TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...


Grāmatas, kuras iesaku...

Сообщений 21 страница 40 из 183

21

Kooooo? Es gandrīz aizrijos ar ananāsu.
Kā tas ir iespējams? Es gan ar jau pailgu laiku tā maz lasu, lēni, pareti, bet... gadu neizlasīt nevienu grāmatu??? :O Man jau tagad viens no pēcbiznesaplāna plāniem ir normāli palasīt. Ak, kā šobrīd varētu ņemt grāmatu un... Jā. :)

0

22

Es agrāk nelasiju vispār, bet jūsu dēļ kļuvu par grāmattārpu!!! :D  Pēc Maknotes grāmatas - pirms satiku tevi es izlasiju bridžitas džounsas dienasgrāmatu un pirms stundas pabeidzu lasit Dženiferas Lokas grāmatu - Klusie ūdeņi. Un tas viss nedēļas laikā!!! :D
Bet "Klusie ūdeņi" man ļoti patika, vienīgais skumja. Es galvenās varones vietā sajuktu prātā un ciestu no depresijas, bet viņa spēja atrast savu laimi. :)

0

23

Nu man kopš forums dzīvo aktīvī - respektīvi jau vairāk kā gadu - nav diez ko daudz laika - visu laiku forumā pavadu, kā pamanījāt. Plus vel darbs, ģimenes lietas un arī apmēram gadu tā aktīvi kaut ko pati rakstu un kad rakstu, tad man neprasās īpaši lasīt svešu darbus. Bet pēc Palomas sašutuma atcerejos, ka nu nav īsti gads bet kādi deviņi mēneši, kopš nelasu.

0

24

Wow, Lisa, super, ka tā lasi! Ak, kā man šobrīd pašai velk uz lasīšanu ^^ īpaši gribētos sēdēt kaut kur ārā saulītē un lasīt ^^ Sapņi, sapņi... :D

0

25

Nav laika tagad meklēt kur tieši tu pieminēji Džūdu Devero, Palom, bet labi atceros, ka tu viņu man ieteici! Nu un tā sagadijās, ka esmu vāja un kad uzzināju, ka tētis atnesa mājās viņas grāmatu "Princese un pelnrušķīte" es nenocietos un izlasiju. Godīgi sakos es vīlos, taču bija tīri lasāma, taču nesajūsmināja.

0

26

Hm, tādu viņas grāmatu pat neesmu lasījusi, neesmu redzējusi. Bet nez, esmu lasijusi vairāksa citas viņas grāmatas un man patika. :)

0

27

sĀKU LASĪT MAKNOTAS DEBESU SVĒTĪBU... :)

0

28

Paloma tagad pārcilā atmiņā visu Maknotas jucekli. :D Hihi, sāku atcerēties. Viss, puzles gabaliņi sastājās savās vietās. :D I guess. Cik tev forši, ka ir nelasītas Maknotas grāmatas, ko lasīt ^^
Eh, žēl ka gulēt jāiet, man tagad tā gribas 1 grāmatu turpināt lasīt. Kaut zinu jau, ka beigas būs smagas :(

0

29

Es nesen sāku lasīt Maknotas grāmatu "Sapņu karaļvalsts" un man nežēlīgi iepatikās! ^^ :love:

0

30

Prieks par tevi! Mankotas grāmatas patiešām ir lieliskas!!! ^^

0

31

Ahaaa!! Ak, un dažiem labiem te ir fantastiskas grāmatu kolekcijas mājās. Bet nu laikam jau tā pienākas karalienei :D ak, bet pie tā plaukta es kusu :D
GaBy, man baigais prieks, ka tu arī nu lasi Maknotu :D
Lisa, vēl varu tev ieteikt Sūzanu Elizabeti Filipsu - man ļoti ir iepatikusies šī rakstniece ^^

0

32

"Sapņu karaļvalsts" ir mana mīļākā Maknotas grāmata. Ah, kādas atmiņas...

0

33

Lisa написал(а):

Mankotas grāmatas patiešām ir lieliskas!!!

Tagad arī es to varu droši teikt! :)

Paloma написал(а):

GaBy, man baigais prieks, ka tu arī nu lasi Maknotu

Jūsu tekstu, ko te palasīju, ieskapidā nolēmu pamēģināt.. :P Un nenožēloju! ;)

albalonga написал(а):

"Sapņu karaļvalsts" ir mana mīļākā Maknotas grāmata.

Laikam jau, ka mana arī.. :) Esmu gan tikai šo lasījusi (vēl neesmu līdz galam tikusi).. :) Bet tik tiešām, tās ainas ir tik pasakaini aprakstītas! :love:

0

34

Nu mana mīļākā ir "Uz mūžīgiem laikiem" ^^ bet vispār grūti tā noteikt to. Kas ir skaidrs - ka man labāk patīk viņas vēsturiskāas grāmatas. "Vitnija" arī ļooooti patīk, pirmā ko lasīju un viena no mīļākajām :)
Nez kāpēc, bet Sapņu karaļvalsts man kaut kā nav pie tām mīlākajām. Bet beigas gan tai grāmatai fantastiskas - nu, tas turnīrs, vai kas nu tur bija :love:

0

35

Paloma написал(а):

Bet beigas gan tai grāmatai fantastiskas - nu, tas turnīrs, vai kas nu tur bija

Kššš, vairs ne vārda! :P Es vēl neesmu līdz beigām tikusi! :D

0

36

Oki, manas lūpas ir slēgtas. Aka - pirksti sasieti :D or smth like that :D
Oj, man gribas lasīt :D no rīta nevarēju savu grāmatu atrast :( kur iebāzu svētdien? :(

0

37

Atkal jau pēc Alby ieteikuma(ja atmiņa neviļ) izlasiju grāmatu. Džekija Kolinsa - Mīļākie. Es teiktu, ka diezgan saudabīga. Nav manā gaumē Ņujorka, liela nauda, sekss un narkotikas u.t.t., bet ši grāmata man patika. It īpaši Eimija un Džets. Libertijai arī baigie piedzīvojumi. :)

0

38

Vakar pabeidzu lasīt Džūdas Devero "Mans ilgotais bruņinieks"  :'( Man patika, ļoti skaisti sarakstīta, biju noraudājusies sarkanām acīm ( nepārspīlējot ) Lasīju datorā angļu valodā, ja rodas vēlme izlasīt, tad latviski var pameklēt bibliotēkās, jo cik saprotu tad grāmatnīcās vairs nevar dabūt :)
Šodien nopirku Džūlijas Kvinnas "Itālietes dienasgrāmata" un Ketrīnas Eljotas "Neesmu no tādām". Tad redzēs kādas būs :)

0

39

Oj, tu kārdini. Man Džekijas Kolinsas Lakijas sērijas jaunākais turpinājums ir, bet nē - man jāraksta savs darba, kamēr futbola čempis vel nav beidzies.... :D

0

40

albalonga написал(а):

Oj, tu kārdini. Man Džekijas Kolinsas Lakijas sērijas jaunākais turpinājums ir, bet nē - man jāraksta savs darba, kamēr futbola čempis vel nav beidzies.... :D

Runājot par to, es ceru ka Švainija šodienas iesitie vārti spēlē Turcija - Vācija, neatņems tev iedvesmu  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...