TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8.maija Likmes uz mīlestību seerijas apraksts.


8.maija Likmes uz mīlestību seerijas apraksts.

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Taatad Naģa ar mazo HuGo taisaas beekt un tad peekšnni ienaak  Hu un Ga un uzreiz pannem uz rokaam mazo un saak miiļot Nģa ir apjukusi un nezin ko iesaakt tad ienaak arii Marsiels un saka"Kapteiniits ir lieliskaa formaa" tie tur priecājas un tad Naģa pasaka ka Kamilo ir miris. Visi ir izbriiniiti tad Naģa raud un saka ka Alvaro gribēja nolaupiit HuGo bet Kamilo neļaava un Alvaro saduura ar šķeereem Kamilo. Tad  Ga izlemj doties mekleet Alvaro bet Marsielam liek iet pie Kamilo.

Hulia ar HuGo un Naģu paliek. Na staasta ka Alvaro grib HuGo nogalinaat un veel paraada Hu matildes veestuli.Hu ir lloti satraukta.

Tikmeer Marsiels ieskrien istabaa kur zemē gull Kamilo vinnss censsas durto bruuci apsaiteet tad Kamilo uz mirkli atjeedzas un saka lai Naģai sakot ka vinnss ir miris un tad atkal pazaudee samannu. Marsiels zvana aatrajai paliidziibai.

Naģa un Hulia. Naģa teelo ka ir satriekta ka nezinot ko iesaaks bez Kamilo u.tt Tad Hu piedaavaa doties prom uz čepes buudu ienaak kalpone un Hu pasaka tai lai pasakaa Ga ka vinnas ir čepes buudaa. tad dodas prom.

Alvaro tiekas ar savu priekšstraadnieku kurss zinno ka Kamilo ir miris un Naģa ar Hu ir aizgaajussas uz čepes buudu.

Gabriels ir pie pilseetas meera Braulio.  Braulio saka ka vinna viiri jau meklee Alvaro un ka Kamilo ir naacis pie samannas.

Čepes buuda kur Hu lasa Luseero veestuli tad ienaak Naģa(vinna bija pakalll uudenim) Hu saka kapeec tuman paraadiiji tikai Matildes veestuli bet Luseero nee un kapeec taa ir pie tevis? Naģa saka  padomaa tak drusku un tad Hu ir viss skaidrs un vinna saka tu esi Alvaro sabiedrotaa. Naģa atbild veelvairaak mees bijaam arii miillaakaakie un ka ideja atdopteet HuGo bija vinnas un ka Kamilo noduura vinna kad vinnss uzzinaaja ka vinna ar Alvaro ir miilaakie. Naģa plaataas ar šķeereem kuras izmantoja lai nodurtu Kamilo un draud Hu ka apstraadaas ar taam arii Hu un HuGo. vinna staasta kaa gribeejussi tikt vallaa no HuGo auto avaarijaa bet Francisko visu izbojaaja un tad ugunsgreeks kur Lasara piemuļķoja apmainot beernus. tad Hu piecellas ar HuGo uz rokaam un saka ka Naģa nonaaks cietumaa un tajaa briidii ienaak Alvaro ar pistoli un meerķee uz Hu. Naģa meeģina pieliist Alvaro bet Hu pasaka ka Naģa esot pateikusi ka Alvaro nogalināja Kamilo. alvaro saka ka naģa ir nodevēja Naģa protams liedzas ka taa nav ka vinna miil alvaro bet Alvaro protams netic. tad Naģa lien pie alvaro bet Alvaro vinnu nošauj.

Slimniicaa. kamilo ir atjeedzies un staasta visu kaa patiesiibaa notika ka vinnu saduura Naģa un ka pie vinnas ir Matildes un Luseero veestules.telpaa ir Ga Marsiels un meers. kamilo pilniigi visu izstaasta. Ga saprot ka hulia draud briesmas un kopaa ar Marsielu dodas uz čepes buudu.

čepes buuda Alvaro un Hu ar mazo. Alv visaadi draud Hu ka nogalinaas mazo un vinnu. Tad Alvaro izdomaa nolaupiit mazo un pieprasiit izpirkuma naudu.Alv meeģina Hu atnnemt mazo bet Hulia nellau tad Alv iesit Hulijai pa galvu ar pistoli un Hulia zaudeee samannu.

