TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...


Grāmatas, kuras iesaku...

Сообщений 1 страница 20 из 183

1

Te jūs atradīsiet tieši grāmtas, kuras domāju varētu patikt telenoveļu faniem - respektīvi romantiskās lubenes. Nu vismaz es šīs grāmatas dievināju/dievinu... Varbūt, ka kādreiz iegriežoties bibliotēkās, ieteikums noderēs...

Sākšu ar šo, kuru jau kaut kur forumā biju pieminējusi un atklāšu, ka Princesa y mendigo šur tur būs lietas, kuras ņemtas no

Sidnija Šeldona "Ja rītdiena pienāks" (If tomorrow comes)

http://i5.ebayimg.com/02/i/000/9d/ed/0283_1.JPG

(latviešu izdevumā grāmata ir baltā krāsā ar zīmētu sievietes attēlu uz tā)

Tresija Vitmena ir veiksmīga bankas darbiniece, bet visa dzīve sabrūk, kad viņa tiek nepatiesi apsūdzēta zādzībā un nonāk cietumā. Visi pagriež muguru, viņa tiek atlaista no bankas un pat viņas ieguldījumus banka iesaldē. Tomēr Tresijai paveicas un viņa tiek priekšlaicīgi atbrīvota. Iznākusi no cietuma, viņa pamanās atriebties gan negodīgajam advokātam, kurš viņu aizstāvēja tiesā, gan uzpirktajam tiesnesim, gan gleznas īpašniekam, kuru viņa nezaga, gan arī bankai, kura viņu nodeva. Tomēr kā lai dzīvo tālāk? Godīgu darbu, atbilstošu savai izglītībai un inteliģencei, neatrast. Bet priekšlaicīgi atbrīvotajiem jātiek pie darba un dzīvesvietas, lai nenonāktu atpakaļ aiz restēm. Treisiju piespiež izdarīt zādzību un sīki izskaidro visu, kā jārīkojas. Bet ne jau vienmēr viss ir tik vienkārši kā izskatās un ne vienmēr viss iet pēc plāna. Tomēr Treisijas pašsaglabāšanās instinkti ir stiprāki - viņa veikli apmāna policiju. Seko nākmā zādzība un nākamā. Darba devējs nav godīgs un vienam mērķim (zagtajai mantai) dzenas pakaļ arī citi. Viens no tādiem ir zaglis Džefs... Viņi sacenšas viltībā, izveicībā un veiklībā... Viņi nevar uzticēties viens otram... vai varbūt omēr var?

0

2

Nākamā grāmata arī ir no zagļu sērijas

Nora Robertsa - "Karstais ledus" (Hot Ice)

http://i24.ebayimg.com/02/c/01/ff/e3/ea_8.JPG

Nu jau vairs neatceros varoņus vārdus, bet tomēr īss sižeta ieskats. Bagāta saldējuma impērijas mantiniece, interjera dizainere un garlaikota aukstākās sabiedrības dāma atgriežas no garlaicīga ceļojuma un jau prāto par to, cik garlaicīgs būs vakars, kad pēkšņi viņas mašīnā iesēžas ievainots vīrietis ar tizlu frizūru un tizlu jaku un pavēl,  lai viņa brauc. Šis vīrietis ir profesionāls zaglis, kurš tā saģerbies maskējoties un bēg no daudz ļaunākiem tipiem. Šim zaglim ir norādes par kādu dārglietu lādīti, kura nākusi no Lielās Franchu revolūcijas laikiem. Marijas Antuanetes dārgumi vilina un jau drīz šie abi galīgi nesaderīgie, spītīgie cilvēki, kuri it nemaz neuzticas viens otram, dodas trakā ceļojumā (arī eksotiskās zemēs - piem. džungļos) reizē meklējot un info un bēgot no vajātājiem. Vienam no viņiem tā ir izklaude, bet otram vēlme beidzot sasniegt savu iespēju maksimumu un apstāties. Loģiski, ka abi iemīlās... Karsti un ar piedzīvojumu garšu...

