TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 33. nedēļas 2007 foto ir...


33. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

http://i14.tinypic.com/52ned8n.jpg

0

2

šis man dikti patīk, varbūt pat viens no smukājkajiem nedēlas video.
skaisti. un jauki

0

3

:yes: jā, šito bildīti jau Cathy forumā redzēju, traki mīļi

0

4

aww, cik miiilja un burviiga foto :) :) :) Man dikti, dikti patiiiiik :) :) :)

0

5

skaista bilde,:) bet zel ka Kathy jau divas nedelas ir uz nedelas foto,:( gribetos kaut ko jaunu... ;)

0

6

rubi написал(а):

skaista bilde, bet zel ka Kathy jau divas nedelas ir uz nedelas foto, gribetos kaut ko jaunu...

hihihi... sorry, vienkārši neko nespēju atrast... :D

0

7

aww, cik mīļi :)))) Es arī tā gribētu!!!

0

8

aa..cik smukii!!! Man atgaadina delfinaariju Lietuvaa, tur ir tik skaisti un gudri delfiini ;) un shii foto nu super miilja ;) :D

0

9

:D Es arii biju delfinaarijaa Lietuvaa, delfiini tur patieshaam ir skaisti :)

Отредактировано rubi (14.08.2007 12:16)

0

10

ahaaa... jauki. es ar gribeetu apkamt taadu zivtinju... njam njam  :nyam:

0

11

Ilze написал(а):

Man atgaadina delfinaariju Lietuvaa, tur ir tik skaisti un gudri delfiini

rubi написал(а):

Es arii biju delfinaarijaa Lietuvaa, delfiini tur patieshaam ir skaisti

Un es arii biju :) :) :) Delfiiini ir tik burviigi dziivniecinji.. taa gribas samiiljot .. :)

0

12

aNgeL написал(а):

Un es arii biju    Delfiiini ir tik burviigi dziivniecinji.. taa gribas samiiljot ..

Jaa, ljoti gribas samiiljot ;)

0

13

Julia написал(а):

ahaaa... jauki. es ar gribeetu apkamt taadu zivtinju... njam njam

nabaga delfīni :D tiks apēsti :D

0

14

Julia написал(а):

njam njam

ak Tuuu.. :P kaads njam, njam? :D

0

15

Nu sitā bilde man arī atsauc atmiņā delfināriju Lietuvā.  :D Un kā ar draudzeni izdomājām visiem 5 delfīniem vārdus, tā teikt sadalījām pēc lomām - kas tuvāk patiesībai.  :rofl:
Un tad vēl sapņojām par sava delfinārija atvēršanu ar šiem pašiem delfīniem, un paralēli tas vēl būtu arī kā bērnudārzs un bērniem delfīnterapija nodarbības ar delfīniem - un vēl par brīvu. Un tad vēl tās iedomātās bērnu laimes pilnās sejiņas.  :D  :D  :D ahh... Kas par atmiņām un sajūtām!

0

16

danna написал(а):

Un kā ar draudzeni izdomājām visiem 5 delfīniem vārdus, tā teikt sadalījām pēc lomām - kas tuvāk patiesībai.   
Un tad vēl sapņojām par sava delfinārija atvēršanu ar šiem pašiem delfīniem, un paralēli tas vēl būtu arī kā bērnudārzs un bērniem delfīnterapija nodarbības ar delfīniem - un vēl par brīvu. Un tad vēl tās iedomātās bērnu laimes pilnās sejiņas.

oooo.. tik miiilji un forshi :) :) :) es zurnaalaa lasiiju par delfiinterapiju un no taa raksta man delfiini iepatikaas veel vairaak :)

0

17

danna написал(а):

Un tad vēl sapņojām par sava delfinārija atvēršanu ar šiem pašiem delfīniem, un paralēli tas vēl būtu arī kā bērnudārzs un bērniem delfīnterapija nodarbības ar delfīniem - un vēl par brīvu.

Tas buutu jauki ;) :D

0

18

angelina написал(а):

nabaga delfīni  tiks apēsti

aNgeL написал(а):

ak Tuuu..  kaads njam, njam?

taa ir tikai zivs... :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 33. nedēļas 2007 foto ir...