TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gabija Espino un Kristobals Landers apprecējušies!!!!;))))


Gabija Espino un Kristobals Landers apprecējušies!!!!;))))

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Viņi apprecējās 26. maijā (oficiāli reģistrēja laulību)!!!! Tas notika 8: 30 vakarā Santa Fe, Maiami. Klāt bija 300 lūgto viesu, tai skaitā Gabijas mamma un patēvs, Kristobala vecāki, citi draugu un radi, no slavenībām: Caridad Canelon, Claudia LaGatta, Luís Jerónimo Abreu y José Luís Zuleta. 14. jūnijā Karakasā notiks arī laulāšanās baznīcā...

0

2

Vau! Cik la bi jaunumi!!! Albalonga, vai tu nezini, kur var paskatīties viņu kāzu foto? Vai tie vienkārši pagaidām nav pieejami?

0

3

rubi написал(а):

Albalonga, vai tu nezini, kur var paskatīties viņu kāzu foto? Vai tie vienkārši pagaidām nav pieejami?

Nav pieejami...

0

4

Ļoti žēl... Tatad jāgaidā... :ok2:

0

5

rubi написал(а):

Ļoti žēl... Tatad jāgaidā...

Jāgaida... Lai gan iespējams no šīs civilās ceremonijas tā arī neparādīsies. Es vairāk ceru uz bildēm no baznīcas ceremonijas...

0

6

vai vai vai..... aprecejas..!!!! :ok: malachi :) nu vien jacer, ka dzivos laimigi kopa !!!!

:give_heart:

0

7

Kāds man prieks par viņiem! Viņi kopā izskatās tik laimīgi un enerģiski...  :yahoo: Es tik ceru, ka viņi nodzīvos ilgā laulībā, jo. kā redzams, diemžēl aktieriem/dziedātājiem ir tendenece daudz un ātri šķirties...  ;)

0

8

:yes: Es arī ceru ka viņi kopā nodzīvos ilgi un laimīgi!!!!!!!!!!!! ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gabija Espino un Kristobals Landers apprecējušies!!!!;))))