TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!


Džūditas Maknotas grāmatas!

Сообщений 121 страница 136 из 136

121

Uzgāju sadaļu par Maknotas grāmatām...tad jau jāatzīstas, ka es arī esmu liela Maknotas cienītāja, viņa ir viena no manām mīļākajām rakstniecēm :) Diemžēl viņas grāmatas bibliotēkās tā nemaz nevar vairs dabūt :S

0

122

sigsaster написал(а):

Uzgāju sadaļu par Maknotas grāmatām...tad jau jāatzīstas, ka es arī esmu liela Maknotas cienītāja, viņa ir viena no manām mīļākajām rakstniecēm  Diemžēl viņas grāmatas bibliotēkās tā nemaz nevar vairs dabūt

Forši :) Es jau nebrīnos, ja patīk šāda literatūra, tad nevar nepatikt Maknota :D mhmm..man bibliotēkā arī nevar īsti dabū viņas grāmatas..katalogā ir, ka ir bibliotēkā, bet plauktos nav.. :/

0

123

Lisa написал(а):

Es šodien aizbraucu uz bibliotēku un tur bija tikai viena grāmata no Maknotes un Paradīzes 2.daļa!!!!

man arī tā gadījās :D

es no Maknotas esmu lasījusi tikai "Tas, kurš mani sargā" un es ļoti gribu lasīt arī citas viņas grāmatas, tikai es pie tām nevaru tikt! :(

0

124

Man btēkā arī vislaik tikai paradīzes 2.daļa... Vienīgais + ir, ka krieviski gan bibliotēkā ir Maknotas grāmatas :)

0

125

nu no manis jau vienmēr var aizņemties. Lai gan Miranda reiz sen aizņēmās divas grāmatas un tā arī nav atdevusi. Laikam man jāsāk pārvērtēt savs devīgums bišķi. o.O

0

126

albalonga написал(а):

nu no manis jau vienmēr var aizņemties.

Tu esi tik tāāāālu, ka neaizsniegt :D

0

127

mjā, Miranda vsp ir pazudusi, forumā neatceros, kad pēdējo reizi redzēju. Bet cūcigi tā.
Nu, pie manis jau ar vēl pāris tavas grāmatsa stav, bet es vismaz ar roku sasniedzama :D

0

128

:D

0

129

jebkurā gadījumā tev jau ir viņas telefona numurs, vari arī draugos aizrakstīt.

0

130

xe, xe..pabāros te vakar, ka bibliotēkā vislaik tikai 2. paradīzes daļa, vakar aizgāju un bija pirmā :D :D

0

131

Norkys написал(а):

jebkurā gadījumā tev jau ir viņas telefona numurs, vari arī draugos aizrakstīt.

jā, bet uz manām sms viņa jau sen neatbild...

0

132

albalonga написал(а):

jā, bet uz manām sms viņa jau sen neatbild...

hmm..tas jau ir savādi..

0

133

Izlasīju Paradīzi šodien.. mjāa.. jo biezāka grāmata, jo lielāks laika posms tajā ietverts, jo grūtāk to pabeigt.. Bet fantastiska grāmata!! Mets un Meredita ir ideāls pāris - tik saskanīgs  :love:  Un šajā grāmatā ir vienreizējs humors :) es it kā kaut kā neesmu īsti pieviksējusi to citām Maknotas grāmatām, lai gan humors tajā noteikti ir.. Bet šajā vienkārši nevarēju nepamanīt - dievīgi  :flirt:  :love:

0

134

Ak, jā Paradīze - pirmā, ko no Maknotas izlasīju un pēc kuras Maknotu iemīlēju. Eh. Pēc tam, kad otreiz izdeva un es veikalā ieraudzīju, uzreiz nopirku bez domāšanas, lai plauktiņā stāv.

0

135

Mn arī tāpat, kā Abalongai ar Džūditas Maknotas grāmatām...turklāt dievinu ik pēc laiciņa pārlasīt, tas enerģijai...

0

136

"Someone like You" (Can't take my eyes of you)
Iespējams beidzot iznāks janvārī vai februārī. (lai gan citur raksta, ka izies 2014.  gada maijā)

Par sižetu:
Главные герои романа — хорошо знакомая читателям врач-ветеринар Холли Брекстон — подруга героини из «Каждый твой вздох». Герой — потомок любимцев серии «Уэстморленды» звезда НФЛ Клей Уэстморленд. Роман начинается сценами за несколько лет до описываемых событий. Герои знакомятся, женятся, но по злой иронии судьбы расстаются, чтобы вновь встретиться через 10 лет. На свадьбе, где Холли является подружкой невесты, а Клей — шафером жениха, их чувства вспыхивают вновь. Непревзойденный автор, Джудит Макнот вновь дарит читателям незабываемую историю любви. Любви сложного, харизматического мужчины и успешной, энергичной женщины. Будучи юными и неопытными, они поженились и расстались, но теперь судьба дарит им второй шанс. Шанс вновь разжечь жаркое пламя любви.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūditas Maknotas grāmatas!