TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember


Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

[реклама вместо картинки]

Laba filma. Skatījos jau otreiz un atkal klusi šņukstēju. Beigas ir skumīgas, bet arī labas - filma skaists, stāsts skaists... Visiem iesaku noskatīties un jūtu līdz dannai, ka garām palaida... Bet Paloma varbūt apskaidros dannu par dc++ un tad jau varbūt danna novilks. Atzīšos, ka man pašai nav dc++ par ko draugi mēdz uz mani kliegt. Bet nu kaut kā nekad neesmu jutusi baigo vajadzību - es jau vairāk telenoveļu, nevis filmu pasaulē dzīvojos. Plus - man vēl ir viens draudzene, kura var dabūt praktiski jebkuras filmas dvd - tikai atliek palūgt, ja dikti kādu filmu vēlos...

Bet nu labi - aizgāju jau sarunās ne par filmu... :rofl:

0

2

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

0

3

Labāk jau filmas lādēt no BitComet, tur nolādējās daudz reiz ātrāk nekā dc++

0

4

Nu es jau vairākas reizes un vairākās vietās esmu teikusi - MAN PATĪK! :D

0

5

Nu tā - beidzot varu pievienot savu komentāru par savu filmu. Bija laiks un varēju noskatīties pilnībā. ;)

Tagad es pat spogulim tuvoties negribu - mana seja noteikti ir "satriecoši" sarkana.  :cray:  :cray:  :cray: Cik ilgi jau sapņoju redzēt vien interetā lasot - bet neesmu vīlusies itin nemaz. Gluži vai justama, ka filma ir tik ļoti laba vai trakoju, ka neredzēju. Skolā arī par nedēļu par šo filmu runāja - bet es turēju ausis ciet - pati gribēju izbaudīt pilnībā. Jo jāsaka tiešām izbaudīt - tāda mīlestība, kur air kā vējš - to neredz, bet vienmēr jūt....  :give_heart: Man atliek vien paslavēt idejas autorus, aktierus un filmējumu, un satriecoši piemēroto mūziku. Ak dievs - esmu tik aizkustināta... :sorry:

0

6

ai, cik super,ka beidzot noskatījies!!! :) jā - tas citāts man arī baigi patikās beigās  :heart:

0

7

:rose: Pateicoties tev Paloma noskatījos. Un būtu negodīgi manas sajūsmas dēļ, tev vēlreiz nepateikties... Paldies!!!!  :rose:

Jā, tas citāts man ļoti patika.  :heart: Un arī  tas no viņas mammas kladītes par mīlestību - kā naglai uz galvas. Lūk tādai vajadzētu būt mīlestībai...  :heart:

0

8

danna написал(а):

Un arī  tas no viņas mammas kladītes par mīlestību - kā naglai uz galvas. Lūk tādai vajadzētu būt mīlestībai...

ai jāāāā...!!! Hm, varbūt pamēģini noskatīties filmu Message in the bottle - tā ir šī paša rakstnieka citas grāmatas ekranizācija. Ari ļoti skaista filma - manuprāt :)

un beidz pateikties!!  :blush2:

0

9

Par patiekšanos - pēc dabas esmu tāda. Un tas tak ir pelnīti. Lai gan ikdienā visi ir daudz nedraudzīgāki un neizpalīdzīgāki - sen man nav bijis kādam jāpasakās. Tikai šeit - forumā. Bet apslou  - tā bija pēdēja reize...  :blush2:

To filmu zinu - sen jau nav rādīta pa televizoru, bet biju daudz sīkāka, tad redzēju - man patika. Bet tagad jau tiešām laiks un vērtības ir mainījušās un noteikti skatīšos uz to no citas puses.  :yes: Kad būs kad tad apskatīšos. bet patiesību sakot - nebija ne jausmas, ka viens un tas pats autors.  :swoon:

