TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...


Grāmatas, kuras iesaku...

Сообщений 41 страница 60 из 183

41

Nu tā, kā Golden Deal ir ar Krištiāno Ronaldo biki pārveidoto versiju galvenajā lomā, tad no problem. Manā stāstā Kristiāno ir spanis. :D

0

42

cravey написал(а):

Vakar pabeidzu lasīt Džūdas Devero "Mans ilgotais bruņinieks"

Oj, Devero ar ir super grāmatas! Man ļoot ipatīk! :)

0

43

Paloma написал(а):

Oj, Devero ar ir super grāmatas! Man ļoot ipatīk! :)

Izskatās, ka mums uz grāmatām vienāda gaume :D

0

44

No savas puses varu ieteikt - Dženifera Krūzija - "Saderam" un "Tevi gaida Kārdinājums" pārējās,kas izdotas LV vel neēsmu dabujusi davas rokās, bet angliski izlasiju "Charly all night" un " strange bedperson" interesanta lasamviela ar humoru un vieglumu pasniegtas pikantas aininjas :)

0

45

SharkyBaby написал(а):

Dženifera Krūzija - "Saderam"

Šito izlasīju un dikti iepatikās. Palomai jau aizdevu izlasīt. Tieši arī domāju, ka vajag paskatīties, vai ir vēl kādas viņas grāmatas veikalos. Es ir jocīga, bet man patīk pirkt grāmatas - man jau pašai sava bibliotēja veidojas.

0

46

"Tevi gaida Kārdinājums" ir vel labaka par "Saderam " :D

0

47

SharkyBaby написал(а):

"Tevi gaida Kārdinājums"

šo es redzēju šodien bibliotēkā, nolēmu, ka citreiz varbūt apdomāšu iespēju paņemt :D

0

48

SharkyBaby написал(а):

"Tevi gaida Kārdinājums" ir vel labaka par "Saderam "

Nu man pēc saderam uznāca pamatīga virtuļu un kurpju mānija... :D

0

49

cravey написал(а):

Izskatās, ka mums uz grāmatām vienāda gaume

tiešām. :D Tad varu tev ieteikt Julia Quinn - Džūlija Kvinna. Izlasīju "Seram Filipam - ar mīlestību" un gandrīz esmu gatava pielipt pie datora lasot krieviski citas viņas grāmatas. :rofl:  Nu man tā iepatikās, kā viņa raksta!

albalonga написал(а):

Es ir jocīga, bet man patīk pirkt grāmatas - man jau pašai sava bibliotēja veidojas

kāpēc uzreiz jocīga? :D normāli.. ja es varētu atļauties, ar pirktu.. mamma pērk ik pa laikam, kad sagribas ko palasīt. :D

0

50

Paloma написал(а):

tiešām. :D Tad varu tev ieteikt Julia Quinn - Džūlija Kvinna. Izlasīju "Seram Filipam - ar mīlestību" un gandrīz esmu gatava pielipt pie datora lasot krieviski citas viņas grāmatas. :rofl:  Nu man tā iepatikās, kā viņa raksta!

:D Nu man ar iepatikās, izlasīju "Itālietes dienasgrāmatu", tīri laba :D Tik likās pa daudz vārdu 'Ak'  :rofl: Tas tā nedaudz sāka krist uz nerviem beigās, bet tā viss ok, bet nu, ja jāsalīdzina, tad Maknota un Devero man labāk patīk :) Un vēl arī Nikola Džordana, bet nu tur jau ir R rated BIG TIME :D Dievinu viņas grāmatu "To bed a beauty" :love:

Отредактировано cravey (29.06.2008 15:46)

0

51

Es Itālietes dieansgrāmatu gribvu dabūt savās rokās :D  Ai, nez, man baigi iepatikās viņas rakstīšasn stils ^^

Hm, latviski ri kādas tās Džordanas grāmatas???

0

52

Paloma написал(а):

Hm, latviski ri kādas tās Džordanas grāmatas???

