TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jaunumi no LNT (nezinu vai jau bija - krievu valodā raksts)


Jaunumi no LNT (nezinu vai jau bija - krievu valodā raksts)

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

После приобретения компании LNT международным концерном News Corporation, по словам гендиректора компании Андрейса Экиса, в эфире телеканала будет больше новостей и сериалов собственного производства.

Напомним, что смена собственника LNT стало возможной после трехлетних переговоров и аудита. По словам Экиса, для того, чтобы предложить зрителям еще более интересные передачи, LNT должен был стать частью крупной всемирной сети, получив доступ к практически неограниченным ресурсам.

После первого знакомства News Corporation с LNT было констатировано, что у канала слишком мала доля собственных программ.

"Сейчас наша цель — увеличить собственную продукцию в эфире до 70%. В информационном поле нет ничего важнее новостей, и тот, кто делает свежие новости, становится "королем", — говорит Экис.

По его словам, в Латвии также не хватает передач и фильмов, предполагающих патриотическое воспитание, поэтому LNT планирует снимать свои сериалы, которые восполнят этот пробел, а также повысят престиж полиции и госчиновников в глазах общества.

Ko jūs par to domājat? Atvainojos ja šis raksts jau kaut kur bija. :)

Отредактировано Deyalit (22.05.2007 18:48)

0

2

Murgs! Ko vēl varēja gaidīt no mūsu "mīļā", "dārgā" LNT? Kārtējo cūcību!
70% pašmāju raidījumu... Tad es vispār neskatisos! Lai gan es jau tagad skatos tikai Amuletu. :)

Paldies, ka ieliki, Deyalit

0

3

Ak Diessss... kāds murgs!!! Latviešu seriālus?? Ha ha ha ha.. pārsmieties var!!! Pffff... idioti.. Nu ko - skatamies tv3.. ;) ties vismaz vēl seriālus citus pietiekoši rāda - malači!

0

4

Baaaaaaaaaac!!!!!!!!!Latviešu seriālu!!!!!Murgs!!!Un tad kādus??????Tāpat es neskatīšos!!!!!!LNT skatos reti jo viņi rāda tik murgu!!!!!!Sen jau esmu sapratusi ka tv3 ir ir daudz daudz daudz labāks!!!!!!!!!Lielāku tizlumu par Lnt nezinu!!!!!!!!!!!

0

5

Pievienojos jums - nu nesanāk tiem letiņiem seriāli, ko padarīsi...

0

6

mjaaa.. vaardu truukst. nuu gadaas  latvieshiem arii cieshami seriaali, bet nu jau par daudz. ... pfff...lai gan, kursh ta veel raadiis latvieshu seriaalus, ja ne latvieshu kanaali? nju jaa, paliek TV3.. ja vien shis arii neizdomaas ko liidizigu

0

7

njaaa latviešu saqldais parītis?????????vai vel kads tads murgs!?lai iet LNT talak tv3 visslaik bija labakais!!!! :give_heart:

0

8

Es baidos, lai Tv3 neizdaritu ko lidzigu, jo šie divi vienmēr bija par sacenšiem... un ja LNT nebūs telenoveļu, un viņu raidījumiem būs labs reitings... ko izdarīs Tv3? Viņi ar var izdomāt ko līdzigu. Jau tagad parnēsa Sirds balsi kaut kur gandrīz uz nakti... un man ši tendence ļoti nepatik...

0

9

Nu.. Pret Saldo pārīti man nav iebildumu - parasti gan neskatos, bet ja sanāk - nav nekas pretī. Un iepriecināja ka būs Sirdsmīļā Monika-  nu nezinu kā tagad'būs, bet atceros, ka sensenos laikos ļoti patika. ;) Bet vispār šī pārlatviskošanās ir muļķīga mazliet.. :/ Nu ja nav latviešiem ko rādīt, tad varbūt arī nevajag?

0

10

Paloma написал(а):

Nu ja nav latviešiem ko rādīt, tad varbūt arī nevajag?

Protams vajadzētu visu radīt, tikai lai būtu vienāds skaits, nevis vairakums latvišu raidījumu. Tas jau ir "navjazivanie" :(

0

11

ak šausmas, pašmāju ražojumi.  :O
vispār šim koncernam pieder tādi pasaules kanāli kā Fox , Fox News, 20th Century Fox. No fox kanāla nāk seriāli Prison Break, House MD, Bones ( Nozieguma skelets). Bet, jā, pašmāju ražojumi būtu vnk murgs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jaunumi no LNT (nezinu vai jau bija - krievu valodā raksts)