TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 25. nedēļas 2007 video ir...


25. nedēļas 2007 video ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

no telenoveles PASION DE GAVILANES jeb "Mežonīgās kaislības". Franko aizstāv Sāru no Fernando, nosaukdams viņu par Rata Asquerosa jeb pretīgā žurka... Kas redzējis, nekad neaizmirsīs šo ainu... Tik skaisti un Sarita burtiski izkusa... :heart:

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/th_fight.jpg

0

2

jaaa.. Sarita tochno staaveeeja ar atveertu muti :D :rofl: taads tas Franko.... ustroi mesevo, dal po rozhi ai jaijaiaiiii.. :neka: nehoroshoooo !!!!!! :D

nu bet kad atnaca tas Cimarro... kaa iemauca ta tas gar zemi - kaa Frankito necentaas bralis ir lielaks un stipraks!!! :ok:

0

3

nu šis video man ļoti patika, kad skatijos Mežonīgās kaislības... :)

0

4

Nu ko man teikt... Tās taču ir Pasion de gavilanes. Un Saritas un Franko mīlestības iesākums, ko vienkārši dievināju. Un kautiņus - brāļi vienmēr steidzas viens otram palīgā, izmantodami savu spēku. Un vienmēr sit stiprāk.  :BB: Un saritas raksturs. Viņu visu raksturi un izteicieni...  :ok2:  :ok2:  :ok2:
Ttagad vairāk nekā jebkad man sagribējās sākt skatīties vēlreiz - no sākuma. Tik vietas datorā maz...  :wacko: ai...
Ak, mana mīļā Pasion de gavilanes.  :kiss:

0

5

:rofl: Galvenais, ka šitajā video ir viena kļūda, kuru ievēroju pēc daudzām skatīšanās reizēm. Juans jāj sākumā ar atpogātu brūnu kreklu un pēkšņi nākamajā kadrā krekls jau aizpogāts...

0

6

Nu veikli pirksti viņam.   :rofl: Ļoooti veikli.  :rofl: Bet arī labi - pat lielajās Holivudas filmās tā gadās...

0

7

Beidzot noskatījos.. :D Ai, smuki... :) Nez kādreiz es tikšu tā kārtīgi skatīties šo seriālu? Iesāku, bet pēc 2 sērijām aŗī beidzu.. ehh.. nav kad..  :wacko:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 25. nedēļas 2007 video ir...