TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 34. nedēļas 2007 foto ir...


34. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

kā Danna Garcia tusējas - fotografēts 27.07.2007...

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

2

Ak, paldies albalonga.  :D Vismaz kaut bilžu ziņā jaunumi - jo viņas kino, tele pasaulē ir klusums.
Patiešām liels paldies. Šī danna te pie datora tagad mīļi smaida.
Un vispār - man ditki patīk viņas maika. Tā nekas īpašs - bet kaut kā dikti piesaista.

0

3

danna strā bet man ar patīk, dikti jauki, ka viņa nav pārmālējusies un pārposusies, bet pavisam vienkārši, dikti jauki

0

4

danna написал(а):

Un vispār - man ditki patīk viņas maika. Tā nekas īpašs - bet kaut kā dikti piesaista.

Pēc visām Dannas Garcias bildēm, kuras esmu redzējusi (pietiekami daudz šeit forumā), man liekas, ka viņai ir viena no gaumīgākajām aktrisēm tieši apģērba un arī visa koptēla ziņā. Viņa vienmēr ļoti labi izskatās un pats galvenais-viņa nepārspīlē ar grimmu un kaut kādiem extravagantiem matu sakārtojumiem un tas man ļoti patīk. Nezinu,varbūt man paveicies redzēt tikai labas Dannas bildes, bet tomēr citām aktrisēm ir vairāki diezgan traģiski foto. Katrā ziņā es Dannu Garciu uzkatu par ļot stilīgu&elegantu. :)

Отредактировано missy (20.08.2007 20:17)

0

5

missy написал(а):

Pēc visām Dannas Garcias bildēm, kuras esmu redzējusi (pietiekami daudz šeit forumā), man liekas, ka viņai ir viena no gaumīgākajām aktrisēm tieši apģērba un arī visa koptēla ziņā. Viņa vienmēr ļoti labi izskatās un pats galvenais-viņa nepārspīlē ar grimmu un kaut kādiem extravagantiem matu sakārtojumiem un tas man ļoti patīk. Nezinu,varbūt man paveicies redzēt tikai labas Dannas bildes, bet tomēr citām aktrisēm ir vairāki diezgan traģiski foto. Katrā ziņā es Dannu Garciu uzkatu par ļot stilīgu&elegantu.

Nu varbūt tas izklausās diezgan stulbi, bet es jūtos tē teikt  - lepna.  :D
Un tas tavs apraksts ir viena no leitām, kas man viņā ļoti patīk - tāds dabiskums. Ne pa velti viņa tādēļ, kļuva par Maybeline un Graneir seju Latīņamerikā.
Un tā kā tu teici - forumā mums bilžu te daudz, nu tur jau cenšos es, cenšos. Un patiesībā to bilžu tur daudz - nu screencapus nelieku, bet pārsvarā lieku visas bildes, ko atrodu. Tā teikt - izrādu godu.   :rofl: Tāpēc tā patiešām arī viņa izskatās - arī es nevienu traģisku tāda veida bildi nevaru iedomāties. Nu ja tik jaunības - bet tam tak ir attaisnojums - gadi, kad bildētas.   ;)

0

6

danna написал(а):

man viņā ļoti patīk - tāds dabiskums

jā, dabiskums ir īstais vārds. To es nemaz nepieminēju, bet tas ir tas, kas viņai patiešām piemīt.

danna написал(а):

nu tur jau cenšos es, cenšos

Malacīte. :)

danna написал(а):

arī es nevienu traģisku tāda veida bildi nevaru iedomāties. Nu ja tik jaunības - bet tam tak ir attaisnojums - gadi, kad bildētas.

Nē, arī tās, kas izskatījās pēc jaunības bildēm bija skaistas bildes.

Manuprāt tā ar to mazo sunīti viņai rokās ir vislabākā, jo tā patiešām ir dabiskuma kalngals.

0

7

missy написал(а):

Nē, arī tās, kas izskatījās pēc jaunības bildēm bija skaistas bildes.

Man prieks, ka tev tās leikas skaistas.  ;)

missy написал(а):

Manuprāt tā ar to mazo sunīti viņai rokās ir vislabākā, jo tā patiešām ir dabiskuma kalngals.

Tu domā tajā baltajā fotosesijā pie jūras? Tās laikam ir manas viņas pašas mīlākās bildes. Tiešām kā tu teici - dabiskuma kalngals. Skaists kalngals. Un ar šism bildēm ir vēl intervija ar viņu ( forumā gan laikam nav lasāmais variants)  un viņa runā, cik viņai svarīgs dabiskums un jūra, grāmatas. Laiks tikai ir sanācis fragmentāri izlasīt, bet tad jau piesaistīja. Ak, mana Danna Garcia - nemaz jau neizkalusās, ka man viņa dikti patīk.  :rofl:

0

8

danna написал(а):

un viņa runā, cik viņai svarīgs dabiskums un jūra, grāmatas.

Jauki, ka ir tādi harmoniski cilvēki. :)
Īstenībā arī man ir svarīgas šīs lietas. Man patīk viss dabiskais-protams man patīk pucēties :D, bet es neizraujos kā dažas labas. Man garšo viss dabiskais-āboli, kas tagad man pa pilno pagalmā kokos aug. Nu un, ka daži ir tārpaini-tas vien pierāda, ka dabiski. :D Un vispār, kā var nepatikt jūra, kas ir dabiskuma kalngals nr. 2. :D
Ar grāmatām es grēkoju un reizēm uznāk nelasīšanas periods, bet es labojos.

danna написал(а):

Ak, mana Danna Garcia - nemaz jau neizkalusās, ka man viņa dikti patīk.

:rofl:

0

9

missy написал(а):

Jauki, ka ir tādi harmoniski cilvēki.

