TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Kas jauns telenoveļu pasaulē?


Kas jauns telenoveļu pasaulē?

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Sveikas, meitenes!
Ik pa laikam ienāku šeit! Palicis pavisam kluss!

Vai vēl sekojat līdzi telenoveļu aktualitātēm? Varbūt skataties kādas?

Latvijas TV kanālos nav gandrīz nekāds telenoveļu/seriālu klāsts!

Izskatās gan TV3 life, gan LTV1 pārmetušies uz Portugāles/Brazīlijas seriāliem, kuri man pašai gan tā nevisai.

Šobrīd  vienīgais seriāls ko paskatos ir Turcijas seriāls Faziletas kundze un viņas meitas!

Meksikā arī liekas, ka lielais klusums, cik zinu tad tagad ir El Dragon 2 sezona ar Irinu Baevu.

Ļoti prasās forumu atdzīvināt!

http://forumupload.ru/uploads/0000/18/62/966/t23145.gif

+2

2

Es arī šeit ik pa laikam ienāku, cerībā, ka tomēr būs kaut kāda dzīvība. Un šodien tāda patiesi ir, par ko man ir prieks! Laikam jau Meksikas telenoveles Latvijā vairs nerāda tādēļ, ka tikpat vairs nav jaunu telenoveļu, bet pirms vairākiem gadiem uzņemtās, bet līdz mūsu ekrāniem tā arī nenonākušās kaut kāda iemesla dēļ acīmredzot nevēlas rādīt.

+2

3

Terēze написал(а):

Es arī šeit ik pa laikam ienāku, cerībā, ka tomēr būs kaut kāda dzīvība. Un šodien tāda patiesi ir, par ko man ir prieks! Laikam jau Meksikas telenoveles Latvijā vairs nerāda tādēļ, ka tikpat vairs nav jaunu telenoveļu, bet pirms vairākiem gadiem uzņemtās, bet līdz mūsu ekrāniem tā arī nenonākušās kaut kāda iemesla dēļ acīmredzot nevēlas rādīt.

Tā jau tas ir, klusums arī Meksikā un vispār Latīņamerikā.
Tiešām ir daudz neparādītu pērļu. Bet ja jau tā pēķšņi TV3 Life (jeb LNT) izvēlējās 2015.gada Absolūto skaistumu, 5 gadus veca telenovele, tad varbūt kādreiz parādīs arī kaut ko citu (kādu Meksikas telenoveli).
Skatos, ka TV3 rāda kaut kādu Francijas seriālu - Rītdiena pieder mums un LTV1 ir Portugāles telenovele.
Skumji kaut kā, vienīgi 6.00 TV3 rāda Krist kārdinājumā atkārtojuma sērijas.

+2

4

Sveikas. Jā,diemžēl, te ir palicis kluss un tukšs, jo visiem ir mainījušās dzīves prioritātes un laika forumam vairs neatliek. Es jau labu laiku vairs te neko nedaru, jo vnk neredzēju tam jēgu, bet nu, man ir doma sakārtot līdz galam Forumā esošo telenoveļu katalogu, kur t-noveļu tēmas, ko iesāku darīt pirms vairākiem gadiem, taču vēl domāju par to, jo nezinu vai tiešām darīšu to. Es jau tā sapratu, ka tur Meksikā arī ir palicis kluss un nekas vairs tur tā nenotiek agrāk. Tāpat ir savā ziņā skumji, ka Latvijas TV kanālos vairs nerāda t-noveles. Prieks, Rosa, ka esi atgriezusies un esi, kaut nedaudz, atgriezusi aktivitāti šeit! 🙂😃😉

+2

5

Tas vai es lielo aktivitāti ienesīšu-diezvai! Laikam jau nostrādāja tas fakts, ka ir COVID, ir kluss, reizēm liela garlaicība un tad nu sanāk ienākt arī šeit!:)

+2

6

Nu, jā, skaidrs, ka tu viena neatdzīvināsi forumu, bet vispār būtu forši, ja varētu iedvest šeit dzīvību, taču nezinu kā to varētu izdarīt un vai vispār vajag to darīt. Jebkurā gadījumā šobrīd liekas tas pilnīgi bezjēdzīgi. Manuprāt, būtu forši, ja atkal te valdītu tāda rosība kā agrāk, bet nu, vienas mēs to neizdarīsim. :) Turklāt te daudz kur tēmās būtu jāatjauno bildes un video linki, jo tie vairs nestrādā, bet kaut kā jau būtu jāpiesaista apmeklētāji forumam, lai būtu atkal aktivitāte šeit. Būtu daudz darba. :) Aizmirsu iepriekš piebilst, ka es pa tv skatos tikai kriminālseriālus un romantiskās filmas, un vēl vienu raidījumu, bet no seriāliem man neviens nav īsti ieinteresējis. Īstenībā tagad vairs vispār nav īsti ko skatīties pa tv. Agrāk bija daudz kas interesants, bet tagad viena vienīga garlaicība - rāda vecas filmas un seriālus. Nu, tās tādas manas domas. :)

+1

7

Problēma jau ir tā, ka vairs nerāda tādus seriālus, kurus būtu interesanti apspriest, tāpēc jau nav te ko īsti darīt. Protams, arī veco materiālu atjaunošana ir nepieciešama.

+1

8

Piekrītu, meitenes!
Atdzīvināt- liekas, nu nē!Apskatījos jā, linki daudz kur nestrādā, bildes pazudušas, visu atjaunot - neprāts.
Patīk, ka Facebook ir lapa telenovelēm, viss ļoti smuki, bet arī var ielikt tikai mūsu mīļo aktieru foto, jo nav jau ko citu. Nav tik daudz sekotāju.
Te jau vairāk pluss, ka tāda anonīma vide, jebkurš var ienākt.

+2

9

Nav jau 100% viss jāatjauno, par to jau nav runa!

+1

10

Piekrītu, ka visu atjaunot būtu neprāts un neviens jau nesaka, ka to vajag darīt, jo kā jau iepriekš izteicos, tad neredzu tam jēgu. Jā, man arī patīk foruma FB lapa, lai gan tur arī ir maza aktivitāte, bet nu, tas ir saprotams, jo aNgeL nav tāda laika tur ņemtos. :)

Rosa Diamante *** написал(а):

Te jau vairāk pluss, ka tāda anonīma vide, jebkurš var ienākt.

Es saprotu pareizi, ka tu ar šo domā, ka aktivitāti vajadzētu šeit, bet neatjaunot pilnīgi visu, bet tikai daļēji? Vai tā? Piedod, bet man grūti saprast un vispār es īsti vairs nesaprotu pie kā šī diskusija ved!  :blush: ;)

+1

11

Forsteriāna написал(а):

Piekrītu, ka visu atjaunot būtu neprāts un neviens jau nesaka, ka to vajag darīt, jo kā jau iepriekš izteicos, tad neredzu tam jēgu. Jā, man arī patīk foruma FB lapa, lai gan tur arī ir maza aktivitāte, bet nu, tas ir saprotams, jo aNgeL nav tāda laika tur ņemtos.

Es saprotu pareizi, ka tu ar šo domā, ka aktivitāti vajadzētu šeit, bet neatjaunot pilnīgi visu, bet tikai daļēji? Vai tā? Piedod, bet man grūti saprast un vispār es īsti vairs nesaprotu pie kā šī diskusija ved!

Mani laikam pārprata! Es tikai tāpat fantazēju, kā būtu ja būtu.
Es tik tāpat izteicos, nekā personīga.
Šīs diskusijas mērķis vispār bija aprunāties par aktuālo seriālu ziņā šobrīd, nekas vairāk!

+2

12

Es, ja savukārt pareizi sapratu, tad nav jēgas atjaunot tehniski novecojušus, kā arī jau sen aktualitāti zaudējušus datus. Ar aktivitāti saprotu jaunas un aktuālas informācijas publicēšanu.

+1

13

Heyy! Kur pazudusi foruma aktivitāte? Esmu nolēmusi atdzīvināt katru dienu kaut ko ieliekot! Likšu bildes, video un dažādu seriālu anotācijas! Fotostāstiem gan neptietiks laika! Diemžēl! Bet aktivitāti centīšos uzturēt! Aiziet! Palīdzam! :)

+1

14

Tas ir jauki, ka esi nolēmusi forumam dot jaunu elpu. Šis klusums ir tieši saistīts ar pamirumu telenoveļu pasaulē, kas par laimi pamazām sāk mosties no miega.  Kad būs jaunas telenoveles, ko skatīties, bet galvenais-ko apspriest, būs arī aktivitāte forumā.

0

15

White Rose написал(а):

Heyy! Kur pazudusi foruma aktivitāte? Esmu nolēmusi atdzīvināt katru dienu kaut ko ieliekot! Likšu bildes, video un dažādu seriālu anotācijas! Fotostāstiem gan neptietiks laika! Diemžēl! Bet aktivitāti centīšos uzturēt! Aiziet! Palīdzam!

Sveika! Es esmu viena no foruma moderatorēm. Es jau iepriekš rakstīju par iemesliem, kāpēc nav aktivitātes forumā, bet varu vēlreiz pateikt, ka tas ir tāpēc, ka daudziem, īpaši foruma administratorēm, ir mainījušās dzīves prioritātes un visi ir izauguši no vecuma, kad fanoja un interesējās par telenovelēm, seriāliem un aktieriem/aktrisēm. Tagad visi ir pieauguši un dzīvo savas dzīves ar savām ģimenēm un protams, strādā, tāpēc vairs neatliek laika, lai pievērstos forumam. Man ir tieši tāpat, jo šobrīd mācos un strādāju, turklāt vairs man nav tādas intereses kaut ko darīt forumā, kā agrāk, diemžēl. Jā, vēl pavasarī man bija tur viena doma, par kuru stāstīju vienā no iepriekšējiem postiem augšā, taču tagad izlasot, es biju pārsteigta, jo biju par to galīgi aizmirsusi, tāpēc te, lūk, ir tas, ka dzīvē ir svarīgākas lietas ko darīt par forumu. Tādi ir iemesli, bet jā, arī tas iemesls, ko minēja Terēze, ir vēl viens, kāpēc te ir izmiris, bet piedod, Terēze, taču es nedomāju, ka jaunu telenoveļu dēļ, ko tagad veido, forumā atgriezīsies aktivitāte. Tā, diemžēl, nebūs jau šo manis minēto iemeslu dēļ. Vismaz es tā domāju, taču tu, White Rose, vari sekot foruma lapai Facebookā, jo tur viena no foruma administratorēm liek visādu jaunu informāciju, arī par šīm jaunajām telenovelēm, kurām tu esi izveidojusi tēmas. Tu, protams, esi liels malacis, ka vēlies šeit atgriezt aktivitāti un vari droši to darīt, bet tev vienai to būs visai pagrūti izdarīt, taču turpini vien un kas zina, varbūt tev izdosies "iekustināt" un iedvest jaunu elpu forumā. Lai tev veicas! :)

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Kas jauns telenoveļu pasaulē?