TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » V-A-S-A-R-A!!!!!


V-A-S-A-R-A!!!!!

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

:rose: Nu ko tagad mes satiekam kopa to jauku dienu 1 jūniju un vasaru!!!Visiem labas brīvdienas lai veicas!
__________________________________________________________________________
atvajnojiet lūdzu bet šodien veselu dienu pavadiju uz tantes kazam un i-neta nebija :mad:

0

2

Jāāāā!!! Vasara!! Es šobrīd esmu tik laimīgā noskaņojumā!! :D Tāds vasaras sākums!! :D

0

3

A man tā - sesija tak ar. Lai gan akadēmisko paņēmu - daži parādi jānokārto. A tā protams vasara super - pagājušajās brīvdienās trīsreiz peldējos un foreles ķēru...

Apsveicu skolniekus ar skolas gada noslēgumus, un tiem, kam vēl ekši - turaties...

0

4

Oo - tad tev arī veiksmi parādu kārtošanā, albalonga!!! :)

0

5

es jau ari peldeos zila karoga pludmale akvaparka lietus laika un protams Venta :give_heart:

0

6

Paloma написал(а):

Oo - tad tev arī veiksmi parādu kārtošanā, albalonga!!!

Paldies, Paloma. Mani gaida trīs pretīgi mutiskie ekši pēc jāņiem... Pasules literatūras vēstures divi ekši 17-18.gs un 19.gs. un filosofijas eksis... Smagi, bet centīšos kaut kā tikt galā un uz nākamo gadu atkal neatstāt šos pretīgos ekšus. Tājau divi kursa darbi karājās - vienu tik knapi rakstīt sāku. Ak - es mūžīgais students - pašai kauns...

0

7

albalonga написал(а):

Apsveicu skolniekus ar skolas gada noslēgumus, un tiem, kam vēl ekši - turaties...

Pievienojos...
Un paldies.) Tev arī veiksmi ar tiem parādiem, lai vis notiek glūdi ;)

0

8

albalonga написал(а):

Paldies, Paloma. Mani gaida trīs pretīgi mutiskie ekši pēc jāņiem... Pasules literatūras vēstures divi ekši 17-18.gs un 19.gs. un filosofijas eksis... Smagi, bet centīšos kaut kā tikt galā un uz nākamo gadu atkal neatstāt šos pretīgos ekšus. Tājau divi kursa darbi karājās - vienu tik knapi rakstīt sāku. Ak - es mūžīgais students - pašai kauns...

Eu! Par ko tum mūžīgais student,  :haha:  vispār mačies, ka tev šādi eksāmeni???  :nezinu:

0

9

danna написал(а):

Eu! Par ko tum mūžīgais student,    vispār mačies, ka tev šādi eksāmeni???

Kultūras Akadēmija - Kultūras teorija un vadībzinība.....

0

10

vasari itkā ir sākusies, bet pinocchio vēl joprojām nav ticis piknikā pie jūras, un ko tad viena bruakt ar autobusu un tad pie jūras, nē uzmāksies idejas un vēl sazin kas notiksies manā galvā. labi ka vismaz skola beigusies- man- danna gan vēl pamatīgi mācās. bet no citas puses vasara jau ir sākusies, jo vasarā parasti sanāk pirkt jaunas drēbes un tas jā sākas bet tagad jau tās pāris atvilknes kas atlicinātas ir pilnas nezinu kas būs vasaras beigās. ceru aizbraukt uz lejslabiņu pasēdēt papeldēt atcerēties kādas stulbības tur darījām, nezinu vai ar tiem pašiem cilvēkiem (pilnā sastāvā, bet viena ar ne). protams vasara nav iedomājama bez labākā ezera latvijā Sasmakas ezeraa(kāda cieņa pret viņu pat ar lielo burtu) sē'dešu zālītē ceru ka atkal uznāks grāmatas lasīšanas vēlme un to neapst'dinās kautkāda vājprātīgā grāmatas fragmenti. atkal pazu'dīs lailā rakstīīšana tā parasti man vasarā ir. kad būs ķirši ēdīšu ķiršus un kad būs āboli ābolus tas nekas ka pēc tam no pārāk lielas ābolu ēšanas katru dienu sāpēs zobi, bet vismaz man būs āboli, un protams saldie bumbieri. gan jau paspēsu uzkāpt kādai bitei un atkal būs liels uzpampums. nedaudz pastrāšu. tad paslinkošu un tad sapelnīto nudu iztēŗēsu anglijā. vasaras beigās ceru nosvinēt savu vārda dienu ar bērnu šampanieti pie jūras. sē'det pļaviņās smieties un arī smaidīt. pavismam noteikti ššpoties šupolēs un svinēt jānus mūsmājās kā parasti ar ierastajiem cilvēkim, kaut kas jau nedaudz noteikti mainīsies jo līgodienu diezina vai pavadīsim valdemārpilī pārēdoties un tad muļķīgi skaridot par dupurkalnu. neizbēgami jau noteikti ir odi ar kuriem laikam nekad nespēšu sadzīvot, ja tie mani sakož tad jau sazin cik metru rādusā ir redzamas manas sarkanās pumpas. un pavisma noies pēc vairākām dienām. garlaikošos skatīšos daudz filmas un pirmo vasaru sēdēšu pie formua centīšos likt daudz bildes. dusmošos uz saviem matiem ka viņi ir tik nesmuki un neklausa mani, noteikti uznāks avrilas bums un vēlme fotogrāfēt, grauzīšu vecākus ka nav digiltālais, bet tagad jau tik tuvu, kautvai tai pašaa laikā zinu ka to vienkārši nevaru. dilemas dēļ. un obligāts pienākums krist dannai uz nerviem. vasara kā nekā :)

0

11

pinocchio написал(а):

svinēt jānus mūsmājās kā parasti ar ierastajiem cilvēkim

Nu jā mainīsies. Un vispār es tevi varu iepriecinat - manis  Līgo vakarā nebūs, jo man ir dejošana...  :wacko:

pinocchio написал(а):

un obligāts pienākums krist dannai uz nerviem. vasara kā nekā

:neka:  :blush2:  :neka:

0

12

danna написал(а):

Līgo vakarā nebūs, jo man ir dejošana...

vai cik jauki, nu tad sēdēšu pei galda un ēdīšu ik pa laikam apciemošu forumu

0

13

:yahoo: Vasara tiešaam man ir sākusies staigāju pa tusiņiem un zinu ka vēl daudzi sagaida takaa man liekas ka šii vasara būs izdevusies!!!! Bet tiekas maacaas un liek eksaamenus un ieskaites veelu veiksmi un aatraak tikt tam paari lai vareetu saakt baudiit vasaru!!!!!! :)  :rose:

0

14

danna написал(а):

vispār mačies, ka tev šādi eksāmeni???

viņa? viņa un lai mācītos?... ha ha haaa.. ne smeshi moji šnurki... :D
:rofl:

albalonga... mūžīgais students! tak i do pensii dotjanesh... :rofl: a ja nu vel par magistru, docentugribēsi kļūt.........uuuuuuuuuuuuuuuuuu... :rofl:

:rofl: joks, joks, joks. :rofl:

0

15

:rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » V-A-S-A-R-A!!!!!