TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!


Džūditas Maknotas grāmatas!

Сообщений 1 страница 20 из 136

1

Nolēmu, ka Džuditai Maknotai (Judith Mcnaught) pienākas atsevišķa tēma. Iesaku principā visas viņas grāmatas, lai gan vislabākās manuprāt ir vēsturiskās... Vai kāds ir kaut ko lasījis no viņas???

Vismīļākā man ir viņas vienīgā bruņinieku laika vēsturikā grāmatas (pārējās vēsturiskās ir par 19.gs. Anglijas lordiem un lēdijām) "Sapņu karaļvalsts" (Kingdom of dreams) - Rīgas grāmatuveikalos joprojām var dabūt. Kaut kad kad būšu mājās, uzrakstīšu īsus sižeta aprakstiņus visām viņas grāmatām, kuras man ir - man šķiet, man ir kādas 7 + vēl internetā krievu valodā izlasīju 2 - tā, ka gandrīz praktiski esmu izlasījusi visas viņas grāmatas. Apmēram pirms pusotra gada biju tā ar viņu nojūgusies, ka visu ko vien varēju izlasīju un pārlasīju. Kaut kad pagājušā gada beigās nopirku pēdējo Latvijā izdoto viņas grāmatu un tā arī bija laba, bet vairs nebija tas. Kopumā ņemot visas grāmatas ir savā veidā līdzīgaqs un liekas, ka viņa vienkārši nevar vairs izdomāt neko jaunu - visu lielisko viņa jau ir pateikusi...

0

2

OHO! Kā saslavēji!  :yes: Laikam patiešām laba - manās rokās nav nonākusi. Vismaz vēl patreiz. ;)

Principā nesanāk āiziet uz bibliotēku, tikai pa retam un arī tad man sanāk paņemt tādas dīvainas grāmatas, kurām ir šaura lasītāju auditorija. Tāpēc lasu, kas ir mājās - vecu klasiku. Bet labu klasiku. Un dažas arī bērnišķīgas un vienkāršas grāmatas ir manā mīļāko grāmatu sarakstā - daudz reālāk un neraālāk reiže, un kaut kā baigi aizķer...  :blush2:

0

3

hmmm... Nu man mācībām klasika jālasa un es šo to lasu, šo to pārškiru. Bet tā teikt sirdij lasu vairāk šitos romantiskos bestsellerus, lai gan reizēm sirdij lasu arī nopietnas lietas - piemēram Maksu Frišu, vai Sartru, vai Kamī (man patīk eksistenciālisms...) Bet romantiskās lietas vairāk - kā nekā es tak telenoveļu fans. Pēdējā, ko izlasīju bija Džekijas Kolinsas "Mīļākie"...

0

4

:blink: Man jau arī patīk romantiskākas lietas  ;) . Parasti pienāk vasaras un tad piestaigāju bibliotēkā, bet parasti smagi iegrābjos, bet es piederu pie tās sugas, kas iesāktu grāmatu izlasīs, varbūt kaut ko izlaižot, bet izlasīšu.... Varbūt dažas arī tām aprakstus ielikšu, lai citi zin - nelasīt. Lia gan cik cilvēku tik gaumju un idejas jua ir labas, bet es tādus cilvēkus vienkērši nesaprotu...

0

5

Jā, nu gadās protams. A es kā jau teicu sāku lasīt tikai tad, ja beigas patīk. A ja nepatīk tad i lasīt nesāku. Tada nepacietīga nu reiz es esmu. Un ja nepatīk, tad bez sirdsapziņas pārmetumiem pārstāju lasīt...

0

6

A es pēc dabas esmu tāda - ko iesāku to novedu līdz galam. Pilnīgi un cik labi vien spēju, atbilstoši - varbūt pat viena no manām sliktākajām īpašibām...

