TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Danna Garcia/Danna Garsija


Danna Garcia/Danna Garsija

Сообщений 1 страница 20 из 146

1

Danna Garcia
http://s4.uploads.ru/t/lc1Un.jpg
Dzimusi: Medlinā, Kolumbijā
Dzimšanas dati: 4. februāris, 1978
Ģimenes stāvoklis: Saderinājusies

Danna Garsija iemācījās spēlēt kameru priekšā un iemācījās pareizi uzvesties tūkstošiem teleskatītāju priekšā savā dzimtajā Kolumbijā. Vienmēr aizrāvusies ar mākslu, tēlošanu, līdzcietīga Danna vienmēr vēlējusies lietas padarīt labi. Tādēļ viņa sevi ir parādījusi ne tikai kā lielisku aktrisi savas karjeras, gudrības un drosmes dēļ, bet arī kā profesionāle, kas spēj iemīlēt visu, ko dara.
Savu karjeru jau uzsākusi 4 gadu vecumā. Bet pirmā neaizmirstamā loma bija Marcela Vallejo Kolumbijas telenovelē- Café con aroma de mujer, kas ir viena no 90. gadu pazīstamajākām telenovelēm, Danna ir piedalījusies dažādos internacionālos projektos. Viņa ir pazīstamās 70. gadu dziedātājas Claudias Osonas meita un agrā bērnībā sākusi filmēties televīzijas reklāmās un jau septiņu gadu vecumā jau piedalījās seriālā Imaginate, Tantos cosas un Seres queridos. Pusaudžu gados piedalījusies vairāk kā 25 TV radidījumos un telenovelēs kā Al final de Arcoiris, Azur, Zarabanda, La casa de las Palmas, La otra raja de tigre un Victoria. 1996. gadā Danna kļuva par pirmo kolumbieti, kas filmējās galvenajā lomā TV Azteca novelē Al norte de corazón. Pavadot vairākus mēnešus Meksikā, viņa atgriezās dzimtajā Kolumbijā, lai tēlotu maigo Sofiju Santanu telenovelē Perro amor, par kuru saņēma lielu publikas pieķeršanos, vairākas prēmijas un nominācijas. Danna, stipri iemīlējusi Meksiku, pēc diviem gadiem atgriezās šajā valstī, TV Azteca. lai piedalītos telenovelē Háblame de amor. Beidzot filmēšanos šajā seriālā, viņa devās uz Ņujorku, lai turpinātu savas teātra studijas Lee Stransberg Teātra institūtā. Pēc vairākiem mēnešiem piekrita pieņemt Fonevideo piedāvājumu piedalīties telenovelē La revancha, kurā tēloja Soledadu un iekļuva internacionālu aktieru sastāvā. Telenoveli translēja ASV, iegūstos augstus reitingus, tāpat kā Puertoriko, Venecuēlā, Meksikā, Spānijā, Holandē, Grieķijā un citās Eiropas valstīs.
Bet Danna ir ne tikai aktrise, bet viāni arī ir talants dziedāšanā. 1994. gadā ar savu māsu Klaudiju un vēl dieviem solistiem nodibināja grupu Café Morena.  Albums tika ierakstīts Maiami studijā Crescent Moon un kļuva par īstu hītu Kolimbijā. Pēc dieviem diskiem un zelta un platīna disku saņemšanas, grupa izjuka un kopš tā mirkļa Danna pievērsās savai aktrises karjerai. un par prieku viņas talanta piekritējiem izpildīja tituldziesmas telenovelēm Perro amor un Hábleme da amor.
Viņa vairākus semestrus mācījās sociālo komunikāciju un administrāciju firmām, kuras par spīti viņas lielajām pūlēm netika pabeigtas. Pēc piedalīšanās populārajā un neaizmirstamajā Pasión de gavilanes, kurai sekoja piedalīšanās divos ar augstu skatītāju interesi  apveltītās telenovelēs Te voy enseñar a querer un Corazón partido(visi trīs Telemundo projekti).
Ar savu mīļumu, jutīgumu, profesionālismu un talantu Danna ir aizrāvusi miljoniem skatītāju visā Latīņamerikā, ASV, Spānijā, Itālijā, Indonēzijā un pat Japānā. Tagad aktrise piedalās dažādās reklāmās, nodarbojas ar labdarību, ir kļuvusi par Maybeline runātāju, un ir sākusi iekarot lielos ekrānus...

