TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » "Paradīze" Džūdita Maknota


"Paradīze" Džūdita Maknota

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

"Paradīze" Džūdita Maknota

Izdota divās grāmtās Latvijā kaut kad deviņdesmitajos. Stāsta par Metu un Mereditu. Abi satiekas agrā jaunībā un nāk no dažādām pasaulēm. Ļaujas kaislībai, kurai ir sekas. Tomēr viņus apstākļi un kāds, kurš it kā grib tikai labu, izšķir. Nu viņi atkal satiekas pēc daudziem gadiem, domādami, ka otrs nodevis. Viņai ir līgavainis, bet viņam ir darbs... Bet atklājas kas negaidīts - viņi domāja, ka visas saites jau zudušas, bet viņus joprojām saista kas svarīgs un formāls... Bet vēl vairāk - kas emocionāls...

0

2

Nu tātad - mēs ar Palomu un dannu norunājām izlasīt šo grāmatu līdz Jāņiem. danna lasīs pirmoreiz, es otro un Paloma laikam ar otro vai vēl vairāk. Mēs apspriedīsim un diskutēsim un visi citi droši var piebiedroties, ka ir vēlēšanās. Grāmata ir astoņdesmitajiem, darbība noris Čikāgā...

0

3

Aha, vairāk gan :D 3.stabili.. moš i 4.. vairs neskaitu :D

0

4

:D oho... A man būs tik otrā, bet vienalga jau priecājos...

0

5

nu man vienkārši mājās ir.. :D bet nu no citām grāmatām mani arī bibliotēka neatturēja :D

0

6

Euu, meitenes - jūs lasāt?? kaut kas pie skaitīšnas tika minēts, bet tā arī nekas konkrēts.. Nju es lasu.. esmu pirmās grāmatas otrajā pusē, ap 230 lpp. - laikam kaut kāda 14.nodaļa bija..  :D nu - sapulce Benkroftu.. Ai, bet tik super pārlasīt šo grāmatu. Tik sen nelasīj uun tagad kaut kā pavisam avādāk viņu uztveru. Bet daudz foršākas vēl izjūtas.. Ai, nu dievinuuuuu es Maknotu!!!! :D

0

7

Es sāku vakar, bet laukos īsti nebija laika - esmu tik pie 50 lpp...

0

8

Principā man ir tāda problēma ar šo sakarā - eksāmenu laiks, un es.... nevaru pārstāt lasīt. Šodien vienkārši piespiedīšu sevi nelasīt tāpat konsultācijas, skolas koncerts, kas nozīmē uzstātioes ar trim pašdarbības kolektīviem, un rīt tāds "sīkums" kā angļu valodas valsts ieskaite ( jāpamācās tā kā :wacko: )...  :haha: Bet tā tik būs/ir milzīga problēma...

pati tagad esmu tikusi līdz 130. lpp - otrajā grāmatā... Tas ir pie 39. nodaļas...  :blush2: Tā kā varētu teikt, ka es lasu...  :blush2:

0

9

danna написал(а):

Tā kā varētu teikt, ka es lasu...

nerdaudz esmu to pamanījusi.

0

10

ūūū, danna vistālāk no mums visām.. :) nju - es sestdien biju ārpus mājas no rīta līdz naktij, nebija iespēju lasīt.. :/ Bet nu to es saprotu - ka nevar nolikt. :D man tā vienmēr ir ar Maknotu - jālasa, j
alasa, jālasa... danna - vaiksmi tev rakstura audzināšanā!! :D Mācies gan angļu valodu!! (Lai gan man parasti tai nav ko daudz mācīties.. 9.klases eksāmes vispār šķita viegls.. nu jā - 9 bez problēmām.. :P )

0

11

Paloma написал(а):

(Lai gan man parasti tai nav ko daudz mācīties.. 9.klases eksāmes vispār šķita viegls.. nu jā - 9 bez problēmām..  )

kā kaut ko tādu var izraut, es ar problēmām dabūšu 4 tikai tāpēc ka man visu laiku patrāpās "foršākās un paraizākās"skolotājas

