TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Tuvojas vasara


Tuvojas vasara

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Nu ka tad jums iet pa 'sito laiku varbut kaut ko izstastisiet???

MAN JA GODIGI TIKAI TAS KA NOPIRKA KANARIJ PUTNIŅU RI4IJU :swoon: UN VEL KA DRIIZ JOLANTAI DZIMŠANAS DIENA SALDIE 18)) VAJADZES APSVEIKT)))

0

2

Pa šo laiku iet traki, jo skolotāji jūk prātā.  :wacko: bet tajā pašā laikā super - ārā skaists laiks!!!

0

3

A es darbā un aiz loga pilns Līvu laukums ar iedzērušiem ārzemniekiem. Kaitinoši klaigāja te visu dienu. Tagad kaut kā pieklususši, bet vienalga viņu daudz... Gibu mājās...

Bet bija arī labas lietas šodien - Princesu y mendigo uz priekšu parakstīju + noskatījos iekavētās Dame Chocolate sērijas. Vispār diena uz goda... Ai, bet kā pašai gribās Pym tālāk rakstīt, bet tik viegli jau viņiem abiem tur neies - būs viena abiem vēl jāpamocās... :rofl:

0

4

Sesija... sesija.... sesija... murgs...

0

5

Nu man šodien tā nevisai laba dieniņa... Rīts bija baigi labs, bet nesen redzēju avariju, kur bojā aizgāja viens paziņa.. Tagad tā bēdīgi ap sirdi. :(

Отредактировано sarita (20.05.2007 20:35)

0

6

diena nebinja diez ko laba bet tik slikat arī nemaz nebiju
varēju sismaz pasēdēt saulītē un ceru ka būsu arī nedaudz iesauļojusies. tik daudz tulpišu iegūtas pateicoties siltajam laika. kājām uzlietes akas ūdens, tāda sa'jūta ka tulīt atbrauks tētis pakāl un aizvedīs mūs līdz labākajam ezeram kurzeme jā vien arī lavijā, uz valdemārpils ezeru, tur mēs darīsiem visādas stulbības un nedaudz aŗi papeldēsim, un pēc tama r\izbruaksim uz valdemārpils māju, pie omītes un opīša, bet zinu ka tā vairs nekad nebūs šī nodaļa ir aizvērta uz visiem laikiek. pietrūkst viena patiešam svarīga sastāvdaļa.
cerīni jau sākuši lēnām ziedēt. abola, ķirša koki zied tik skaisti. žēl ka tas parasti tik ātri beidzas.
bet es patiešam gaidu vasaru, ka varēsū peldēt, braukt uz jūru. skriet ar plikām kājām - tas nekas ka es to daru aŗi ziemā, bet sajūta pavisam savādākaa. beidzot būtu tikusi vaļā no skolas - uz kādu laiku. garlaikoties.

0

7

hei cilvēki :) ja jus rakstat par savu dienu tad labi! ;) es varu veidot temas uz katru dienu ka jums ta gaja un mes rakstisim ;) ta ka sava dienasgramata nu tikai protams neko tadu personic :) nu ko???

0

8

nu ja turpināt stāstīt kā pagāja diena... :D tad apmēram 4 pēdējās dienas pagāja tā:

trešdiena - no rīta darbs viesnīcā, viesmīle.... tad 14.00 aizgāju uz aerobikas/hip hop stundu... tad 16.00 ar draudzeni uzpēlējām badmintonu... 1:1 no sakuma es zaudēju tad es vinnēju :) tad atbraucot dekorēju istabu ballītei... un ap 21:00 viss sākās - bija jautri, smejames, dejojām, dzērām, utt.... 2:00 biju mājās atbraukusi kā vieinmēr ar riteni :)

ceturtdiena - piecēlos 7:00 pēc ballītes, pohas... nekas, eju strādāt... tad mans boss aizveda mani uz Southampton (darīšanas) un pēc tam prosto tak parādīja kur un kā viņš dzīvo... tad biju mājās pie brāļa.. slinkoju

piektdiena -  no rīta darbs līdz 15:00 un tad vakarā ar draudzeni aizgājām pasēdēt, parunāt a un pa dienu vēl Gym clases

sestdiena - gulēju, gulēju, gulēju un 12:00 aizgāju uz darbu un atgriezos 22:30

svētdiena, šodien - 6:00 darbs... beidzu 16:30... nežēlīgi piekusu un nogulēju 2 stundas... tagad atbraucu uz šejieni, mazgāju veļu, gatavosu ēst, TV un sarakstos ar jums...

nu tā gāja.. bet vispār gaidu vasaru, īstu vasaru... kaut te jau nedaudz tāda bja, bet tik un tā jau sen ne tas ne šitas... :( un gribu kaut kur aizbraukt atpūsties, ko paskatīties.. paceļot :)

0

9

;) julia bet ka jums tur ira ar laiku apstakļiem??