Nope, kad netā skatījos, nebija nekādas info, laikam pārāk neķītras latviešu valodā sanāk :D

Es Itālietes dieansgrāmatu gribvu dabūt savās rokās :D

Varu nākamajā tikšanās reizē aizdot ;) Ja līdz tam jau nebūsi tikusi klāt :D

0

53

ja viņa būs tikusi klāt, tad aizdosi man.... :blush:

0

54

cravey написал(а):

Nope, kad netā skatījos, nebija nekādas info, laikam pārāk neķītras latviešu valodā sanāk

ohooo :O :D intriģējoši.... :D

cravey написал(а):

Varu nākamajā tikšanās reizē aizdot  Ja līdz tam jau nebūsi tikusi klāt

okiiii ^^ paldies!!

0

55

Man šķiet, ka būšu jau šo te pieminējusi, tak noteikti gribu jums ietekt izlasīt dažas no Lisa Kleypas grāmatām, es esmu izlasījusi jau lielāko daļu, un šī autore noteikti ir kļuvusi par vienu no manām mīļākajām :) Lielākā daļa ir no vēsturiskajām, taču ir arī mūsdienu. Latviešu valodā diemžel nav pārtuklots, taču varētu būt krieviski, var pameklēt pēc vārda Лиза Клейпас ! Manas vismīļākās grāmatas no viņas ir "Devil in winter" (vnk dievinu), "Because you're mine" un "Dreaming of you",  labas ir arī "Lady Sophia's Lover", "Worth any price", "It happened one autumn", "Scandal in spring", "Secret's of a summer night",  "Stranger in my arms" un "When strangers marry".

Отредактировано cravey (11.08.2008 23:18)

0

56

Tikko izlasīju Kvinnas "Seram Filipam ar mīlestību"!! Daudz labākā kā "Itālietes dienasgrāmata", paldies Paloma  :cool: , lasīt šo grāmatu bija superīgi ( arī mana mamma to jau izlasīja un ir sajūsmā :D )!!!!

0

57

Ja kāds vēl nav lasījis, NOTEIKTI iesaku Daienas Heigeres "Kurtizāne" - Prinča Anrī II un Diānas de Puatjē skaistais mīlas stāsts!! Tik skaistu grāmatu sen neesmu lasījusi, pati pašlaik esmu 255. lpp, šorīt lidz četriem rītā vienkārši nespēju nolikt malā :flirt:

Izsmalcinātā Diāna de Puatjē pēc vīra nāves ierodas Fransuā I galmā un satriec visus ar savu apgaroto skaistumu. Diemžēl galmā viņa iemanto cietsirdīgu ienaidnieci – karaļa favorīti Annu d’Elī. Izmantodama zemiskus līdzekļus, Anna dara visu, lai padzītu varbūtējo sāncensi no galma. Taču negaidot arī Diāna rod sabiedroto – karaļa otro dēlu, tēva noliegto un brāļu nicināto pusaudzi Anrī. Diāna de Puatjē ir Anrī favorīte arī tad, kad Anrī kļūst par karali. Abu mīlestība neapdziest visu Anrī mūžu, par spīti viņa laulībām ar Katrīnu de Mediči. Tieši Diāna bija Anrī II patiesā karaliene.

Anrī II un Diānas de Puatjē aizkustinošais mīlas stāsts ir viens no romantiskākajiem Francijas vēsturē. Daiena Heigere sarakstījusi vēl četrus vēsturiskus romānus, taču darbs „Kurtizāne” savā spožumā, kaislību atspoguļojumā un vēsturiskajā krāšņumā ir nepārspēts un pazīstams neskaitāmās pasaules valstīs.

avots: http://www.tvnet.lv/izklaide/article.php?id=497525

0

58

o, tik laba? Tev viņa ir? :rolleyes: 

Mamma nopirka šodien Filipsas "Siržu lauzēju" un Menselas "Ašās sievietes" - jēē!! Tikai.. kad es viņas izlasīsu? :D

0

59

Jip, bet es vinu pati tagad lasu :) Bet viņa ir to vērta, lai nopirktu, tiešām, ļoti skaista grāmata :)

0

60

Ieinteresēji, ieintereseji, bet es pašlaik esmu Džeinas Ostinas apsēsta. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Grāmatas, kuras iesaku...