TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!


Džūditas Maknotas grāmatas!

Сообщений 21 страница 40 из 136

21

Ko gan es darītu, ja jūs te neapspriestu tik superīgas grāmatas???? Man beidzot brīvlaikā atradās brīvs brīdis un es izdomāju paņemt kādu no grāmatām, ko jūs ieteicāt. Tā nu es bibliotēkā paņēmu Sapņu karaļvalsti. Es viņu izlasiju 2dienās, jo vienos naktī sāku vienkārši atlūzt un nevarēju pabeigt, bet kad tikko no rīt pamodos, izdzēru tēju un atsāku lasīt. Tā laikam ir labākā grāmata ko man ir nācies izlasīt :heart: (kaut arī es nelasu daudz). Pats labākais ir tas, ka es pēc tam vēl divas dienas pārlasiju lielāko grāmatas daļu(izlaidu tikkai to, kas nebija interesants un tā šajā grāmatā bija ļoti maz). Nevaru sagaidīt kad paņemšu vēl kādu grāmatu no šīs raksnieces!!! ^_^  Un gribētos izteikt īpašu paldies Albalongai un Palomai par tik veiksmīgu ieteikumu un iedvesmošanu!!!!  :clapping:

0

22

O, Lisa, apsveicu - Sapņu karaļvalsts ir man mīļākā no viņas grāmatām... To beigu ainu, kad viņa notupas ceļos viņa priekšā - ak dievs - kādas tūkstots reizes esmu pārlasījusi...

0

23

albalonga написал(а):

To beigu ainu, kad viņa notupas ceļos viņa priekšā - ak dievs - kādas tūkstots reizes esmu pārlasījusi...

'
Jā 7tūkstošu cilvēku priekšā..tik aizkustinoši....un kad viņš saka-Es esmu miris.
Es pagaidām tikai 2 reizes.... :D

Tā gribas paņemt vēl kādu, bet līdz bibliotēkai ir jābrauc....  :mad:

0

24

hihi - žēl, ka nevaru tev pa pastu nosūtīt - man ir vesela kolekcija ar viņas grāmatām...

0

25

žēl gan  :lol:
Pagaidām es domāju, ka nākamo varētu ņemt Uz mūžīgiem laikiem vai Dubultstandarts. . . .Vai arī abas uzreiz  :D

0

26

Lisa написал(а):

Es viņu izlasiju 2dienās, jo vienos naktī sāku vienkārši atlūzt un nevarēju pabeigt, bet kad tikko no rīt pamodos, izdzēru tēju un atsāku lasīt.

Ak, kā tas atgādina mani!!! :D Superrr! :)

Lisa написал(а):

Un gribētos izteikt īpašu paldies Albalongai un Palomai par tik veiksmīgu ieteikumu un iedvesmošanu!!!!

:boast:

Lisa написал(а):

Uz mūžīgiem laikiem

Jā!!! šī ir mana mīļākā viņas grāmata! :)

Ai, bet man tāds prieks, ka esi iepazinusi Maknotu un ka tev tā patīk!! Lasi, lasi, lasi visas!! Man tagad vēl vairāk gribas kādu viņas grāmatu pārlasīt. Tikko kāreiz spāņu valodā Vitnijas beigas, kas nav latviski sāku lasīt. Grr, kā traucē ka daži vārdi jātulko, gribas neatraujoties lasīt. Man tāda iedvesma uz Maknot uuznāca. :D šobrīd kaut ne skatīties kādu seriālu, bet sēsties un lasīt.   :heart:  es viņas grāmatas dievinu! :)

+1

27

Manas domas visulaiku grozas ap Dženiju un Roisu!!!!  ^_^ Viņu savstarpējās attiecības ir tik interesantas un pārsteidzošas!!!!
Es rīt obligāti aizbraukšu uz bibliotēku!! vienīgais man kaitina tas, ka ja mamma prasīs par ko ir ši grāmata vai pat prasīs palasīt es nezinu, ko lai dara!!!
Viņa nenojauš, ko es lasu un ceru, ka to arī nekad neuzzinās!!! :D

0

28

A cik tev gadu, Lisa? Nu es pirmo Maknotas grāmatu arī pa kluso izlasīju, majās bija, kamēr slimoju, lasīju. Kad māsa atnāca mājās pirmajā dienā, nevarēju sagaidīt rītu, kad visi pazudīs un varēšu turpināt lasīt Vitniju. :D Tas apmēram pirms 5 gadiem bija - ak šausmas cik sen.. :O Bet drīz jau sāku oficiāli lasīt romānus. Manai mammai arī Maknota ļoti, ļoti patīk. :)

0

29

Teiksim tā.. . pilngadīga es neesmu un ar to jau pietiek :D  Es nedomāju, ka mana mamma atbalstītu, ka es lasu tādas grāmatas, bet teikt es viņai neteikšu, jo neesmu pārliecināta, ka viņa to visiem neizstāstīs. .  .