0

10

HuLiA написал(а):

julia bet ka jums tur ira ar laiku apstakļiem??

nu ko, kad atbraucu tad bija karsti... kādu nedēļu nostaigāju krekliņā unpat biju pludmalē nedaudz sauļojusies.... tad laika apstākļi pasliktinājās.... palika ļoti vējaisn un sāka līt lietus... vispār te bieži lietus nelīst, ne tā kā mums grāmatās stāsta par angliju :D nu bet ilgi bija ļoti sūdīgs laiks - lietus, vējš, tik kādi +12 grādi.... tagad jau kādas 3 diens atkal iet uz labo pusi - saule parādās, apmēram +16, lietus jau kadas vairakas dienas nebija.... nu vispār tīri ok.... bet varēja būt labāk.

pirms manas atbraukšanas, bralis saka, apmēram mēnesi vai vairāk nebija gandrīz nevienas apmakusies dienas un silti......... :)

0

11

sauļoties ira forshi :D es ari gribu)) bet nu mums ventspili nesen +18 BIJA :)

0

12

:beach: Mana diena? :wacko:  Cīņā ar autobusā gulētu nakts pirmās puses un dažas stundas gulētām mājās sekām - nežēlīgs nogurmus jau tā pat... Bet tad pāris stundas no vietas pļaut otras mājas aizlaisto zāli un kopt pašu māju.  Arā biju kādas 3 stundas, bet dekoltē un seja ir tā paspējuši nosauļoties... (vismaz tas tā pozitīvi) Pirms netikšu tā kārtīgi pa īstam sauļoties, vilkšu to vienu maiku vien,...  Šodiena - cīņa ar milzīgu pieklājību un realitāti, atmiņām un škrobi. Sapratu, ka nu jau tā esmu ietrenējusies pat ar šausmīgi sāpošu kaklu varu paņemt pašas soprānīgākās augšas. Un tā īsti vasarīgi - lielais saldējums, ko kopīgi ģimenei notiesāt.   :banned: Un bailēm par valsts eksāmenu un ieskaišu nenormālo tuvošanos (ar vēsturi priekšplānā) Bet cerībā uz silti karstā laika turpināšanos...

0

13

danna
Kad tev sākas visi eksāmeni un ieskaites?? :)

0

14

Paloma написал(а):

Kad tev sākas visi eksāmeni un ieskaites??

Šo trešdien. :wacko:  Sākas ar latviešu valodas eksāmenu, tad angļu valodas ieskaite u.t.t., bt nobeidzas ar vēstures eksāmenu. Tas pēdējais meni biedē visvairāk, jo mums ir skolotāja-kodoskops. Jua 5 gadus mčos pie viņas - visulaiku, kopš vēsturi mācos. Un māca viņa pārlieku slikti, arī, uz daugavpili braucot, dzirdēju ļooooti sliktus komentārus par viņas mēcību metodēm un rezultāiem eksāmenos. Nu atzīmes man vēsturē nev sliktas un pašai sava enciklopēdija mājās, arī ar superīgām vēstures zināšanām - tētis. Bet tomēr... Tikko atgriezos no bibliotēkas mājās ar apkrāvusies - "Paradīzes" abas grāmatas, mammas Tui Nu masāžas, bioloģijas mācību grāmata, un galvenais mērķis - kāda mektenlaba vēstures grāmata...  :wacko:

0

15

Ooo, "Paradīze"!! Kad sāksi lasīt?? Es gaidu, kad jūs sāksiet, lai pati varētu.. :P Nu - līdz trešdienai man gan jāizlasa Raiņa "Jāzeps un viņa brāļi"...  :wacko:
Vispār šodien tā staigāju ;surpu turpu.. skolā nekas nenotiek.. man nugurā mani sapņu vasaras svārki un sajūta riktīgi kā vasarāāā!!! Vēl mājas ejkot vienā vietā 2 ābelītes, kastaņa, ieva - superrr!!!

0

16

Man arī pilnīga vasara galvā - nespēju koncntrēties. Īstajā laikā..  :haha:
Nu "Paradīze" - nu personīgi es nes''akšu lasīt ātrāk par šo piektdienu - citādi pamaācīties vairs nespēšu, jo gribēsies izlasīt līdz galam...  :blink:

0

17

Nju jauki, man arī bez literatūras vēl viena grāmata jāpabeidz (ko šobrīd lasu, tā veitā lai lasītu Jāzepu  :blush2: ). Nu tad piektdien sākam lasīt??? :) :friends: jāpaprasa albalongai ko viņa par to domā :P

0

18

Paloma написал(а):

Nu tad piektdien sākam lasīt???

Jā, piektdien varam sākt... :D

0

19

Nu tātad nolemts. :D

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Tuvojas vasara