TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!


Džūditas Maknotas grāmatas!

Сообщений 41 страница 60 из 136

41

Nu.. patiesībā tā varētu arī būt.. Jo nesaprotu kā 1 cilvēks var TIK daudz grāmatu sarakstīt. Tur taču jāraksta 24h dienā nepārtraukti.
Bet nju ar to, cik es esmu izlasījusi, neteiktu, ka mēslu čupa.. Robertsa ir nākamā ko izvēlos pē Maknotas. ;) lai gan Robertsa arī ir tā, ko lasu tikai vienreiz, nevienu grāmatu vēl neesmu pārlasījusi. ;)

0

42

Karsto ledu pārlasīju...

0

43

Man ir labas ziņas!!! Es aizgāju un citu bibliotēku un tur  bija lielāka izvēle un es paņēmu pēc jūsu ieteikumiem dubultsandartu un vitnija, mana mīlestība  :D  :D  :D
Kā tikai atraušos no neta, tā uzreiz sākšu lasīt u  lasīt un lasīt  :yahoo: Es ziemassvētku brīvlaikā kļūšu par grāmattārpu un tas viss tikai Maknotas dēļ.

0

44

:D

0

45

:yahoo:  Vitniju es arī dievinu  :give_heart:  oj, kā pašai gribas pārlasīt kādu Maknotas grāmatu! Bet nu - ne tagad. .tagad sāku Poteru pārlasīt. :D

0

46

Es tikko pabeidzu lasīt Vitniju!!! Ko lai saka - vēlviena lieliska Maknotes grāmata!!! Trūkst vārdu, bet es jau sāku lasīt dubultstandartu un arī šī grāmata solās būt laba, bet žēl, ka viņa nav senlaicīga!!! :D

0

47

Ai, kā man patīk, ka tu tā esi iegrimusi Maknotā! Xe, es tās grāmatas lasīju tādā pašā secībā - pirmā bija Vitnija un otrā - arī pa kluso - Dubultstandarts. :D Nu man visas Maknotas patīk, bet kā jau teicu, senlaicīgās labāk. :)

0

48

Piekrītu visam ko tu saki!!! Es pagaidām izlasiju tikai 4 Maknotes grāmatas, bet es esmu par viņām visām sajūsmā!!!! un nākamreiz laikam varēšu lasīt tikai vasarā!!! Nezinu kā es ar to samierināšos!!! :(

0

49

Es 4dien aizgāju uz bibliotēku nodot grāmatas un biju nodomājusi, ka grāmatas neņemšu, jo daudz jāmācās+ vēl rīt dzimšanas diena......
paceļam es izdomāju, ka ņemšu tikai tādā gadijumā, ja tur būs Maknotes grāmata uz mūžīgiem laikiem....
Galu galā tur tās grāmatas nebija, bet es nenocietos un paņēmu Maknotes grāmatu - Tas, kurš mani sargā!!!! Ko lai saka??? Kārtēja satriecoša grāmata, ko es izlasiju 2dienās!!!!
Bet tagad gan, līdz vasaras brīvlaikam neko neņemšu(vismaz pacentīšos)!!!!
Maknotes grāmatas izraisa atkarību!!!! :D

0

50

Ak jā, atkarību tiešām izraisa!! :D Lisa, tu man pamatīgi uzdzen vēlmi lasīt Maknotu. :D bet man vēl 4 Poteri jāizlasa. :D
Gaidīšu, kad izlasīsi Uz mūžīgiem laikiem - dievinu to grāmatu!! :)

0

51

Bet TU mani iekārdināji ar grāmatu Uz mūžīgiem laikiem, bet nevienā biblenē nava!!!! Un brīvlaiks ar jau cauri!!!

0

52

Dumji... :/ nu moš kāds vienkārši paņēmis un vēlāk kaut kad parādīsies. Manējā bibliotēkā ir, bet nu arī ne vienmēr.. Bieži nav. ;)

0

53

:D  :D  :D Es tomēr dabuju grāmatu Uz mūžīgie laikiem un pirms brīža pabeidzu viņu lasīt!!!! Es atkal jūtos pacilāta un laimīga!!!!Viktorija un Džeims.... ^_^

0

54

āāā - superrrr!!!  :heart:  cik forši lasīt no tevis tādu sajūsmu :) un bik tevi apskaužu - par iespēju visas viņas grāmatas lasīt pirmo reizi :)  ne pārāk sen izlasīju pēdējo nelasīto, man vairs nekā jauna pagaidām nav. A tu tagad laimīgi iepazīsti visas viņas grāmatas! :)

0

55

Jā, es cenšos pēc iespējas vairāk Maknotes grāmatas izlasīt un ne jau skaita dēļ, bet gan tāpēc, ka man viņas patiešam tik ļoti patīk, bet ar laiku ir kā ir. ;)

0

56

Paloma написал(а):

A tu tagad laimīgi iepazīsti visas viņas grāmatas!

es arī varbūt tikšu līdz tādai laimei kādreiz :D un tad Tevi kārdināšu, ka lasu pirmo reizi :P

0

57

Es vakar izlasiju vēl vienu Maknotes grāmatu "Kaut kas brīnišķīgs" un šī grāmata patiešam ir kaut kas brīnišķīgs!!! :D
Bet tagad es patiešam centišos uztaisīt pārtraukumu, jo savādāk man visas grāmatas sāk vienā putrā saiet!!!  :lol:

0

58

brīnišķīgs iemesls, lai tās pārlasītu. :D  a man Maknotas grāmatās ir problēmas vīriesu vārdus atcerēties.  :blush2:  sieviešu vēl kaut kā izspriežu bet ar vīriešu jūk man viņi visi. :D
ai, kā tu man dzen iedvesmu Maknotu lasīt ar katru savu sajūsmināto ierakstu!! Bet šonedēļ jāizmoka tas murdziņš "Meistars un Margarita" un tad cītīgi jāturpina Poters. Un pēc tā tik Maknotu varēs - mani gaida krieviski grāmatiņa "Maigais triumfs" :) tik sen nelasīta - mmmm :)

0

59

Man patīk visas viņas grāmatas, taču no izlasitajam maigais triumfs man patik vismazāk!!!Es vēlos atrāk uzrakstit to debilo referātu unn izlasit visas tam nepieciešamās grāmatas, lai var atkal lasīt tik jaukas grāmatas, kādas raksta Maknote un es velos izlasit arī šeldones - Ja rītdiena pienāks!!!! VĀKS!!! Gribu vasaru!!! Nekādas skolas, nekāda aukstuma!!! Tikai jūra, saule un grāmatas!!! :haha:

0

60

ooooj, Lisa, kādu paradīzi tu uzbūri!!! :heart:  jūra, saule, grāmatas - trīs lietas, ko dievinu, vienuviet! Es ar tā gribu!!! :D 
Ahaa, Šeldona arī super tā grāmata!! Vot kā var 1 rakstnieks uzrakstīt vienu normālu grāmatu un kaudzi šausmu? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!