Peec mirkļa Ga un Marsiels ieskrien buudaa bet Naģa beikta stuurii a Hu guļ zemee bezsamannaa. Ga pieskrien klaat un ar uudeni atmodina Huliju tad saakas tracis kur ir HuGo?

Aukliite un Čepe seež un domaa cik ļoti grib satikt un redzeet mazo HuGo.

Buuda atkal pie Ga tagat ir veestules un vinni uzstraucas par HuGo dziiviibu! Hulia sevi vaino ka nevareeja mazo nosargaat Ga mierina vinnu.

Iecirknis. Meers Marsiels Gabriels un Hulia runaajas par mekleessanu ienaak Leandro teevs un prasa kas noticis kapeec Kamilo ir ievainots? Vinnam pasaka ka Alv ir nolaupiijis HuGo.

Pie Kamilo ir Matildes teevs un Kamilo visu staasta kas iisti notika ar matildi.

Leandro seež birojaa un raksta kautkaadus papiirus pie vinna ierodas Soledada un Eva vinni sasvecinaas un tad ierodas Graasijas braalis Domingo un meklee Gabrielu. eva saak brukt virsuu Domingo par vinna kluseessanu do visam piekriit un atdziist savu vainu un saka ka atnaaca pateikt ka vinnss ar Graasiju un Anhelu brauks uz dzimto pilseetinnu. Tad Leandro zvana teevs un cik var saprast visu izstaasta.

Conotaa ierodas meers Ga,Hu Marsiels un policisti. Vinnii iztaujaa paarvaldnieku meers liek policistiem paarmekleet rančo. Hulia un Gabriels ir ļoti noraizeejussies.

Alvaro brauc massiinaa ar HuGo un beeg.

Ga un Hu rokas pa Alv papiiriem tad Gabrielam  zvana soledada un saka ka zina visu un grib paliidzeet gabriels pasakaas un saka ka negrib aiznnemt liiniju janu zvana Alvaro. ienaak marsiels un saka ka maajaa nekas nav atrasts Gabriels vinnam liek doties uz meeriju u7n zinnot kaa risinaas mekleessana. Marsiels aiziet hulia saak aardiities ka nav speejusi nosargaat savu deelu Gabriels vinnu mierina tad zvana alvaro un pieprasa izpirkuma naudu un liek atgriesties Mexiko un nezinnot neko policijai.

Domingo staasta Graasijai ka HuGo ir nolaupiits. grasija vaino sevi jo paaraak ilgi kluseeja un tas vis notiek vinnas vainas peec.

Pie Aukliites un Čepes ierodas Eva Leandro un Sole un pasaka ka Alvaro nolaupiija HuGo. Čepe un Aukliite ir šokaa. visi seež un par to runaa .

Hulia paņeemusi uz rokaam Kamillu un sola ka paruupeesie par vinnu kameer vecteetinnss atlabs un luudz dievu lai ar HuGo nekas nenotiktu tad Gabrielam zvana inspektors Gomes un saka ka visa Husto banda ir notverta.Gabriels pasaka inspektoram ka vinnam ir vajadziiga paliidziiba jo vinna deels ir nolaupiits.

Leandro beidz runaat pa telefonu un saka visiem ka Alvaro ir zvaniijis un pieprasa milzu izpirkuma summu tad pie vinniem ierodas Sebastians un piedaavaa savu moraalo un financiaalo paliidziibu un ka veelas lai Ga un Hu atguust savu deelu un negrib lai Hulija to zina.

Hu un Ga. Hulia uztraucas kas vareetu notikt ja alvaro uzzinaas ka tiek iesaistiita policija gabriels mierina un saka ka mees vieni nevaram staaties pretii vaijpraatiigam slepkavam.

Riits Hulia Gabriels un Marsiels paarodas maajaas Mexiko. Čepe uzreiz apskauj un mierina Huliju.

Alvaro tikmeer seež kautkaadaa istabaa un HuGo raud un Alvaro to nevar izstureet un streso liek aizveerties tad pieklau veek kautkaada aukliite Alv apskata vinnas rekomendaaciju un tad liek pieskatiit HuGo un samaksaa lai taa paruupeetos par mazo bet no istabas laukaa lai neraadaas pats aiziet.