0

2

Lomas:

Qué bonito amor (2012-2013) - María Mendoza
Alguien Te Mira (2010) (2010-2011) — Piedad Estévez
Bella Calamidades (2009-2010) — Lola Carerro
Un gancho al corazón (2008-2009) — Valentina "La Monita" López
La Traición (2007-2008) — Soledad de Obregón
The Perfect Game (2007) Filma - Maria
The Third Miracle (2007) Filma ...
"Decisiones" - Francisca (1 episode, 2007)
"Corazón partido" (2005) Telenovele - Aura Echarri
"Te voy a enseñar a querer" (2004) Telenovele - Diana Maria Rivera
"Pasión de gavilanes" (2003) Telenovele - Norma Elizondo Acevedo de Escandón
"Lo que callamos las mujeres" (2002) - Lety 
"Revancha, La" (2000) TV Series - Mariana Ruiz/Soledad

1990s:
"Háblame de amor" (1999) Telenovele .... Jimena
"Perro amor" (1998) Telenovele .... Sofía Santana
"Al norte del corazón" (1997) telenovele .... Eloísa
"El Día es hoy" (1996)
"Victoria" (1995) Telenovele .... Victoria
"Café con aroma de mujer" (1994) Telenovele .... Marcela Vallejo Cortez

1980s:
"Imaginate" (1987) (mini) TV Series

0

3

Dannas Garcias izpildītā dziesma
http://www.dailymotion.com/relevance/search/danna+garcia/video/xaxf_danna-garcia-la-reina-de-espana

Te voy a ensenar a querer Dannas Garcias izpildītā dziesma
http://www.megaupload.com/?d=KR3Z646M

0

4

Paldies par info, danna! Ļoti jauki!!! :clapping:

0

5

Lūdzu - man prieks censties.  :blush: Un pašai man viņa tik mīļa - kā neielikt par viņu info???  :meklet:

0

6

[реклама вместо картинки]

Danna Garcia en el Nuevo Comercial de la Mascara Great Lash de Maybelline

La actriz colombiana Danna García, filmó recientemente un comercial en Nueva York para Great Lash de Maybelline, la mascara #1 en ventas en los Estados Unidos. El comercial se transmitirá en las principales cadenas de televisión y estaciones de cable en todo el país durante el mes de agosto.

Jeff Kennedy, quién dirigió el comercial de 15 segundos para Gotham, Inc., filmó varias escenas de lugares icónicos alrededor de la ciudad de Nueva York para servirle de trasfondo a la campaña. Sobre ésta, Danna García, portavoz de Maybelline New York comentó: “¡Es fabuloso ser parte del comercial de la mascara Great Lash! ¡Además he conocido ese envase rosado y verde toda mi vida así que ha sido una gran experiencia para mi!”.

“¿Qué es rosado y verde y está en el bolso de cada mujer?”

Creada por Gotham, Inc., el concepto de la campaña celebra el genuino afecto que tienen las mujeres por la mascara Great Lash. “Desde el lanzamiento del famoso tubo rosado y verde en 1971, la mascara Great Lash ha recibido más premios y ha creado pestañas más hermosas que ninguna otra mascara” dice Cheryl Vitali, Vice Presidente Senior de Mercadeo de Maybelline New York. “Su estatus como un ícono cultural y de belleza sigue creciendo, y por eso queremos celebrar el hecho de que tantas mujeres usan y adoran la mascara Great Lash, esperamos que ahora todos quieran tener la mascara Great Lash en sus bolsos también”.

Great Lash siempre ha sobresalido por su empaque radical y diferente. En 1971, Lilly Pulitzer, una prometedora diseñadora conocida en ese entonces por sus telas coloridas y alegres, inspiró la creación del tubo rosado y verde de Great Lash. Esta exclusiva combinación de colores es ahora reconocida al instante y representa un verdadero ícono cultural. ¡De hecho, cada famoso tubo rosado y verde se vende cada 1.9 segundos en los Estados Unidos!

La mascara Great Lash de Maybelline New York, que no ha cambiado en más de 35 años, también sostiene la envidiable posición de ser adorada por mujeres en todo el país, a la vez de ser la mascara preferida de aquellos que marcan la pauta en la moda.

0

7

Un te iepriekš pieminētās skropstu tušas reklāma ar Dannu.  :D

http://www.youtube.com/watch?v=-Sdb8bV0M_Q

0

8

Un Dannas jaukais smaids tieši beigās kā punkts uz i. :D

0

9

missy написал(а):

Un Dannas jaukais smaids tieši beigās kā punkts uz i.

