TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Māja "Rītausmā" un "Cietsirdīgajās spēlēs"...


Māja "Rītausmā" un "Cietsirdīgajās spēlēs"...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Vai es vienīgā esmu pamanījusi, ka Luisa māja Alboradā ir tāpati, kas Gabrielam Mundo de Fieras???? Labi vismaz, ka viena telenovele vēsturiska, a otra mūsdienu un aktieri citi, a to sajaukt varētu... :rofl:  Bet smuka tā māja - man patīk... Tās kāpnes no abām pusēm tādas karaliskas...

0

2

nemaku pateikt nevienu neskatos, galigi nav sanacis kaut vgai gribetos
citsirdīgo speli kaut tikkai tā viena smuka pariša deļ, un gabija

0

3

A es ierakstu un skatos tikai ainas ar Gabiju, pārējo pārtinu... :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

A es ierakstu un skatos tikai ainas ar Gabiju, pārējo pārtinu...

normāli
kāpēc tikkai to, paŗejie tracina???

0

5

Es neskatos Alboradu :)

0

6

pinocchio написал(а):

kāpēc tikkai to, paŗejie tracina???

Nu jā - apmēram tā... :rofl:

0

7

Nu mani Cietsirdīgās spēles nevilina - tikai vienai sērijai sākumu redzēju un pat vairāk negribas. Pat ne Gabijas dēļ. Man pietiek ar viņu Sin verguenzā. Un Rītaumsu tik tagad īsti sākšu skatīties. A esmu ievērojusi Univision telenovelēm, ka tur gan mājas, gan pat mēbeles ir tik tracinoši līdzīgas. Pat mēbeles ir izkārtotas vai vienādi, tik telepas krāsas mainītas. Tracina...  :beee:

0

8

danna написал(а):

Pat mēbeles ir izkārtotas vai vienādi, tik telepas krāsas mainītas. Tracina...

A Rebeca un Mežonīgā Kaķē bija vienādas gleznas. ;)

0

9

MUNDO DE FIERAS
[реклама вместо картинки]
ALBORADA
[реклама вместо картинки]

0

10

Es jau sen pamanīju šo. :D Tikko kā ieraudzīju Mundo de fieras māju. :D bet māja tiešām skaista!!! :)
A es Mundo de fieras tik tagad kad biju laukos mazliet paskatījos, bet arī ne ļoti daudz. Tā kā nejūsmoju tā par Gabiju, tad vispār nav iemeslu skatīties..

0

11

krasas tikkau nedaudz atškirīgas un priekša esošie auģi un piebracamais celiņš

0

12

Nu bik pielabots, lai atšķiras atbilstoši laikam. Nu tak nebūs Mundo de fieras Alboradas grants celiņš un Alboradā nebūs asfalts :D

0

13

bet tad iekārojums vismaznav vienāds

0

14

Deyalit написал(а):

A Rebeca un Mežonīgā Kaķē bija vienādas gleznas.

Un vēl tā māja, kur Rozaura dzīvoja ar tēvu un Rebekas māja...

Paloma написал(а):

Nu tak nebūs Mundo de fieras Alboradas grants celiņš un Alboradā nebūs asfalts

:rofl:

0

15

jap, es jau arii pamaniiju. Mezoniigajaa kakjee, Dumpiigajaa enjgelii un cik pamaniiju, tad arii Miilestiiibas ielejaa mosh veel kaadaa izmantoja to vienu maaju, tikai dazaados noluukos- gan kaa maaja, gan kaa viesniica un veel viskautkaa..vismaz taa man shkiet ka taa ir viena un taa pati :D

0

16

Rebekā un Dumpīgajā enģēlī 100% bija viens un pats dzīvoklis galvenajām varonēm. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Māja "Rītausmā" un "Cietsirdīgajās spēlēs"...