Jā. Harmonija ir tas īstais vārds. Uz kuru vēlos es arī pati dzīvē teikties. Un nevien harmonijai atbilstošu, bet vienkārši pašai justies harmoniski.  ^_^

missy написал(а):

Man patīk viss dabiskais-protams man patīk pucēties , bet es neizraujos kā dažas labas. Man garšo viss dabiskais-āboli, kas tagad man pa pilno pagalmā kokos aug. Nu un, ka daži ir tārpaini-tas vien pierāda, ka dabiski.

Nu to aptuveni varu teikt arī par sevi. Un man dikti patīk, tas tavs teikums par tārpiem.  :rofl:

missy написал(а):

Un vispār, kā var nepatikt jūra, kas ir dabiskuma kalngals nr. 2.

Numur-2.  :rofl: Piedod Danna, bet es tomēr jūru atļaušos likt pirmajā vietā...  :D

missy написал(а):

Ar grāmatām es grēkoju un reizēm uznāk nelasīšanas periods, bet es labojos.

Nu tik jauki, ka forumā var atrast tik daudz kopīgu lietu un īpašibu. Jo par sevi varu teikt gluži to pašu.  ;)

0

10

danna написал(а):

Jā. Harmonija ir tas īstais vārds. Uz kuru vēlos es arī pati dzīvē teikties. Un nevien harmonijai atbilstošu, bet vienkārši pašai justies harmoniski.

Skanan jauki.
Es arī gribu dzīvot harmoniski. Man leikas, ka man jau daudz maz sanāk un ceru, ka būs tikai labāk.
Vispār kā Tev liekas, kādai ir jābūt harmoniskai dzīvei?

danna написал(а):

Piedod Danna, bet es tomēr jūru atļaušos likt pirmajā vietā...

Nu jāpiekrīt Tev. ;)

danna написал(а):

Nu tik jauki, ka forumā var atrast tik daudz kopīgu lietu un īpašibu. Jo par sevi varu teikt gluži to pašu.

Redzi, Tu arī jaukojies. :D Bet tas tiešām ir jauki.

0

11

missy написал(а):

Redzi, Tu arī jaukojies.  Bet tas tiešām ir jauki.

:D Paldies pinocchio!!!  :D

missy написал(а):

Vispār kā Tev liekas, kādai ir jābūt harmoniskai dzīvei?

Tas tā pagarāk būs. Rīt izstāstīšu. Tagad pinocchio dikti pie datora grib un es jau tā viņai pirms krietan laiak apsolīju, ka laidīšu. Tāpēc skrienu.  :bye:

0

12

danna написал(а):

Rīt izstāstīšu. Tagad pinocchio dikti pie datora grib un es jau tā viņai pirms krietan laiak apsolīju, ka laidīšu. Tāpēc skrienu.

Labi, gaidīšu Tavas pārdomas par harmoniju. :D Un gaidu pinocchio.
Jums noderētu divi datori. :D

0

13

kādas jums te dabīgassarunas
bet pibiedrojos missy danna laikam ir viena no tām rwetajām, kas nepārmālējas un viņas apģērbs vienmēr ir piemērots

danna написал(а):

Paldies pinocchio!!!

pinocchio kādam pielipināja un tagad jūtās lepns

missy написал(а):

Jums noderētu divi datori.

piekrītu, bet nav naudas, nekas ģan jau kaut kā pārdzīvošu

bet nu no vienas pueses dannai būtu jācer ka nākam gad es tikšu uz to skolu rīgā tad dators viņai tik bieži būs brīvs.

0

14

pinocchio написал(а):

bet nu no vienas pueses dannai būtu jācer ka nākam gad es tikšu uz to skolu rīgā

Uz kādu skolu?

0

15

missy написал(а):

Uz kādu skolu?

pēc 9 gribu iet mācīties uz rīgu novirzienu skolu, tas nozīmē ka pie datora tikpatkā nebgūšu

0

16

pinocchio написал(а):

datora tikpatkā nebgūšu

Gan jau skolā dators ar būs. Bet man stiepsi savus literāros darbus drukāt.... :D

0

17

albalonga написал(а):

Gan jau skolā dators ar būs. Bet man stiepsi savus literāros darbus drukāt....

skolā nepatīk sēdēt ka visi skatās ko tu dari bez maz vai blemž virsū

nu par to ka steipšu savus darbus tev drukāt šāubos, nepatīk citus apgrūtināt tik ļoti
un ar savu rokrakstu es pamatīgi apgrūtināsu tāpēc es cen'tošos līdz 9 klases beigām pabeikt solso so amor sapo laikam nereālijo mana ana vēl nav ienākusi un ja sanākas tā kā es gribu tad būs dikti gari so you beidzot vairāk jāpievēršas, bet šovakar kaut kāda dīvaina sajūta, var jau mēgināt piespiest, bet kad sākšu netikšu prom no datora, pazīstot sevi par to nešaubos, atkal jau sevi aiz matiem būs jāvelk gultā gulēt. bgdc 2 daļu dikti gribu sākt, bet pirms sy pēdējās nodaļas neaiztikšu, nu vismaz centīss, ja kas sitiet man pa pirkstiem

0

18

pinocchio написал(а):

sitiet man pa pirkstiem

:rofl: Sarunāts...

0

19

albalonga написал(а):

Sarunāts...

tev bija jāsaka ka tu nesitīsi, es cerēju ka uz tevi iedarbosies apgriestā pshioloģija, tagad pinocchio par spīti sāks rakstīt :beee:

0

20

pinocchio написал(а):

tagad pinocchio par spīti sāks rakstīt

Tātad apgrieztā psiholoģija jau iedarbojās.... :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 34. nedēļas 2007 foto ir...