0

7

ah.. graaamataas :) :) :) mana kaislība :) :) :) dieviiiiinuuuuu :) :) :) tikai jau sen neesmu neko lasiiijusi.. maaciibas neljauj.. :( bet juus te taa sakaardinaasiet ar graamataaam, ka nebuus izveeles- buus jaaiet uz biblioteeku :D mjaaa.. manas miiljaakaas graamatas ir savaadaakas.. un man pashai ir tikai 12 no vinjaam.. un tas ir drausmiigi apzinaaties, ka ir arii daudz jaunu no maneejaam gramataam, bet Latvijaa to nav.. taapeec vien pa sapnjiem taas redzu.. taa ir mana muuziiigaa trauma.. man sapnis :D taapeec tas ir super, ka juus tiekat pie saveeejaaam miiljaakajaam graamaataam :) :) :) un shii sadaja ir super ;) var izveeleeties kuras graamatas lasiit :D ak.. ieliidu bishku ne temaaa (ne par sho graamatu,  kurai taa veltiita. nenjem ljaunaa, Albalonga  :rose:  ) bet urraaaa- buus vasara un sho to izlasiiit vareeshu ;) veesturiskaas graamatas arii fascinee, ja taas ir labas ;) paldies par ieteikumu ;)

0

8

Turpinot tavu netēmu - ļauj man secināt. Tā kā esi Amuleta fane - tās 12 ir domātas Amuleta grāmatas???  :give_heart: Nu jā jā - tad kur tu viņas te Latvijā dabū???  :meklet:

0

9

jaa, jaa, jaaa - Taas ir Amuleta graamatas :D nju.. bija pirms daziem gadiem manaa pilseetaa Amuleta graamatas - un nopirku visas kuras bija.. un viss.. vairs jaunu nebij un vairs nav nekaadu.. bet taas graamatas Amuleta ir paarlasiijushas visas manas daudzenes, pat matemaatikas skolotaaja lasiija :D un es arii 3 reizes visas esmu izlasiijusi un dazas vairaak par 3..  dievinu vinjas :)

0

10

Tev gan veicas!  ;)  Man pat sapņos nav rādījies, ka Talsos tādas varētu būt. Pat brīnījos, ka Latvijā ir bijušas dabūjamas...  ;)

0

11

albalonga - kad ieraudzīju šo topiku gandrīz aigāju ar sirdi!!!! :D es dievinu šo rakstnieci!! tā ir mana visvisvismīļākā rakstniece!! Pareizi ka viņai vajag atsevišķu tēmu!! Arī es esmu lasījusi un parlasījusi viņas grāmatas!!!! Un arī man vislabāk patīk vēsturiskās - tajās ir tāāāda romantika.. ah..  :heart: Mājās diemz''el man nav visas :( lai gan gribētos.. bet žēl naudu tērēt - turklāt vairs neesmu vecākās redzējusi :/ man ir Vitnija, Paradīze, Tas kurš mani sargā, Mīlestības pieskāriens (manis izvēlētā vārda dienas dāvana :D ) un Sapņu karaļvalsts. Pārējās ņemu bibliotēkā lai gan vienu kuru gribu izlasīt neesmu sen redzējusi - ļoti sen!! :( mana mīļākā laikam tomēr ir "Uz mūžīgiem laikiem". :) A ar Vitniju bija tā, ka es biju slima - pirms 5 gadiem tas bija, kad vēl nelasīju romānus.. Un paņēmu to un sāku lasīt.. un todien kad māsa atnāca beidzu, jo tip tad vēl nedrīkstēju lasīt tādas.. nu  ne tas ka nedrīsktēju bet.. Nu nelasīju vēl. Un tad nevarēju gandrīz izdzīvot līdz nākamaji dienai kad māsa atkla būs skolā. Sēdēju un vius dienu lasīju.. :) Man šķiet es tikai "Pati pilnība" neesmu lasījusi. Viņa gan it kā ir lv bet es neesmu redzējusi. A krieviski man grūti datorā lasīt. :/ a izprintēt nav reāli.. diemžēl :(
Ai, bet cik fantastiski ka seit ir vēl kāds, kam viņa tikpat ļoti patīk!! un tiešām iesaku visiem, kas nav lasījuši, palasīt viņu!!!

0

12

ooo, kāds prieks, ka atradu savu cilvēku. Man tas viss sākās ar dubultstandartu, kurš man mājās ir no neatņemamiem laikiem. Nu patika, bet viss - nekas vairāk. A tad darba biedrene iedeva Paradīzi. Man dieevs - Meredita un Mets - sapņu pāris. Es viņus iztēlojos un sapņos redzēju... Tā nu biju saslimusi ar Džuditu un sāku rakāt visas viņas grāmatas. Vitnijas man gan nav, bet izlasīju to krieviski datorā (te nu var noteikt, cik stipra bija mana nojūgšanās pakāpe....) Zini, kas ir pats smieklīgākais - Mīlestības pieskārienu arī es izvēlējos kā vārdadienas dāvanu... :rofl:  Nu tad mums tik jāsāk pārspriest atsevišķas grāmatas un jāsāk pārlasīt tās kopā - kā nekā visas lasīju pirms pusotra gada (izņemot Mīlestības pieskārienu...)