Un tas it kā saka - pērciet. Un es tiko atminējos, ka arī mūsu veikalu plauktos tā ir pieejama. Un mamma kādreiz arī sev to pirka.  :D
Tad vispār - Latvijā lielāko daļu reklāmu tiek pārtulkotas no citas valodas uz latviešu un tad jau var iznākt, ka reklāma arī tiek parādīta Latvijā?  :nezinu:

0

10

danna написал(а):

Un tas it kā saka - pērciet. Un es tiko atminējos, ka arī mūsu veikalu plauktos tā ir pieejama. Un mamma kādreiz arī sev to pirka.

Ir, ir pie mums tā tuša. Viņa ir ļoti populāra un ir viens no Maybeline produktiem, kas padarīja šo firmu atpazīstamu un cienījamu.

danna написал(а):

Tad vispār - Latvijā lielāko daļu reklāmu tiek pārtulkotas no citas valodas uz latviešu un tad jau var iznākt, ka reklāma arī tiek parādīta Latvijā?

Mjā. Maybeline reklāmas parasti ir pārtulkotās. Nu, kas zina varbūt ieraudzīsi Dannu pa TV kaut kad. :D

0

11

missy написал(а):

Mjā. Maybeline reklāmas parasti ir pārtulkotās. Nu, kas zina varbūt ieraudzīsi Dannu pa TV kaut kad.

danna par danu būtu dikti priecīga, kaut viņa jau tagad ir dikti priecīga

missy написал(а):

Ir, ir pie mums tā tuša. Viņa ir ļoti populāra un ir viens no Maybeline produktiem, kas padarīja šo firmu atpazīstamu un cienījamu.

es zinu to ka mamma viņa dikti nepatika

0

12

missy написал(а):

Nu, kas zina varbūt ieraudzīsi Dannu pa TV kaut kad.

Nu kā jau pinocchio teica - es tiešām būtu dikti priecīga. Jo tas kaut uz 15 sekundēm mani tuvinātu Dannai.  :D

missy написал(а):

Viņa ir ļoti populāra un ir viens no Maybeline produktiem, kas padarīja šo firmu atpazīstamu un cienījamu.

Un Danna ir tas gods turpnināt padarīt šo tušu populāru.  ;)

0

13

Nu Carla, kura reizēm sazvanās ar Dannu - kaut kā tur attāli viņu pazīst - teica, ka Dannai šobrīd ir divi piedāvājumi filmēties - respetīvi 2 telenovelēs. Danna gan nekomentēja kādās, tomēr baumo un arī Carla teica, ka tas ir ļoti ie4spējams, ka viena no novelēm ir La Traicion - jau 2007. gada sekcijā ir runāts par šo noveli, kurā galveno vīriešu lomu jau piekritis atveidot Mario... Ja viena no iespējām patiesi ir La Traicion, diez - kāda tad ir otra...?

0

14

āāāāā. Super. Tik jauki, ka tu man piegāda baumas, kas tā iepriecina.
Šodien jums forumā mani padodas jauki iepriecināt.  :D

Un vispār - pirms tam tāds klusums un tagad uz reiz veseli 2 piedāvājumi. Un es tikai ceru un domāju, ka viņa pieņems pareizo izvēli, lai būtu sižets un aktieri un telenovele ir patiešām interesanta, bet arī, ka tādu telenoveli, ko gribēs kāds no jaukajiem cilvēkiem internetā gribēs uzņemt...  ;)
Bet galevenais - tagad mani moca diki liela ziņķāre - kas ir tā otrā telenovele?  :nezinu: Nu ne jau 2 piedāvājumi no tā paša Telemundo. Tātad kāds no citiem kanāliem arī vēlas redzēt viņu savā telenovelē. Kurš..?.  :/

0

15

man arī ļoti interesanti kāda ir 2. telenovele.. nju galvenais, lai tiešām viņai patīk un filmējas.. :) ceru..

0

16

Maybeline mājas lapā pārstāvot Ziemeļameriku.  :D

http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/107.jpg
http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/108.jpg

+1

17

uuu, smuki gan. :) man patiik.

0

18

man arī ļoooti patīk :)

0

19

nu nesmu jau zisteikusi atzinību publiski par šo bildi bet man patīk

0

20

:D Mn priek, ka arī jums patīk!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Danna Garcia/Danna Garsija