TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džozija Litone "Sapņu sala"


Džozija Litone "Sapņu sala"

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

šī ir mana nu labi viena no manām mīļākajām grāmatām.....
sižets: Lēdija Džoanna jau kopš bērnības sapņo par noslēpumaino Akoras salu. Kad viņas brālis pazūd Džoanna nlemj doties uz Akoru, lai viņu atrastu.
leģendārās Akoras princis Aleks Izpildījis slepeno uzdevumu Anglijā, dodas atpakaļ uz mājām.
Un tad viņu ceļi krustojas.
visa romāna garumā ir daudz ļoti saistošu notikumu........grāmatā darbība noris 1811 gadā un tieši t''apēc mani viņa piesaistīja jo man ļoti patīk grāmatas kr notikumi risinās senā pagātne ar burulaivām-ku;giem.
galvenais sižets tā arī vijas ap Džoannas brāli Roisu un Akoras princi Aleksu. un protams galvenie tēli ir džoanna un aleks.
vispār es reti kad iesaku kādam kādu grāmatu..bet šo es silti iesaku lasīt tiem kuriem patīk senie laiki ar karaļiem un prinčiem
Brīdinu šajā grāmatā ir ietvertas arī intīmas vietas...nu ne ļoti bet tomēr...........
gr;amats izskatu nekur nevarēju atrast un skanera man mājāsarī nav...tāka meklējiet paši

0

2

Taaaa.. tu mani pamatīgi ieintereseji :D tik kur tādu dabūt? Uff.. uzbrukusm bibliotēkai būs :D

aijux007 написал(а):

Brīdinu šajā grāmatā ir ietvertas arī intīmas vietas...nu ne ļoti bet tomēr...........

atradusi problēmu!! :D manā dievinātajā Maknotā tādu arī pietiek :P un īstenībā tā jau ir normāla romānu sastāvdaļa ;)

0

3

Paloma написал(а):

īstenībā tā jau ir normāla romānu sastāvdaļa

iisteniiba jau arii ir ..bet briidinaat jau nav lieki...ja nu kas

bet taadu graamatu vari mekleet biblenees vismaz es tur atradu

0

4

nākamajam bibliotēkas apmeklējumama jau ir divas meklējamas grāmatas :D

0

5

Šodien paņēmu šo grāmatu.. manas aizodmas apstiprinājās - es man šķeit esmu viņu lasījusi - pazīstu pēc izskata.. bet kaut kas man toreiz nepatika, kāpēc man ir atmiņas,k  man nepatika kā viņa beidzās? :O bet tagad paskatījos beigas - izskatās skaisti.. Nu būs jālasa - tad sapratīšu. ;)

0

6

Es izlasiju šo grāmatu un man ļoti patika! Visa tā noslēpumainība un leģendas, kas apņem Akoru! Nu un protams Džoannas pārgalvības!!! Toešam laba grāmata! Paldies par ieteikumu!!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džozija Litone "Sapņu sala"