0

10

danna написал(а):

bet patiesību sakot - nebija ne jausmas, ka viens un tas pats autors.

jap. ir gan.. un bija vēl viena laba filma, tikai neatceros nosaukumu!!! kaut kādas piezīmes man šķiet.. bet kādas?? :D un grāmatu arī to lasīju - visas 3 ;)

0

11

Šķiet es sekošu tavam piemēram...  :yes: Bet tagad grāmatu sadaļa dēļ sakrājušās tik daudz skaistu grāmatu, ko lasīt. Ak - mana bibliotēkas kartinā drīz būs jau pilna...  :haha: Un vēl jaātrod tik kad - pēc valsts pārbaudījumiem.

0

12

Nu ja kādam interesē...  :blush2:

A walk to remember soundtrack

http://www.megaupload.com/?d=W818SV9Y

0

13

danna написал(а):

Nu ja kādam interesē...

Paldies, danna. Interesē...

0

14

Vienmēr raudu vismaz 2reiz, kad skatos.
Speciāli ierakstīju diskā, lai kad gribas paraudāt varu paskatīties.
Ļoti mīļa un protams aizkustinoša filma.

0

15

Es arī esmu sajūsmā par šo filmu!!! Es viņu noskatijos 2reizes!!!! Tiešām ļoti aizkustinoša filma un patiesa!!! :ok:

0

16

jā. arī tagad atskatoties filma lieka ļoti aizkustinoša un mīļa.
un, ja rādīs pa tv atkal, noteikti skatīšos, bet kaut kā vairs nav mana mīļākā filma.

0

17

Šodien beeidzot noskatījos šo filmu!! Dikti patīk - skaista, mīļa, aizkustinoša..un ir par ko pasapņot, padomāt.. ja jāsalīdzina, tad šī man labāk patīk par The notebook.. Raudāt gan neraudāju, bet tāpat - aizkustinājums bija liels un skumji.. iespējams, tomēr kaut kā trūka - varēja vēl kaut kas būt pēc tām kāzām..vai pašā kāzu dienā.. kaut gan arī tāpat bija simboliski :)

0

18

aNgeL написал(а):

Šodien beeidzot noskatījos šo filmu!! Dikti patīk - skaista, mīļa, aizkustinoša..un ir par ko pasapņot, padomāt.. ja jāsalīdzina, tad šī man labāk patīk par The notebook.. Raudāt gan neraudāju, bet tāpat - aizkustinājums bija liels un skumji.. iespējams, tomēr kaut kā trūka - varēja vēl kaut kas būt pēc tām kāzām..vai pašā kāzu dienā.. kaut gan arī tāpat bija simboliski

Pagaidām līdzīgu filmu neesmu redzējusi,un šī bija viena no pirmajām kas mani saraudināja cik reizes neskatos vienmēr asaras. :) Ļoti skaista,izjusta un skumja...  :love:

0

19

Ļoti skaista, romantiska un tai pat laikā skumīga filma  :love:  :'(
ļoti patika.. :love:

0

20

Visi man apkārt ir redzējuši šo filmu, tad nu beidzot arī es vakardien noskatījos! :love: Paldies citātiem no goodreads.com, kas mani pavilka uz šo filmu.. :love:
Šī oficiāli ir mana mīļākā filma.. :love: Tik skaists mīlasstāsts, lai gan tik skumjš.. :love: Nekad, skatoties kādu filmu, neesmu tik daudz raudājusi, pat Titāniku skatoties ne, vnk pēdējās filmas 50 min pavadīju asarās.. :'( Ļoti aizkustinoša filma.. :love: Un Demijas Mūras balss ir lieliska, saundtreks lielisks.. :love:
Tagad vēlos izlasīt grāmatu, varu saderēt, ka tur gandrīz katrs teikums būs citējams.. :love: Tāpat vēlos redzēt pārējās Spārksa ekranizētās filmas un noteikti izlasīt viņa grāmatas.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember