TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember


Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Man šķiet (un esmu no citiem arī to pašu dzirdējusi), ka šis ir tas retais gadījums, kad filmas pārspēj grāmatas - un visai ievērojami. Interesanti, ka no viņa stāstiem izveido tik labas filmas, kad pašas grāmatas nav tik spēcīgas.
Es savulaik izlasīju gan Remember me, gan Notebook, gan Message in the bottle, bet neviena tā īsti nepaķēra... Tā kā mana mīļākā viņa ekranizācija ir Message in the bottle (es atkal šīs beigās pirmo reizi skatoties bimbāju kā traka), tad grāmatā pavisam vīlos.

0

22

:love:  :love:  :love:  Mana un Gaby šā brīža atkarības dziesma :D

0

23

Grāmatas tiešām nav tik labas kā filmas, esmu lasījusi lielāko daļu.

0

24

GaBy написал(а):

Šī oficiāli ir mana mīļākā filma..  Tik skaists mīlasstāsts, lai gan tik skumjš..

Awwwwww.....http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif Kāds patīkāms pārsteigums un liels prieks, ka tev šī filma mīļāka, jo man tā arī tāda ir- mŪŽĪGI mīļākā! :love:  :love:  ^^

0

25

aNgeL написал(а):

Mana un Gaby šā brīža atkarības dziesma

Es to dziesmu varu klausīties atkal un atkal un šī aina laikam ir mana viena no mīļākajām.. :love: :love: :love:

Paloma написал(а):

Man šķiet (un esmu no citiem arī to pašu dzirdējusi), ka šis ir tas retais gadījums, kad filmas pārspēj grāmatas - un visai ievērojami.

Hm, interesanti.. Es vēl nekad nebiju sastapusi filmu, kas man patiktu labāk par grāmatu. Ir bijis tā, ka grāmatā pietrūkst ainas no filmas un filmā ainas no grāmatas.. Nu nez, es neko pagaidām neņemos spriest, kamēr neizlasīšu grāmatu.. :)

Mariposa написал(а):

Kāds patīkāms pārsteigums un liels prieks, ka tev šī filma mīļāka, jo man tā arī tāda ir- mŪŽĪGI mīļākā!

Man pašai pārsteigums! :D Un par tiem pēdējiem diviem vārdiem 'mūžīgi mīļākā' dod 5! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gif

0

26

Kāds aviks un paraksts, Gaby!!!  :love:  :love:  :love:

GaBy написал(а):

Es to dziesmu varu klausīties atkal un atkal un šī aina laikam ir mana viena no mīļākajām..

Šī aina man pirmā nāk prātā, kad atceros šo filmu.  :love:

0

27

aNgeL написал(а):

Kāds aviks un paraksts, Gaby!!!

:love: Nenoturējos.. :love:

aNgeL написал(а):

Šī aina man pirmā nāk prātā, kad atceros šo filmu.

Man arī laikam.. :love: Un vēl tās ainas, kad viņa izteica savas vēlēšanās, kuras vēlētos, lai piepildās un tie brīži, kad Landons tos piepildīja.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Bezgalīgais ceļojums/A Walk to Remember