TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 26.aprīļa apraksts


26.aprīļa apraksts

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Nu vot kā man sanāk - pēc dienas rakstīt.. vienkārši tad sanāk filmēt parasti un tā vēlreiz noskatos un varu poeraxtīt, atcerēties visu labāk.. ;) Tātad...

Grasija baigi laimīgā, ka Gabriels piekrita dzīvot ar viņu. Bet gabriels stingri saka, ka to dara dela 'dēl, ka starp viņiem nekā nebūs. Grasija gan saka, ka viņš viņu iemīlēšot. Nu vispārībā baigi laimīgā.. A Gabriels tāds skumīgs... :( tad vēl pirms viņš iet prom, pasaka : Es neesmu vainīgi pie jūsu dēla nāves. (Nu kāāāā viņa to var tā mierīgi pateikt??? Kā spēj runāt par viņu dēlu?? Kur palika tā Grasija, kas man pat patika, kuru es nespēju ienīst utt??? Šo monsrtu es vienkārši jau neciešu!!!) KLad Gab.aiziet, iznāk viņas brālis, visu ir dzirdējis, nosoda Grasiju. Grasija pasaka, ka pateiks par HG Gabrielam kad viņš viņu apprecēs. (nu vai nav maita?????  :angry2: ).

Hulija runā ar Sebastjanu par to,ko viņa pateikusi Gab. Seb mēģina viņu pārliecināt tos melus padarīt par īstenību, bet Hul saka ka jau pitiekami ir visiem melojusi, ka ngrib melot Seb, ka tas būtu farss utt.

Pie Kamillo un Nadjas atnāk Alvaro, tip pie savas meitiņas. Kam un Nadja prasa viņam atļauju braukt ar Kamillu uz Mehiko, tip sapirkt viņai viskaut ko un tml. Bet nesaka īsto iemeslu - ka brauc adoptēt bērnu, Ndja pierunā Kamillo to neteikt Alvaro. Viņi aizbrauc uz Mehiko, Alvaro viņiem seko.. nākamjā dienā viņi dodas uz bāreņu namu, Nadja atbaidoši ucinās ap Felipi (Hulio Gabrielu) - gandrīz vai nelabi metas no viņas šitās ucināšanās - ai, cik mīļs bērninš, ai, cik tāds, cik šitāds!  :bad: Alvaro sēž ārā mašīnā un prāto ko viņi tur dara. Beigās Kamillo un Nadja nolemj adoptēt Felipi un sāk kārtot visu priekš tā...

Atgriežoties atpakaļ, iepriekšējā dienā.. Eva aiziet pie Seb, pasaka ka zin par Hul grutniecību, prasa vai Hul to zinot. Seb saka, ka jā, to viņš nevarējis noklusēt. Saka, ka Hul negrib lai Gab uzzina utt. A Eva ar Soli jau sarunājušas, ka Gab ts jāizna, ka Sole pateik Leandro.

Soledada pusdieno ar Leandro, Sole apsaka kaut ko tipa, nabaga Hulija, Leandro ieminas par to, ka Gab pie Gras. Sole šokā: Kā? Tikai ne tagad kad Hul ir stāvoklī! Un par to atkal ir šokēts Leandro. :D

Gab sarunā, ka Grasijas brālis Domingo dosies strādāt uz San Gasparu, viņš aizbrauc, Mariels gan ļoti aizdomīgi pret viņu izturas, neuztricas, netic, ka tas ir mainījies.

Alvaro kaut ka'dā bārā meklē strādniekus un atrod baigi aizdomīgo pārvaldnieku - nu, man viņš tāds aizdomīgs izskatīj,as neko labu nesološs.

Eva ar felipi apsakta saderināšanās svinībām paredzēto telpu, kad peķšņi.. no griestiem krīt lustra un piezemējas gandrīz uz Felipes... Eva protams pārbijusies, domā, ka tas viņas lašta dēļ, Fel gan mēģina pārlieciāt ka tā nav.

Hulija runā ar Čepi, viņš kārtējo reizi mēģina pārliecinā't Hul, ka viņa dara muļķību. Saka, ka viņai nevajag būt vienai. Hul saka, ka nav viena, ka viņai ri ģiemene. Čepe saka, bet tava sirds ir pilna rūgtuma. Hul: Mana sirds ir stirpāka kā jebkad. Čepe: Bet tā ir skumju un žēluma pilna! Hul ar laimīgi, vieglu smaidu domā: Ai, ja vien tu zinātu, ka es gaidu bērnu. Tas ir mans gaisams stariņš tumsā. Čepe prasa, par ko nu viņa domājot. Hul joprojām smaidot: Neko, neko...

Eva atnāk mājās, pasaka Hul , ka zina, ka viņa gaida bērnu, abas apskaujas. :) Hul liek Evai apsolīt, ka viņa neko neteiks Gab, Eva arī to dara.

Grasija ir pagatavojusi vakariņas Gab. Viņš gan par to nav īpaši laimīgs...