0

13

albalonga написал(а):

ooo, kāds prieks, ka atradu savu cilvēku.

ja tu zinātu kāds MAN prieks!!!!!!  :yahoo:

albalonga написал(а):

Man tas viss sākās ar dubultstandartu,

a šī bija otrā nelikum;igi lasītā grāmata. :D mammai viņa bija no bibliotēkas un kamēr neviena nebija istabā es pa kluso lasīju. Ak, cik tas bija smieklīgi... :D

albalonga написал(а):

A tad darba biedrene iedeva Paradīzi.

A šī ir pirmā oficiālā viņas grāmata, ko lasīju.  :rofl: protams, ka patika, tikai.. vairs jau gandrīz neatceros :O tiešām būs jāpārlasa, tik kad beigsies skolas murgs...

albalonga написал(а):

Zini, kas ir pats smieklīgākais - Mīlestības pieskārienu arī es izvēlējos kā vārdadienas dāvanu...

:rofl:  :rofl:  :rofl:  nu bet kur vēl labāku dāvanu!!! Es tak vēl tieši strādāju grāmatnīcā - pie tēta māsas.. tak kā ieraudzīju šo grāmatu... bij utik laimīga redzēt jaunu viņas grāmatu!!! Sagaidīt vārda dienu bija dikti grūti :D

albalonga написал(а):

Nu tad mums tik jāsāk pārspriest atsevišķas grāmatas un jāsāk pārlasīt tās kopā

jā, jā, jā!!!!

0

14

Nu - davai sākam lasīt kādu grāmatu visi kopā - varētu sākt ar kādu Džuditas grāmatu. Un kad visi būtu izlasījuši - varētu sākt apspriest savas svaigās atmiņas. Un tad varētu likt termiņu teiksim līdz Jāņiem vai līdz jūnija beigām. Tad jau skola būs beigusies un visi domājams būs gana brīvi, lai palasītu... Ko sakāt????? :D

0

15

Es ar abām rokām par!!!  :yahoo:  Un tas termiņš man arī būtu ļoti atbilstošs un piemērots. Un turklāt - tas tak būs baigi interesanti tā lasīt kopistiski...  :blush2:

0

16

JĀĀĀĀĀ!!! Protams!!! :D viņu lasīt - vienmēr!!!

0

17

nu davai - tad kuru grāmatu, manas dāmas...???????

Off-topic - super sigs danna...

0

18

Nu es ļoti labprāt pārlasītu "Paradīzi"... :) bet savādāk - man vienalga! ;)
starp citu, man Vitnija ir spāņu valodā - Kanāriju salās nopirku :) tikai vajag vārdnīcu, lai varētu lasīt..

0

19

Tā kā neesmu nevienu no jūs ieteiktajām lasījusi  - tad atstāju izvēli jūsu rokās.  ;) Slikums tagad meklēt šīs autores grāmtu aprakstus - tāpat es zinu, ka jūs izvēlēsieties labu grāmatu.

albalonga написал(а):

Off-topic - super sigs danna...

Man prieks, ka patīk! Jo man arī tas tiešam patīk - patreiz esmu pilnīgi iemīlējusi šo filmu!  :give_heart: Un viņus abus - viens no visskaistākajiem mīlaspāriem... Vismaz no mana skatījuma.  :blush2:

0

20

Hmmm. jā - Paradīze ir labā, tikai man viņas nav - jāiet vai nu uz bibleni, vai jāprasa darba biedrenei. Bet varam arī Paradīzi, lai gan tā vispār ir visgarākā (nē, laikam Vitnija irvēl tikpat gara). Paradīze ir divās grāmatās Latvijā izdota. Bet nu davai - tad palikeam pie Paradīzes - tā ir mūsdienu (nu respektīvi - nav vēsturiskā. Varbūt kāds vēl vēlas piebiedroties mūsu lasītāju klubiņam???

Tātad - norunājam līdz Jāņiem izlasīt... Un tad jau jūnija beigās varēsim pārspriest, lai gan protams arī laīšanas gaitā varam pārspriest, tikai brīdinam par spoileriem...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!