TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Oušena banda


Oušena banda

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Nu, kurš skatījās? Es jau laikam reizi ceturto. Nu patīk man tas Denijs un Rastijs un arī sers Benedikts... Oušena ducis man gan jau tā - ne dikti patika. Ķinī savulaik skatījos. Bet to Oušena trīspadsmit gan gaidu un ceru, ka būs tikpat labs kā pirmā daļa sanācis....

0

2

Es skatījos!! Nu es laikam trešo reizi skatos. Pa tv - otro. Vienreiz ar māsu datorā skatījos. Ai, kā man patīk šāda veida filmas - ar tādām stratēģijām, gudriem plāniem, ideālām laupīšanām..!! mmm!! A voot duci laikam neesm uredzējusi - neatceros ka būtu skatījusies.

0

3

Es divreiz pa TV redzēju, bet šodien neskatījos. Bet filma ir brīnišķīgi neparedzama. Kā kaut kur viņu galvās var rasties tik idēls plāns. Pat tad, kad šķiet - plāns izgāzies, tad arī tā ir plāna daļa. Ak, šie nozie'dzīgie, inteliģentie prāti. Un tas aktieru ansamblis... :clapping:  Oušena trīspadsmit gaidu ar tādu nepacietību - bet kāds nezina, cik ilgi jāgaida???  :haha:
Un šovakar man tiešām sanāk rakstīt par lieliskām filmām...  :blush2:

0

4

danna - no 15.06 mūsu forumcinemas rādīs "Oušena velna duci"!!! :)

0

5

Tādat kā minimums pēc 2 mēnešiem varu to saigaidīt te, pie mums...  :haha: Turpinam gaidīt!

0

6

vai arī nepacietīgākai būt un ielādēt dc++ :D

0

7

Arī ideja.... :ok2:  bet uz lielā ekrāna tomēr izskatās daudzreiz iespaidīgāk....  :swoon:

0

8

nu tas pats par sevi .. tad - veiksmīgu gaidīšanu!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Oušena banda