TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » "Paradīze" Džūdita Maknota


"Paradīze" Džūdita Maknota

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Paloma написал(а):

A es brīvdienās būšu brīva kā putns gaisā - vienīgā no ģimenes, kas būs Rīgā!

OHO! Kas tev par prieku - izbaudi!!!  :D

Un par grāmatu - nekur vairāk arī neesmu tikusi. Turpinu audzināt raksturu - nosolījos šonedēļ nelasīt. Pirms tam gatavojos angļu valodas ieskaitei (gatavoties īsti nesanāca - skolas koncerts ievilkās un mani dejot, dziedot, dejojot un to visu laiku atkārtojot, pamatīgi nogurdināja), gatavojos dabaszinību, gatavošos vēsturei un visu nedēlas nogali pavadīšu Kurzemes dziesmu svētkos... Vienkārši nedrīkst lasīt - citādi, zinu, ka neatraušos no lasīšanas...  :swoon:

0

22

Nju skaidrs.. tad gaidīšu, kamēr jūs ar albalongu izlasīsiet!! A es šodien bibliotēkā vēl 2 viņas grāmatas paņēmu - sen nelasītas un aizmirstas.. ;) :heart:

0

23

Nu tad beidzot. Jau trīs dienas nesanāk laika vai aizmirstu pateikt.  :blush2:

Esmu izlasījui...    :cray:

0

24

:D A es esu pusē, respektīvi - otro grāmatu iesāku... Bet līdz Jāņiem būs ok...

Nu, danna, kādas atsauksmes lasot pirmoreiz>??

0

25

albalonga написал(а):

Nu, danna, kādas atsauksmes lasot pirmoreiz>??

Nu ko man daudz teikt --->  :ok2:  :ok2:  :ok2: Esmju patiesam parsteigta par vinas radosumu, fantaziju. Biju tik soketa, ka gluzi vai pirmas gramatas vidu vini izskiras - kas tad notiks talak???  :nezinu:  Bet biju patiesi parsteigta par turmpmako darbibu, kura nebija nekas izsktiepts un maksligi uzpusts. Bija tik baudami un gaumigi, gruti bija apstaties tas manas rakstura audzinasanas del...
Un jums abam bija taisniba par vinas gramatam. Noteikti panemsu un lasisu vel vinas gramatas. Vienkarsi dievigas... Si kopiga lasisana mani atdzivinja milzigo velmi pec lasisanas - paldies jums...  :blush2: Tagad jau rinda stav tavas albalonga ietektas gramatas. Un pec tam Džūditas Maknotas gramata...  :boast:

0

26

Aizvakar vakara saku lasit Paradizi 1mo gramatu, vakar vakara pabeidzu ap 1niem, domaju iemetishu acis otraja gramata, atapois no rita jau pus6, acis saka sapet :D tagad esmu pie 280lpp otrajai gramatai, laost tadis tempos, domaju, ak shonakt pabeigshu :)

+1

27

Izlasiju :) sapratu,ka vajadzeja izlasit "Milestibas pieskarienu" ( every breath you take) pec Paradizes, nevis otradak :)

0

28

SharkyBaby написал(а):

Aizvakar vakara saku lasit Paradizi 1mo gramatu, vakar vakara pabeidzu ap 1niem, domaju iemetishu acis otraja gramata, atapois no rita jau pus6, acis saka sapet :D tagad esmu pie 280lpp otrajai gramatai, laost tadis tempos, domaju, ak shonakt pabeigshu :)

:D Tā tas ir ar Maknotas grāmatām! Man ir bijis līdzīgi, sāku lasīt 9ņos vakarā, un attopos 8nos no rīta :D Bet tā bija "Uz mūžīgiem laikiem", kura manā topā dala 1. vietu ar "Kaut kas brīnišķīgs", tapēc tas ir saprotams :D
Runājot par manām atsauksmēm, "Paradīze" ir vnk super, kaut esmu viņas vēsturisko grāmatu fane, tomēr "Paradīze" man lika iemīlēt arī viņas mūsdienu grāmatas :love:  Abas grāmatas izlasīju apmēram 6 dienu laikā :D Tagad jāsāk domāt par "Pati pilnība" pārlasīšanu  :playful:

0

29

Mjāāā.. es esmu lasījusi līdz kādiem 3 naktī, bet ilgāk manas acis vnk nevelk :D
Nu es ar esmu vairāk vēsturisko romānu fane, bet Maknota paliek Maknota, un arī viņas mūsdienīgie man ir mīļi :) :) :)

0

30

Pec maniem aprekjiniem man vel ir palikushas "Dubultstandarts", "Atceris - Kad" un "Vitnija, mana mila" es vairs nevaru sagaidit,kad tas cilveks,kas bibloteka ir panjemis shis gramatas atnesis vinjas atpakalj, lai es vinjas varu piesavinaties :))

0

31

:rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » "Paradīze" Džūdita Maknota