TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Paint Shop pro.7.0


Paint Shop pro.7.0

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.megaupload.com/?d=FJTKVZ0U

0

2

:lol: man 9

0

3

HuLiA написал(а):

man 9

un tad??????????????? :beee:

0

4

:lol: neabizojies bet s iisti nesapratu ko šeit dara photoshops :lol: ne es neko nesaku...tagad ari 7 ieka4ašu :rose:

0

5

danna teica ka mums nelādē , bet laikam jau tas nav tik svŗīgi

0

6

HuLiA написал(а):

neabizojies bet s iisti nesapratu ko šeit dara photoshops  ne es neko nesaku...tagad ari 7 ieka4ašu

Ko šeit dara? Nu vienkārši man photoshop nebija. Es te netā uzgāju bezmaksas ielādējumu un arī te ieliku - forumā. Man pirms kāda laika kāds forumā prasīja.

pinocchio - a kāpēc nelādē??? Un ja jums jau ir photoshop un jūs mēdzat bildes taisīt, tad jau vēl vienu lādēt tiešām nav jēga...

0

7

:wacko:

albalonga написал(а):

pinocchio - a kāpēc nelādē??? Un ja jums jau ir photoshop un jūs mēdzat bildes taisīt, tad jau vēl vienu lādēt tiešām nav jēga...

Es atbildēšu viņas vietā.  :blush:
Pirmkārt, mums nekāda photoshopa vai tam līdzīgas programmas nav. Tākā paldies. Un danna tiešām tā teica, jo tarādījās, ka ir slikts savienojums ar intereneta lapu, no kuras tas nāk. Bet pinoccho nedziredēja, ka teicu, ka tagad iet un pari sēdāja pie datora, kad tas lādējās... Tā kā - lieka trauksme...  :wacko:

0

8

Cik saprotu tā ir tikai software programma. 30 dienu izmēģinājumu programma, kurai šajā laikā nevajag licenzi. Bet pēc tam, lai ar to darbotos tā ir nepieciešama. Tā ir??? Vai arī es ko putroju...  :wacko:

0

9

Nu darbojas arī pēc 30 dienām, tikai nelicenzēta... :D

0

10

āāā... Es jau domāju, ka tie kaut kādā veidā izdzēš to programmu. Bet nekādas ziepes ceru jau nevar satasitīt, tas, ka programma ir nelicenzēta...  :wacko:

0

11

Zini, taisnība. Man ar izsīka. Vajag tagad tik mēģināt uninstalēt un tad instalēt no jauna...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Paint Shop pro.7.0