0

3

albalonga написал(а):

Sidnija Šeldona "Ja rītdiena pienāks" (If tomorrow comes)

vot šo nu es ļooti gribu izlasīt!!! Tik ceru, ka būs bibliotēkā!!!!

albalonga написал(а):

Nora Robertsa - "Karstais ledus" (Hot Ice)

šo es pagājšvasar laukos lasīju :D šejienes bibliotēkā nebija, neesmu redzējusi šo grāmatu, tāpēc tur biju patīkami pārsteigta. :) Oo, tad jau ir rezerves cerība Šeldonam - lauku bibliotēka :D man Robertsa vispār patīk - visas grāmatas esmu izlasījusi. Bet viņa man kaut kā uz pārlasīšanu nevelk - pārlasījusi es esmu tikai laikam Maknotu - un daudzreiz :D

0

4

Tikko paņēmu rokā "Ja rītdiena pienāks". Man patīk kā noformēta - priekšējais vāks ir tāds lillā un virsū sievietes seja saulesbrillēs qar spoguļstikliem. Un spoguļstiklos atspīd debesskrāpis un palma... Izdevusi Rija 1995. gadā, bet Sidnijs Šeldons to uzrakstījis 1985... Iekšējais vāks arī ir ar zīmētu sievietes attēlu - ļoti smuku - man patīk...

Uz aizmugurējā vāka ir citāts:

"... Viņai prātā vairs bija tikai viena doma - atriebība. Viņa liks tiem samaksāt. Visiem pēc kārtas. Viņa nezināja, kā, bet bija pārliecināta, ka atriebsies. "Rītdien," viņa nodomāja. "Ja rītdiena pienāks." Treisija skatījās, kā policijas mašīna pazuda tumsā. Viņu pārņēma milzīga atvieglojuma sajūta. Treisija uzģērba savu melno apmetni un atstāja māju pa parādes durvīm, uzmanīgi pieslēgusi signalizāciju. Tikai pēc tam viņa saprata, cik pārdroši bija rīkojusies. Treisija sāka ķīķināt, un šī ķiķināšana pārauga saraustītos un nevaldāmos smieklos. Viņa smējās, līdz asaras sāka ritēt lejup pa seju. Pirmo reizi gada laikā viņa smējās. Sajūta bija brīnišķīga."

Šis darbs neliks vilties saviem faniem. "Ja rītdiena pienāks' ir valdzinoša grāmata, lasītājus pievilina skaistā varone, kura pastāvīgi dzīvo uz briesmu robežas... Šeldonam ir paradums vienlaicīgi apburt un šokēt savus lasītājus. Visu to viņš dara vienlīdz labi grāmatā "Ja rītdien pienāks."

+1

5

Albalonga - tas nav labi pirms valsts eksāmeniem, kad vienīgās grāmatas, kuras vajadzētu ņemt rokā ir mācību grāmatas, tā kārdināt ar sižetu, novormējumu un pat citātiem.  :haha:  Vienvārdsakot  - ar pašu grāmatu...  :blush2:

0

6

aiii, albalonga - nu ko tu mani moci??? Man tagd vēl vairāk gribas to izlasīt!!! :D

0

7

"Karstais ledus"  - izdevis Kontinents 1999. gadā, bet Nora Robertsa to uzrakstījusi jau 1987...

Uz aizmugurējā vāka:

"Karstais ledus" ir aizraujošs stāsts par divu cilvēku piedzīvojumiem azartiskas neatlaidības pilno ceļu, risinot Francijas pagātnes mīklas. Dags uzskata, ka sava laime katram jākaļ pašam, viņš to dara... virtuozi apzogot tos, kuram pieder vairāk nekā viņam. Dags ir sapratis, ka svarīgs priekšnoteikums veiksmei ir spēja "strādāt" vienam. Bet pavisam nejauši viņa lielākajā plānā iesaistās sieviete. Citā vietā un citā laikā Dags Vitnijai varbūt pat mēģinātu kaut ko nozagt, tomēr tas nenotiek. Noslēpums, ko sevī glabā Karstais Ledus, Dagu un Vitniju saista tā, ka viņi aizmirst visu, kas agrāk bija svarīgs. Viņi varēs atklāt meklēto, ja noturēsies vienu soli priekšā citu alkatībai un nāvei...