Sole paliek pie Leandro pa nakti. No r'tia viņš ir pagatavojis brokastis, viņi sēž un ēd. Leandro saka, ka grib, lai tā ir katru rītu, lai katru rītu viņi ir kopā, ali viņi visu laiku ir kopā, Un piedāvā Solei dzīvot kopā. Sole šaubās, bet apsola padomāt.

Grasija aizet pie Hulijas. Saka, ka pateicoties viņai, viņa ir piepildījusi savu sapni. Un tāpēc gribot viņai pateikt.... (var saprast, ka it kā grib pateikt ka HG ir dzīvs, bet tad.... ) , ka Gab tagad dzīvo pie manis. Hul nepatīk to dzirdēt, bet viņa izliekas un pat isev arī izleikas, ka ir to gribējusi.. Tad viņas runā par Seb.. un Gras saka: Cik skaistas kāzas būs - Tu Ivarolas kundze, es Durana kundze. ( :mad: nu man viņu gribas PIESIST!!! Es vairs nevaur!! :D nu ok, tie vēl ziediņi salīdzinājumā ar šoidien sēriju.. uff) Un ejot prom (ak Dievsss, man jau trūkst vārdu par vīnu!!! Nu vienkārši maita!!) Gras: Atceries, tevis dēļ manam dēlam bus ģimene. Hul: Kā gan es to varētu aizmirst? Tavs dēl ir dzīvs, bet mans - miris. Gras: Lai kur arī tavs dēls nebūtu ,viņu ieskauj mīlestība. Hul: Jā, tur ir mana mamma unarī viņa vectētiņš tagad ir. Jā, viņu ieskauj mīestība. Gras asaras acīs, viņa apsaka: Piedod, Hulija. Un aiziet. ( :hysteric: )

Pēc ieprikšanās mājās atnāk Čepe un auklīte, redze Huliju guļam uz dīvana, ar asarām acīs. Prasa, kas noticis, ka viņa nokavēšot darbu, bet neaiziēost pirms neizstāstīšot. Nu i Hulija pasaka, ka Gab dzīvo pie Gras. Čepe ir NIKNS. :D

Gabriels tiekas ar izmekl'tāju, tas saka, ka Husto sācis runāt, ka esot lielas cerības atgūt nozagot naudu, bet to saņemšot Hulio vienīgasi mantinieks, tātad Alvaro. Bet Gab saka ka cīnīšoties par to, jo viņš ļoooti daudz ieguldījsi rančo.

Pie tā inženierīša atnāk tas Ordunjo un runajas.. inzenieris saka, ka Husto paŗvests uz cvitu cietumu, enesprot kas notiek .Brīdina Ordunjo lai nozud, jo Husto varētu būt sācis runāt.

Eva un Sole runā par Hul bērnu, Eva saka, ka asolījusi neko neteikt, lai Sole arī nesaka. Sole saka - par vēlu, jau sarunāju ar Leandrio , ka Gab ir jāzin. Leandro sākj runāt ar Gabrielu, saka, ka viņam katut kas svarīgs jāpasaka. Bet tad iebrāžas Čepe - nikns kā pūķis un vēl trakāk) un sāk lamāt gabrielu, ka tas ir padevies utt. gab saka ka viņam vairs anv spēka cīnities, ka Hul ar Seb. Čepe pasaka, ka tie bija meli. Pasaka, ka nekad nepiedos, ja Gab padosies. Kad tas aiziet, Gab prasa Leandro, ko viņš gribējsi teikt. Bet pa to laiku jau pazvanījusi Sole un Leandro pasaka tikai to, ka lūdzis Soli dzīvot ar vi;nu kopā.

Hulija atceras bērnu namā redzēto bērnu, smaida... Grib vēl viņu satikt. Dodas uz bērnu namu, bet tur neļauj viņai viņu satikt, jo tas esot pret noteikumiem, iepriekšējā reize bijus itikai doktora Kalsadas īpašs lūgums. Hulija beigās saka, ka labi, ka saprot.. Jau iet prom, pagriežas, sāk jautājumu: Vai viņam gadījumā uz kājiņas nav..? (tad it kā saprot ka'dsd uļķības runā)  Aī, nē, atvainjoeit, es esmu īsta muļķe.. Un aizet.

Sole atnāk mājās, saka, ka Leandro piedāvājis viņai dzīvot ar viņu un ka viņa domā, ka tā nav nemaz tik slikta ideja. Auklīte sākumā sašutumā: Tu gan teiksi ka es esmu vecmodīga.... (pauze) Un es tāda arī esmu! (:D) Ti p nekad nesapratīšot mūsdienu attiecības. Bet beigās jau it kā pieņem to.. ;)

Eva un Felipe nogaršo ēdienus kāzām, Felipe liek evai aizvērt acis, baro viņu, tad Eva tā dara Felipem un.. viņš aizrijas. Nu jā, Evai tas ir tikai vēl viens pierādījums viņas lāstam. Ai, bet cik smieklīgi izskatījās, kad viens darbinieks palīdzēja Felipem.. :D cilvēkiem ar samaitātu uztveri .. :D

Nadja sarunā ar kamillo ka viea dodas iepirkties, lejā viņu noķer Alvaro.

