TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 13 reasons why (2017-)


13 reasons why (2017-)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Tā kā visi mani seriāli devušies baudīt vasaru, nācās meklēt jaunu vakaru sabiedroto un beigās izvēle krita uz "13 reasons why". Seriāli par vidusskolas tematiku vsp interesanti un ja vēl risina pieaugušo dzīves problēmas - tad es sajūsmā.

Stāsts ir par notikumu ķēdi, kas ietekmēja Hannas Beikeres pašnāvību. Pēc savas nāve viņa aizsūta 13 kasetes 13 cilvēkiem, kuri ietekmējuši šo viņas soli, bet mēs redzam kā šīs kasetes klausas Klejs - viņas draugs, kurš viņā bija patiesībā iemīlējies, jo visi parējie jau noklausījušies un paniko, jo Klejs nepieder viņu populāro bērnu klubiņam un viņam nevar uzticēties.

Katra sērija ir veltīta vienam cilvēkam, bet ar sērijam saprotams, ka tas būs saistīts ar Hannas reputāciju un to kā viņu redz citi. Cik sapratu, otrajā sezonā šie Hannas aprakstītie notikumi būs redzami arī no to personu perspektīvas un pieļauju ka tagad tos, kurus redzam kā neliešus, ieraudzīsim kā nepārliecinātus un nobijušos jauniešus, kurus pamudinājis draugu spiediens vai vēl kas tā rīkoties, kā viņi rīkojās. Papildys kasetem tiek risināti arī tagadnes notikumi un tie tik pat aizraujoši.

Šis seriāls ir izraisījis man atkarību. Tas kā katrs personāžs tiek atklāts un kā tā notikumu ķēde atklāj katrā sērijā jaunu posmu un kā pamazām Hannas dzīve pārvēršas līdz noslēdzušais notikums salauž viņu. Un katrs šis personāžs no viņas kasetēm tik interesants... un nav tikai melns vai balts, pst Klejs. Neesmu tikusi līdz viņa kasetei, bet viņu tas viss tā ietekmē un pat nezinu kā viņš varētu būt tas ķēdes posms, jo neliekas ka spētu nodot draudzību vai pasmieties kā citi.

Es noteikti ne uz pusi tik interesanti izstāstīju, bet gribu pabeigt 1 sezonu, jo nevaru sagaidīt, kad 2 sezona ļaus izgaisināt mīklainību un saprast šo 13 personu iemeslus.

Pagaidām divas sezonas. Katrā 13 sērijas.

+2

2

Šie abi video tik burvīgi!  :love:

+2

3

Īstenībā mani besī, ka Džesika ir starp Aleksu un Džastinu, jo man abi puiši patīk. Vispār jau man visvairāk vienmēr Alekss paticis.. Bet jebkurā gadījumā nezinu, ar ko man labāk Džesika patīk.

+2

4

aNgeL написал(а):

Īstenībā mani besī, ka Džesika ir starp Aleksu un Džastinu, jo man abi puiši patīk. Vispār jau man visvairāk vienmēr Alekss paticis.. Bet jebkurā gadījumā nezinu, ar ko man labāk Džesika patīk.

Man labāk patīk viņa ar Džastinu, jo nav noslēpums, ka šādi pāri, kad viens otru mīl un vienlaikus sapina, man ir tuvi.  Un Džastins kopš 1 sezonas tik daudz mainījās un beigās viņas dēļ izdarīja pareizo izvēli, lai gan zināja, ka zaudēs savu labāko draugu un Džesi vairs neatgūs. Tanī pat laikā Alekss man patīk kā varonis, bet es redzu viņus kā labus draugus. Interesanti kā šis trijstūris attīstīsies trešajā sezonā.  :flirt:

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 13 reasons why (2017-)