Paloma написал(а):

Bet nu to es saprotu - ka nevar nolikt.  man tā vienmēr ir ar Maknotu - jālasa, j
alasa, jālasa...

es ar tā grib, lai man tā būtu, bet laikam ilgi nevaru noturēties pie vienas grāmatas, daudz kas cits ir svarīgāks

0

12

pinocchio написал(а):

kā kaut ko tādu var izraut, es ar problēmām dabūšu 4 tikai tāpēc ka man visu laiku patrāpās "foršākās un paraizākās"skolotājas

nu.. man padodas valodas.. ;)

pinocchio написал(а):

es ar tā grib, lai man tā būtu, bet laikam ilgi nevaru noturēties pie vienas grāmatas, daudz kas cits ir svarīgāks

Nu - man grāmatas ir viena no svarīgākajām lietām dzivē. Kā iemācījos 4 gados lasīt, tā esmu kaisliga lasītāja joprojām. Bez grāmatam nevarētu izdzīvot.

Ak Dievs.. forums ir kaut kas traks.. viss, es skrienu.. savadāk skolu nokavēšu.  :rofl:

0

13

Paloma написал(а):

man padodas valodas

tik dauzdiem padodas valodas bet pinocchio jau protams ka nē

Paloma написал(а):

Nu - man grāmatas ir viena no svarīgākajām lietām dzivē. Kā iemācījos 4 gados lasīt, tā esmu kaisliga lasītāja joprojām. Bez grāmatam nevarētu izdzīvot.

es iemācījos lasīt pirmajā klasēs kad man bija 6 un tda vēl ar mocībām, men grāmata ir atkarīga no garstāvokļa jo pati esmu garstāvokļa cilveķs

Paloma написал(а):

savadāk skolu nokavēšu.

es arī

0

14

hahaha... Ak jūs manas skolas kavētājas. danna, bravo - man prieks, ka esi tik tālu tikusi un kā teica Paloma - audzini raksturu...

A man tipa uz darbu jāiet.... :lol:

Čau, līdz vēlākam...

0

15

albalonga написал(а):

audzini raksturu...

Paloma написал(а):

danna - vaiksmi tev rakstura audzināšanā!!

Ai, jā - veiksme man tiešām būs vajadzīga. Un pamatīgs gribasspēks nolkit ieskaiti uz labu atzīmi...  :blush2:

0

16

A es ar.. sēžu pie datora a daļēji velk uz lasīšanu.. :D  njā, bet tikpat ļoti velk uz forumu - 2 dienas un jau esmu noilgojusies!!

0

17

Nu, danna cerams mācās savu nagļu valodu, bet kā albalongai iet ar lasīšanu? :P Es šodien "piebeidzu" pirmo grāmatu.. Lasīšanu traucē tas, ka ilgāk vakarā palasot, man uznāk iedvesma rakstīt.. Un tad grāmata tiek atlikta malā un tās vietā nāk burtnīca un pildspalva.  :rofl:

0

18

Nju kā jums iet ar lasīšanu?? :) Es šovakar izlasīju... Visss... Ahh, biju aizmirsusi beigas.. Par "Paradīzi".. Skaisti.. :) Ai, un vispār es dievinu Maknotu. :D Ar katru viņas grāmatas izlasīšanas/pārlasīšanas reizi tas tikai pastiprinās. :)

0

19

Ah, es vainīgā. Nekur tālāk neesmu tikusi, jo vienkārši laika nav un droši vien līdz brīvdienām arī netikšu, bet nu jūtos pārliecināta, ka brīvdienās noteikti cauri izrauši. Tā ka Palomita - vajadzēs tev pagaidīt... :D

0

20

Nju i gaidīšu!  :beee:      :haha:
A es brīvdienās būšu brīva kā putns gaisā - vienīgā no ģimenes, kas būs Rīgā! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » "Paradīze" Džūdita Maknota