0

8

danna написал(а):

Albalonga - tas nav labi pirms valsts eksāmeniem, kad vienīgās grāmatas, kuras vajadzētu ņemt rokā ir mācību grāmatas, tā kārdināt ar sižetu, novormējumu un pat citātiem.    Vienvārdsakot  - ar pašu grāmatu...

Paloma написал(а):

aiii, albalonga - nu ko tu mani moci??? Man tagd vēl vairāk gribas to izlasīt!!!

Sorry, meičas... :rofl:

0

9

wow.. pēc nosaukuma pazīstu, bet pēc sižeta.. neatceros :O būs ko paņemt bibliotekā :D

0

10

Beidzot atcerējos.. Vakar beidzot atkal paņēmu grāmatu rokās un gandrīz uzreiz ieslīgu dziļā sajūsmā!!! Visi pēc kārtas - tik viegli... Tik it kā nereāli vienkāršas atriebības, liekas - nu kā tik viegli var iznīcināt tik ietekmīgas personas? Bet tieši tāpēc jo apbrīnojamāk un ģeniālāk!!! Un pirmā zādzība, tik super! Vilciens, dārglietu atgūšana - es vienkārši esmu sajūsmā un apbrīnā par Treisiju!!! Un tas  Džefs arī.. lasīju laimē kā viņš aptīrīja sieviņas brāli un tos pārējos večus. Dievinu!!! Viņi ir viens otra vērti. :D

0

11

hihihi.... oj, tu panāksi to, ka atkal šovakar šito grāmatu lasīšu un atkal Pym sagribēsies rakstīt... :D

0

12

Euuu - jāpiekopj šī taktika būs uz PyM... :D Es tikai priecātos par viņu turpinājumu. :P Un es sāku savu pdln atcerēties... bet Secreto pirmā vieta - ar manām iedvesmas krīzēm. :D bet nu gŗmaata tiešām super! Paldies, ka uzzināju par tādu! Nekad mūžā neko vairāk no Šeldona nebūtu lasījusi. :D

0

13

hihihi... a man ar šobrīd pym nedrīkst. Taibreiks jāpabeidz, pēc tam Joya un Prueba... Tad tik pym...

0

14

Grr kāda secības rinda... :P Nu tad pacenties tā arī izdarīt!!! A to Tevi pazīstot, pirms tiksi kādam līdz beigām vēl jauna ideja taps.. :D

0

15

Grāmatas, grāmatas, grāmatas....cik burvīgā pasaulē tu esi mani ievilkusi???? :D
Vakar pabeidzu lasit Noru Robertsu - Karstais ledus....Nu nav tik laba kā Maknota, bet nev ne vainas... Bija interesanti lasīt Vitnijas un Duglasa jeb Daga attiecību attīstību..... un visi tie piedzīvojumi Parīzē un it īpaši Madagaskārā!!! Bet nu tas Dmitrijs tiešām ir slimīgs!!! Interesanti bija arī tas, ka tika iepīta Fraņču revolūcija un Marija Antuoneta!!! :)

0

16

Karstais ledus, karstais ledus... Kura tā bija? :D  Es jau vairs neatceros.
Nu man Maknota ir nepārspējama. ^^ Bet Robertsa arī ļoti patīk, tikai jau bik savādāk. :)

0

17

Nju es vakar pabeidzu lasit Maknotes grāmatu - Until you , bet krievu val.!!! Grāmatā bija varoņi arī no vitnija, mana mīlestība, uz mūžīgiem laikiem un  kaut kas brīnišķīgs!!!Ai, nu man tā patika!!! Sherry un Stīvens!! 8-)

0

18

Prasīja brīdi, lai es saprastu, kas par grāmatu, bet atcerējos. :D Patiesībā.. maz atceros no tās grāmatas :( būtu jāpārlasa :)  sākums gan ma ntīri labi atmiņā, pilnīgi acu preikšā redzu ainu ar to negadījumu ostā :D

0

19

jā...un tas kā viņa sašuta par to , ka ir rudmate!! :D

0

20

Ai, Bļin, jūs man uzdzenat velmi lasīt. Es jau kādu gadu neesmu izlasījusi nevienu grāmatu...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...