Gabriels ir aizgaajis pie inspektora Gomesa. Gomes saka ka Husto sabiedrotajam Orduņam ir kautkas sakaams. Inspektors liek ievest Orduņu un Husto taadaa kaa kameraa ar resteem Gabriels uzreiz grib mesties virsuu Husto bet vinnu aptur inspektors Tad Orduņa saka ka Husto neizvaroja Huliju. Gabriels ir paarsteikts SEERIJAS BEIGAS>>>

0

2

oho, kas par sēriju. Nadjai nodziedāja savu pēdējo dziesmiņu... Žēl, ka garām palaidu. Milzu paldies tev, Jolanta!!! :kiss:

0

3

Jaa Naģai beidzot beigas. Luudzu nav par ko negribeejaas lai peedeejaas seerijas te truuktu un plus takaa es uz skolu neaizgaaju bija laiks!!! ;) :)  :first_move:

0

4

A ko tā - uz skolu neaizgāji? Slima?

0

5

Nee noslinkoju un neviena nebija maajaas zinu jau zinu jaanokaunaas!!! ;)

0

6

Ai, nu gadās jau. Ne pirmā reize, ne pirmā reize, ne pēdējā... :rofl:

0

7

:lol: jaa taa jau viņš ir taa gadaas ja ļauj sevi dažreiz slinkuman uzveikt!!!!  Bet es jau dziivoju vasaraa tapeec gruuti koncentreeties maaciibaam!!!  :)

0

8

Paldies tev, Jolantiņ!  :rose:

0

9

Luudzu, luudzu Raganiņ!!! ;)  :give_heart:

0

10

Oj, jā, man arī grīt koncentrēties mācībām... :wacko: un vēl tieši tik daudz sagāžas viskautkas.. Njā, a mums par neaizietu dienu jau sanāk rakstīt paskaidrojumu :D

0

11

ā, un runājot par tēm,u šodien sēriju.. man loti patika Hulija un Gabriels - kā Hulija uzreiz meklē mierinājumu Gabriela apskāvienos. Mīļi.. :):):)

0

12

Žēl,ka neredzēju Nadjas nāvi,viņa bija tāda neģēle,bet pārējiem tēlo baigi labo!Paldies vēlreiz par sīko atstāstījumu,ar nepacietību gaidu pēdējo sēriju aprakstu.

0

13

inga написал(а):

Paldies vēlreiz par sīko atstāstījumu

Luudzu bija prieks censties!!!!

Paloma написал(а):

Njā, a mums par neaizietu dienu jau sanāk rakstīt paskaidrojumu

man gan vienkaarssaaka taa lieta nav nekaadi paskaidrojumi jaanes.man pati skolotaaja visu attaisno ja pasaku ka bija slikti!!! :D

0

14

Jolanta написал(а):

man gan vienkaarssaaka taa lieta nav nekaadi paskaidrojumi jaanes.man pati skolotaaja visu attaisno ja pasaku ka bija slikti!!!

Tev gan veicas :) Kaut man buutu taada skolotaaja :D ;)

0

15

Tiešām.. forša skolotāja!! Ai, nu mūsējā vispār ir eksemplārs pa pirmo.. ja no 7.-9.kl.skolotājas bija jāraud škiroties izlaidumā, tad 12.klasē tā točna nebūs.. skumji.... :(

0

16

Ilze написал(а):

Tev gan veicas  Kaut man buutu taada skolotaaja

Jaa taadaa zinaa veicas bet pret dazziem vinna ir tikai taada!!!! ;)

Paloma написал(а):

Tiešām.. forša skolotāja!! Ai, nu mūsējā vispār ir eksemplārs pa pirmo.. ja no 7.-9.kl.skolotājas bija jāraud škiroties izlaidumā, tad 12.klasē tā točna nebūs.. skumji....

Tas ir skumji juutu tev liidzi Paloma!!! ;) Vai tiessaam ir tik traki??? :)

0

17

nuu.. TIk varbūt nē, bet nekādu silto jūtu man pret viņu nav.. drīzāk uz pretējo pusi. Nu - viņa arī mūsu lv un literatūras skolotāja - un no tā arī daudz negatīva pret viņu. ai, neko nevar salīdzināt ar 9.klasi- ne kolektīvu, ne audzināta'ju..

0

18

Nu man parasti nekaadas labaas attieciibas ar  učikiem nav bet ar audzinaataaju normaalas.

0

19

Ar normālkiem skolotājiem, kas mak nākt pretī man labas, bet viņa.. ai, slēdzam tēmu :P

0

20

Nu davai sleedzam teemu par tiem učikiem pietiek jau ka skolaa uz vinniem jaaskataas!!!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8.maija Likmes uz mīlestību seerijas apraksts.