Tā, tūlīt būs arī pēdējais - Hulijas un Gabriela saruna beigās.. ;)

0

2

Kāds zvana  pie durvīm, Hul bļaustās : Auklīt! Kāpēc neviens nevar atvērt durvis?
Atver un tur.. Gabriels! Viņš dusmīgs ienāk iekšā.
G: Es jau uzzināju, ka tu nebrauc prom no Mehiko kopā ar Sebastjanu!
H: Un es uzzināju, ka tu dzīvo kopā ar Grasiju!
G: Hulija, tu liki man noticēt taviem meliem!
H: Zini ko? Es nedomāju ar tevi apspriest savus plānus. Lūdzu, ej prom.
Hulija pagriežas prom, bet Gabriels viņu saķer aiz rokas un liek pagriezties atpakaļ, pievel ksev ļoti tuvu klāt.
G: Vairs nekādu melu! Es mīlu tevi un tu mīli mani! Bet vispirms - šis.
Un cieši noskūpsta Huliju, viņa sākumā sparīgi pretojas, bet Gabriels tur ti kstipri, ka viņa nevar izrauties un tad.. beidz pretoties un padodas skūpstam... (aiii, tas tik ļoti atgadināja pirmās sērijas, viņu attiecības sākumā! :) ) Skūpsts kļūst maigāks... Tad Hulija mazliet atraujas, bet tikai mazliet, viņas piere ir piespiesta Gabriela pierei.
H: Gabriel, lūdzu liec mani mierā!
G: Es tev vienmēr būšu vissvarīgākais. Mēs esam viens vesels.
Hulija bespēcīgi skatās uz viņu, nespējot vairs savākt savas jūtas, Gabrielsmaigi saņem viņas seju un seko vēl viens skūpsts. Tad Hulija, šķiet ar pēdējiem spēkiem, attālinās.
H: Kāpēc tu uzstāj Gabriel? (skatās acīs.) Kāpēc negribi saprast? Es visu laiku cīnos ar savām jūtām, Gabriel. Es ciešu jo es tevi mīlu. Es ciešu, jo man no tevis jāatsakās. Un es atteikšos, es to apsolīju.
G: Tu mani mīli, tas ir svarīgak par solījumiem.
H: Lūdzu, liec mani mierā.
Atiet no Gabriela, pagriežas ar muguru pret viņu. Izvelk ar roku caur matiem, ļoti cīnās pati ar sevi..
H: es negriub būt kjopā ar tevi, es negribu! Ej prom! Es gribu, lai tu pazūdi no manas dzīves uz visiem laikiem, Gabriel! (Hulijas avīs parādās asaras...) Gabriels pieiet pie Hulijas, viņi atkal skatās viens otram acīs.
G: es vairs nepiekritīšu, ka tu sevi tā upurē. tas nav godīgi ne pret vien uno mums. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tu esi zilēmusi vairs nekad nedzemdēt. Es gribu tevi mīlēt, es gribu tevi, es gribu būt kopā ar tevi! (Hm, spāniski man izklausījās, ka viņš saka tā: Es gribu tevi mīlēt, gribu dot tev bērnu, gribu dot tev ilūzijas, kam ticēt.)
Un tad Hulija... vairs nespēj izturēt..
H: gabriel, es esmu stāvoklī.
Gabriels skatās.... pārsteigts...

SĒRIJAS BEIGAS. :D

0

3

Jaa labas seerijas beigas bet šodien vispaar super seerija!!! malacis labi pastraadaats!!! ;)

0

4

Liels paldies par tik izsmeļošām anotācijām!Es burtiski tveru katru vārdu,jo seriālu diemžēl neredzu.Paldies!!!

0

5

Jolanta
Jāā, šodien supeerrrrrrrr!!!! =))) vēlāk vakarā arī tās apraksts būs. ;)

inga
Prieks palīdzēt!!! :)

0

6

Liels paldies tev Paloma. sērija superīga!!!

0

7

Protams man arī ir žēl ka beigsies šis seriāls!!Bat tiko uzzināju ka tā vietā rādīs vienu no maniem mīļākajiem seriāliem Alboradu(Rītausmu) ar manu vismīļāko aktieri galvenajā lomā!!!!!!Un tomēr varētu teikt ka esmu laimīga jo viņu redzēšu jo tas ies vasarā!!Protams Likmes man ir žēl ka beigsies jo man likme uz mīlestību arī ļoti patīk!!!!!Kaut arī Alboradu jau netā esmu skatījusies redzēt pa tv ir pavisam katkas cits!!!!Man par likmi vienmēr būs visas tās labākās atmiņas!!!!!

0

8

Mmaarriiaa, no kurinies tu esi uzzinaajusi, ka peec Likmes ies Alboradu?? :dance:

0

9

No tā ka šodien pa LNT to sāka reklamēt ka ies Alborada!!Un arī žurnālā Seriāli un kino tas ir raxtīts!!tā ka viss ir zināms par to pilnīgi oficiāli!!!!!

0

10

:D U-u-ups! Tiešām! :blush:

0

11

Jaa es arii to redzeeju pa lnt vinni jau reklameeja!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 26.aprīļa apraksts