TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 27. nedēļas 2007 video ir...


27. nedēļas 2007 video ir...

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Uzdūros nejauši šiem Amor Real bloopers un lai gan seriālu neesmu skatījusies, man bija jautri.  :rofl:  :rofl:  :rofl:  bloopers ir un paliek bloopers.

0

2

Es arī Amor Real gandrīz neskatījos, kaut Kolungu dievinu. Lieta tāda, ka es jau sen neskatos LNT. Ļoti gribu paskatīties so seriālu, varbūt vēlāk... ;)

0

3

Nu man viņš arī ir tajā sarakstā, ko gribu redzēt. Tikai tas saraksts ir biedējoši liels. Nu - skaidrs ka pēc Krāpnieces būs kāds Navarro&Basanjesa seriāls, bet pēc tā.. Kas zina. :D A tajā laikā nepatika man Kolunga un kaut kā nepiesaistīja seriāls. Žēl, ka nezināju, ka tur Maurisio Islass - viņa dēļ vismaz būtu sākusi skat'ties un domāju nebūtu noželojusi!!! :)

0

4

Nu video ir tik, tik jauks...  :clapping: Kā jau visi blooperi. Un ja vēl Amor real. Mans telenoveļu favorīts. Uzskatu, ka vislabākais Fernando Colungas veikums. Un Adelas Noriegas arī - tāpēc tik žēl tagad, ka viņa vairs nav ne uz pusi tik laba un veselīga izskatā.  :wacko:

Un tagad man bija jāsmejas un japsamaida par savu kori - to dziesmu baznīcā Manuelito kristību laikā, ko tur nojauca - zinu no galvas...

0

5

Tāāā.. 'ja vēl arī dannas telenoveļu favorīts, tad gribu vēl vairāk redzēt. :D Nu tā, man tagad pēc Kr'panieces ir 4 seriāli, ko ļoti girub redzēt. Taisnības labad, Kolungam būs jāpagaida. :P Nu Adela Noriega man it kā nepatīk.. bet kas to zin - moš tur iepatiksies kaut cik. ;) Nekad neteikšu nekad - redzot kas man ar Kolungu notika. :D
Xe xe xe, forši, ka zini to dziesmu. :)

0

6

Nu, kas tad ir tai rindā??? Un tu tik vienu telenoveli reizē skaties?  :nezinu:

0

7

Nu nezinu.. man kaut kā negribas vairākas reizē skatīties. Pie tam, man vēl Čigāna mīla ir.. ;) Jau tā nav pārāk daudz laika skatīties un tad jāizvēlas ko skatīties utt.. Labāk pa vienai, nu - pa divām, ja ieskaita Čigāna mīlu. Bet šobrīd ļoti aktīvi skatos "Krāpnieci". :) Rindā ir "Cuando seas mia" , "Katalīna un Sebastjans", "La heredera" un "Amor real". :D

0

8

Paloma написал(а):

Rindā ir "Cuando seas mia" , "Katalīna un Sebastjans", "La heredera" un "Amor real".

Hmm.. Nu man vispār arī līdzīgi. Bet atminējos... Kur tad palika vēlme skatīties Pasion de gavilanes???

0

9

Eee.. Es nezinu.. Nu es divas sērijas noskatījos, bet.. Nav pacietība gaidīt kad sāksies interesantākais.  :blush: Bet nu pagaidām tas man ir 5.vietā - un mazāk gribams, bet arī gribu redzēt!!!! :) Vienkārši šos 4 vairāk! :)

0

10

Nav tak jātaisnojas. :boast:  Es taču saprotu, bet man tak jātur sava Pasion de gavilanes kante. Tā nevar - savējie jāaizstāv...  :heart: Un tur jau taisnība ir - varbūt sākums nebija tik interesants, bet ap 20ito sēriju, vai Saritas un Franko laiku / 60 sērijām - vārdos neizskakāmi. Bet sākums vienkārši tāds padrūms - Lībijas nāves, Elizondo tēva nāve...

0

11

Ap 20to?? Olalāā :D ja sākšu skatīties, jāapbruņojas ar pacietību. Piemēram, Krāpniecē, 20tajā sērijā jau tik daudz paspēja notikt.. Tāpēc arī joprojām skatos - nezūd interese. Nu bet ceru ka kādreiz tikšu līdz Gavilanes! :)

0

12

Paloma написал(а):

Ap 20to??

Nu kā lai saka. Es tik saku, kad pats, pats interesntākais... Nu daudz, kas daudz kas paspēja notikt. Nu tad tas ir kā ievads, attiecību nokārtošana pirms lielās mīlestības. Jo piemēram Jimena uzreiz neiemīlējās savā liktenīgajā Oskarā, bet gan viņa brālī Franko... Man šķiet, ka ap to laiku jau J un O ir precējušies. Nu tik prims tam vēl Indiāņu reklāma - ja skaties to nevar palsaist garām - daļa no viņu smieklīgā mīlasstāsts. Norma un Juans jau pamatīgi iemīlējušies savās slepanajās attiecībās. Pats svarīgākais īsti nav noticis, sācies. Bet albalongas mīluļi - Sarita un Franko, tik kopā sāk saiet ap 60 sēriju. Bet viss notiek likumsakarīgi - kaut liekas, ka tik ilgi jāgaida...

Отредактировано danna (02.07.2007 23:32)

0

13

Ā, nu tad nav tik traki!! :) Pēc šīm sarunām gribas vairāk skatīties. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 27. nedēļas 2007 video ir...