TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 31. nedēļas 2007 foto ir...


31. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

http://i12.tinypic.com/5ya484z.jpg

CATHERINE SIACHOQUE - aktrise ar uzvārdu, kuru vienmēr kļūdaini uzraksta. Neticami skaista un vienmēr ļauna. Arī turpmāk - svaiga informācija, bet oficiāla un apstiprināta - Katerine būs Pecados Ajenos ļaundare. Viņa ieņem Aylin Mujica vietu - nav informācijas par iemesliem, kāpēc tik pēkšņi notikusi maiņa. Vēl tik varu piebilst, ka Lorena teica, ka šobrīd strādā ļoti daudz un smagi, jo nedrīkst kavēt laiku. Daudzu aktieru dažādu iemeslu dēļ neesot uzņemšanas laukumā, tāpēc filmē epizodes ar tiem, kuri ir un cenšas maksimāli izlietot laiku. Nu ko es varu teikt - sastāvs nu kļuvis tiešām zvaigžņots. Izskatās, ka šī varētu kļūt par gada telenoveli...

Foto ir filmēts pirms mēneša un domājams ka Katy varētu izskatīties līdzīgi arī telenovelē...

0

2

nesmu stāvā sajūsmā par šo aktrisi, bet kā ļaundare, viņa ir vienkārši izcila
šāki ati viņai tīri smuki izsjatās

0

3

jā, es ar kko tādu biju dzirdējusi, kkā pa ausu galam, bet domāju, ka tās ir tikai baumas :O

ok - bet patiesībā man Catherine patīk daudz labāk par Aylinu :)

0

4

Man ljoooti iepatikaas shii aktrise jau "atriebiibaa" - man patiik ka vinjai piemiit taada viegla graciozitaate, stils.. un teeelo vinja ariii fantastiski taas savas ljaundares :) :) :) esmu sajuusmaa, ka vinja arii buus shajaa seriaaalaa :) :) :)

0

5

ew, bet kā - pusseriālu būs Aylina, a pēc tam Cathy?

0

6

Aylin nebūs vispār.

0

7

nu kā nebūs, a ko ta šitas nozīmē?

http://www.laopinion.com/entretenimient … 0002016140

0

8

Biju jau šito lasījusi. Tāpēc jau teicu, ka nezinu, kāpēc pēkšņi tik strauji tika aktrises nomainīta. Moš Aylinas vīriņš atteicās pārcelties. Es nezinu, bet tā nu ir. Vismaz tuvu Telemundo stāvoši cilvēki apgalvo, ka nebūs Aylin telenovelē un ka kopumā vispār tas ir liels pārsteigums, ņemot vērāk, ka Lore un Aylin ir diezgan labas draudzenes....

0

9

mēģināšu izvilkt kko vairāk no Lores oficiālā foruma, tur cilvēkiem ir jābūt labāk informētiem - lai gan, šajā diennakts stundā tas ir diezgan izmiris :D

Отредактировано angelina (30.07.2007 12:32)

0

10

Nu es te vēl painteresējos. Nu tipa nav oficiāla apstiprinājuma, ka Aylin ir prom. Moš tomēr būs. Bet apstiprināts ir tas, ka Cathy būs Ines lomā - galvenā ļaundare. A par Aylin pagaidām nekas nav zināms... Lai gan lielākā baumu daļa saka, ka Aylin nebūs telenovelē... Bet nu tiešām - painteresējies Lores forumā. :D

0

11

nju galvenais ka Katerina buus :D :D :D lai gan gribeetos redzeet vinju kaadaa labaakas varones lomaa- intereses peec, kaa buutu,ja taadu teelotu ;) lai gan ljaunaas varones manaas aciis vinjai perfektas ;)

0

12

aNgeL написал(а):

lai gan gribeetos redzeet vinju kaadaa labaakas varones lomaa- intereses peec, kaa buutu,ja taadu teelotu

es tam piekrītu, bet telemundo pazinās cik laba viņa ir kā ļaunā varone un tāpēc īpaši pie tā nav domājuši un katarina zin ka viņai vieglāk ir dabūt ļaunās loma, jo daudziem ratos jautājums ja viņa ir tik laba ļaunā tad vai viņa spētu notēlot labo

0

13

nju ja.. taa biezi ir.. ka kaa saak dabuut ljaunaas lomas, taa biezi netiek pie labaaam, lai gan ir aktieri kam tiek gan labas , gan ljjauno lomas ;)

0

14

uj. Nu zvaigžu pilns tas sastāvs.   :swoon:
Un pati aktrise - tā pat kā angel iepatikās no Atriebības. Tad Mīlestības ielejā. Un kaut kā nesanāk pieķerties TVEAQ, bet no promo - tur viņa izskatās vēl lieliskāka.

0

15

hahaha... Tikko baumas izlasīju - producenti grib, lai Cathy pecados Ajenos būtu rudmate. Vai jūs spējat iztēloties viņu kā rudmati. Ak dies, es gribu redzēt, kā viņa izskatīsies... :rofl:

0

16

Nu bet tipa runā, ka viņa tomēr nepiekrita - būs blonda...

0

17

uh. vai precīāk ha-ha-ha.  Nu nespēju viņu kā rudmati iedomāties, nespēju. Bet gaidu - kā tas izskatīisies. Nu tas tiesa - viņa ir no retajām aktrisēm, kurai frizūru maiņa piestāv. Te īsi, te garāki, te blondi. Eu - tā jau arī sanāk, ka katrai lomai savs jauns matu sakārtojums.  :swoon:

0

18

:cray: Ļoti žēl ka Aylinas Muhicas nebūs.... Es gribēju viņu redzēt ne mazāk par Lorēnu... Esmu šokā un ļoti sarūgtināta! :cray:

0

19

a rubi, tev Cathy nepatīk vai ta? :O

0

20

Man Caty ļoti patika Tierra de Pasiones, daudz vairāk par Valēriju. Tomēr Aylina man patīk vēl daudz vairāk... Labāk būtu, ja viņas abas filmētos... ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 31. nedēļas 2007 foto ir...