TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » La Tormenta nākamnedēļ beidzas...


La Tormenta nākamnedēļ beidzas...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Nākamo piektdien, 25. maijā TV3 demonstrēs pēdējo La Tormenta sēriju. Jautājums ir - ko rādīs pēc tam???? TV3 mājas lapā nav atrodams nekas, uz manu meilu šie ar joproujām neatbild. Bet man ir viena doma - iespējams, ka pēc La Tormentas beigām viņi rādīs 2. Tierra de Pasiones sērijas, bet tā ir tikai tāda mana doma. Katrā ziņa - mani ļoti interesē, ko šie ir nolēmuši darīt tālāk...

0

2

Žēl ka Tormente beidzas bet visam reiz pienāk gals!!!!!!Man jau patiktu ka sāktu rādīt jaunu seriālu kautko interesantu!!!!!!Cik es zinu Tierra de pasiones beidzas jūnijā arī nav vairs palicis baigi daudz!!!!!Protams iebildumu nebūtu ja rādītu 2 sērijas!!!Bet man tomēr gribētus ka rādītu ko jaunu tieši vasarai radītu!!!!!!!!

0

3

oo, būs tad jāmēģina mazleit paskatīties Vētru, ja beigsies. Beigas točna gribu redzēt. ;) Un par to, kas pēc tam man ļoooti interesanti - es vienmēr gaidu jaunus seriālus!!! :) Un pat ja 2 Ielejas sērijas - tad Ieleja ātrāk beigsies un būs kas jauns tā vietā :D

0

4

:boast: vetru esmu jau redzeejusi..ja gribat ko jautaaat,,,,luudzu...

0

5

albalonga visur tu esi pirma :angry2: es tieši sovakar gribeju uzrakstit par beigam :lol: ja interesanti ko tad  radiis?man liekas vai mila liuela pilseta atgriezisies vetras vieta vai nu neglitais piilens un vieta aiz tiem serialiem kadu teleshovu radiis ;) bet ari ar  miilestiibas ieleju ari varbuut :blush2:

0

6

Un varbūt (ar cerību) jaunu seriālu rādīs..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » La Tormenta nākamnedēļ beidzas...