie ievada titri-Pamosties līdzās, jo lieliski atklāja varoņu labās un ne tik labās īpašības.
Labākā dziesma-El Perdedor-, jo tās teksts attiecas gan kā uz Alehandro, gan kā uz Hosē Luisu.
Skaistākais fināls-Pamosties līdzās-iemesls tas pats, kas patika aNgeL.
Traģiskākā nāve-Dženiferas, jo Anna Letīcija no tās pilnīgi neko neieguva.
Kaitinošākā intriga-Mīlestības vīnā, jo divi (it kā) ar loģisko un analītisko domāšanu apveltīti cilvēki Lusiana un Dāvids tik viegli pakļāvās manipulācijām, kas bija kā no pirksta izzīstas. Vēl jau protams kaitināja arī Annas Letīcijas intriga attiecībā uz Annu Lauru un Ramiro, bet ņemot vērā Annas Lauras kompleksus, tad varēja saprast, kāpēc viņa bija tik lētticīga un nekritiska.
Romantiskākā iepazīšanās-Montserata un Alehandro, jo vēl tagad tā ir spilgtā atmiņā.
Šīs attiecības mani apbūra Montserata un Rosario-abas bija kā meita un māte.
Mīļākais otrā plāna pāris-Antonija un Otons-par spīti visiem aizvainojumiem un konkurencei biznesā, abi tomēr spēja nosargāt savu mīlestību.
Biedējošākais-Pedro, jo katra viņa ļaunprātība bija neordināra un izdomas ziņā pārspēja iepriekšējās.
Visļaunākā-Anna Letīcija-viņa tiešām ticēja, ka cīnās par savu mīlestību pret Mariano, ka ir pelnījusi būt laimīga.
Visvaldzinošākais-Alehandro, iemesls tas pats, kas aNgeL.
Apburošākā-Monserrata, jo nebija klasiskā cietēja un lētticīga zostiņa, kura viegli uzķeras uz pat acīmredzamām provokācijām.
Gada mīļākais pāris-Montserrata un Alehandro, jo viņi izdzīvoja visas iespējamās mīlestības fāzes.
Labākā telenovele-Plosītās sirdis, jo šī telenovele lieliski sabalansēja mīlestību un naidu, labo un ļauno.

+3

7

BALSOJUMS NOSLĒDZIES!!!

Paldies visiem, kas piedalījās un vēl lielāks paldies tiem, kas nokomentēja savu balsojumu! Gatavi rezultātiem?

Ja atbilde ir jā, tad klikšķini turpat...  :flirt:
https://d.radikal.ru/d15/1804/e3/e10389694789.jpg

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV prēmijas 2017!!!