0

30

Paloma написал(а):

Nu es pirmo Maknotas grāmatu arī pa kluso izlasīju, majās bija, kamēr slimoju, lasīju. Kad māsa atnāca mājās pirmajā dienā, nevarēju sagaidīt rītu, kad visi pazudīs un varēšu turpināt lasīt Vitniju.

Jā... šo stāstu es jau kaut kur esmu lasijusi  ;)

0

31

Mjāāā.. Man mamma jau dažus gadiņus pirms pilngadības ļāva lasīt. :D Un Maknotu .. Ja jau lasīt, tad vismaz tiešām to, kas ir tā vērts. :D
Bet nu tad ceru, ka neuzzinās, ko lasi! :)

0

32

hihi, man gan nekad nav nācies lasīt pa kluso. Kad biju maza, mamma visu laiku lasīja šitās romantiskās grāmatas un es visu laiku bāzos virsū - ko viņa lasa. Viņa man mēdza pastastīt, kas grāmatā notiek un reizem palasīt. Nu intīmās vietas jau nē, bet nu - šajā ziņa nekad nav bijuši nekādi tabu. Laikam kaut kur 11 vai 12 gadu vecumā laukos viena pati dzīvojot sāku lasīt mammas grāmatas. Pa naktīm mēdzu lasīt un arī pa dienām - pa kādām 3 - 4 grāmatam nedēļā. Mamma zināja, bet nekad neiebilda. Es atceros, kā lasīju vienā darbā kā 2 lezbietes mīlējas un vīrietis viņām piebiedrojas. Toreiz bija pat interesanti :rofl:  Bet mamma nekad nav iebildusi pret to, ko lasu. Vispār drīzāk pārāk ātri man viņa visu atļāva šajā ziņā... No vienas puses labi, bet no otras - nedomāju gan, ka jebkad būtu ticejusi Ziemassvētku vecim...

0

33

Nu, ja būtu prasījusi, moš arī agrāk būtu sākusi lasīt. Bet es baidījos prasīt. Vot i pa kluso sāku lasīt. :D bet tā man mamma nav neļāvusi kaut ko lasīt. :) Droši vien arī tāpēc, ka pati tik daudz lasa visus šos romānus. :)

0

34

Jā. . .ko tik neuzzināsi par cilvēkiem runājot par grāmatām  ^_^

0

35

man mamma ļāva lasīt visu.. vismaz man viņa neko nav aizliegusi :D ..

+1

36

aijux007 написал(а):

man mamma ļāva lasīt visu.. vismaz man viņa neko nav aizliegusi

Nē nu man jau tā pat, bet tā tomēr ir diezgan kutelīga tēma....

Es šodien aizbraucu uz bibliotēku un tur bija tikai viena grāmata no Maknotes un Paradīzes 2.daļa!!!!  :O
bet es vismaz izlasīšu _Maigais triumfs_!!! :D
Bet varbūt, ja bū laiks un ļoti liela vēl''ešanās aiziešu uz citu bibliotēku arī!!!

0

37

Oo, man šī arī ļoti patika - ok, nu kā jau visas. :D šī manā bibliotēkā sen nav bijusi, bet nopirku krieviski, stāv plauktā, gaida, kad lasīšu. :)
Ai, lasi, lasi, lasi Maknotu!! :)

0

38

Nu man atkal ar Maigo triumfu ir tā - man šķiet, ka tā ir viena no sliktākajām viņas grāmatām, nu ja vispār kādu no viņas grāmatām var nosaukt par sliktu. Vienkārši šitā nav tik laba, cik citas. Vēl man ne īpaši Someone tu watch over Me - nezinu, kāds latviskais nosaukums...

0

39

Nez, man Maigais triumfs ļoti patika. :) cik atceros. :)
Aha - tā tur Someone man arī ne pārāk, esmu tik vienreiz izlasījusi, kaut arī mājās stāv. Bet vispār man kaut kā viņas vēsturiskās grāmatas labāk patīk nekā mūsdienu. :) Lai gan - pat sliktākās viņas grāmatas ir ļoti labas. :D ehhh, tikai žēl, ka viņa neraksta kā Robertsa. :D Es Ziemassvētkos nošokējos grāmatā, ko mamma no Anglijas atveda, izlasot, ka viņa sarakstījusi pāri 150 grāmatām. :D

0

40

man jau vispār liekas, ka zem viņas pseidonīma raksta cilvēk grupa, jo arī pašas grāmatas - uz vienas rokas pirkstiem - superīgas, uz divu roku pirktiem - labas - tad kādi pāris desmiti normālas un tad seko mēslu chupa. Es pati kādas 10 laikam esmu izlasījusi, mamma kādas 20 un pazīstu vienu sievieti, kura nu kādas 50 - tapēc šis augstākminētais viedoklis nav tikai mans viedoklis - cilveki runā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!