TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 34. nedēļas 2007 foto ir...


34. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

albalonga написал(а):

Tātad apgrieztā psiholoģija jau iedarbojās....

bet es jau neteicu ko es rakstīšu
hahahahahahaha es rakstu sy kaut dikti prasās pēc bgdc
a obligāti jāraksta tas konkursam nosaukuma blkus, man dikti patīk ka tā pat iskatās turklāt nepatīk ka primajam ierakstam parādīsies kad ir labots tas mani tracina ārā

0

22

pinocchio написал(а):

obligāti jāraksta tas konkursam

Jā, a to cilvēki nezinās.

pinocchio написал(а):

iskatās turklāt nepatīk ka primajam ierakstam parādīsies kad ir labots tas mani tracina ārā

es varu pierakstīt klāt un neparādīsies tas par labots. A ko - tu gribi jau kādam publicētam darbam pielit klāt to piezīmi - konkursam????????

0

23

albalonga написал(а):

Jā, a to cilvēki nezinās.

:angry2:

albalonga написал(а):

es varu pierakstīt klāt un neparādīsies tas par labots. A ko - tu gribi jau kādam publicētam darbam pielit klāt to piezīmi - konkursam????????

nu laikam ka sy

0

24

pinocchio написал(а):

nu laikam ka sy

jAU PIELIKU KONKURSA PIEBILDI....

0

25

albalonga написал(а):

jAU PIELIKU KONKURSA PIEBILDI....

paldies

0

26

missy написал(а):

Vispār kā Tev liekas, kādai ir jābūt harmoniskai dzīvei?

Un nu tad beidzot es atblidu.  :blush2:
Harmonija ir saskaņa. Harminiska dzīve ir saskaņota dzīve. Un ne jau ar pulksteni saskaņota - ar dabu, cilvēkiem, savu ķermeni, dvēseli un visu, kas notiek visapārt. Tie varbūt saulrietu, kurus skatoties tu jūties pārlaimīgs, ne draugu un kompānijas pēc, kas atrodas līdzās, bet vienkārši tāpēc, ka Dievs ir radījis, ko tik neaptverami skaistu un nepieciešamu. Raudzīties zirnekļa spēlē ar rasas pilienu, zāles dīgšanā; klausīties blakus ģuļoša bērna elsās; elpot pēc lietus salijušo zemi un miljoniem citu lietu, kas pelēki uz pasauli skatoties, liekas nevajadzīgi sīkumi.  Dzīvot harmoniski ir dzīvot ar pavisam citu skatu uz dzīvi - siltāku, laimīgāku. Un pateicīgāku. Un ne jau viemēr harmoniska cilvēka seju rotā smaids - cilvēks taču ir un paliek cilvēks. Bet īsti harmonisks cilvēks ir tāds, kurš izprot  - viss notiek uz labu. Un raud, kad ir skumji asaras neaizturot, lai kur un kas - raudāt, lai būtu haromonijā ar savu noskumušo dvēseli. Un dusmojas, lai būtu saskaņā ar savu aizvainotu dvēseli. Harmoniska dzīve ir spēja, katru dienu pieceļoties, pasauli iepazīt un iemīlēt ar vēl nebijušu mīlestību. Mīlēt.

Nu es gan izplūsu par garu...
Bet man harminiska dzīve ir tāda nākotnes vīzija. Vienīgais ko pavisam konkrēti zinu - gribu sasniegt. Nu paies daudz gadu līdz iemācīšos dzīvot harmonijā ar citiem, bet grūtākais - ar sevi. Man patīk aizvērt acis un iedomāties to skaisto sajūtu.  Pienāks tāda  diena, kad jūs mani redzēsiet paejam garām un smaidot bez iemesla - par to, ka pasaule ir tik pasakani skaista. Tāpēc apbrīnoju Mariju Naumovu - viņas harmonijas dēļ. Vēl izlasīju rakstu šī mēneša veselībā. Patiešām apbrīnojami. Un tikai tagad aptvēru, ka arī pazīstu dažus harmoniskus cilvēkus.
Un ši te rakstīšana man bija maza harmonija. Jo laikam pat nebiju aptvērusi, cik man tas ir svarīgi. Paldies, missy.  :D

0

27

danna написал(а):

Un nu tad beidzot es atblidu.

Un es beidzot izlasu. :blush2:

Paldies danna, ka uzrakstīji. Man ļoti patīk Tavas domas un viss kā Tu esi centusies izskaidrot harmoniju. Var redzēt, ka tas ir tas, ko Tu saproti un vēlies sasniegt savā dzīvē. Mani tas iedvesmo, tāpat kā Tevi Marija Naumova.
Esmu pārlieināta, ka Tev būs harmoniska dzīve, ja vēl nav, jo cilvēkam ar tādu izpatni vienkārši nevar nebūt. Lieliski. Paldies, ka uzrakstīji tik gari. :)

danna написал(а):

Paldies, missy.

Absolūti nav par ko.

0

28

missy написал(а):

Absolūti nav par ko.

Ir. Ir. Jo tu pat nevari iedomāties, cik man tas tagad ir svarīgi un pat īpaši.

missy написал(а):

Esmu pārlieināta, ka Tev būs harmoniska dzīve, ja vēl nav, jo cilvēkam ar tādu izpatni vienkārši nevar nebūt. Lieliski.

Nu tā ir lieta uz ko patiešām ceru. Liesliski - patiesībā pat biju aizmirsusi par šī vārda eksistenci.  :/

missy написал(а):

Mani tas iedvesmo, tāpat kā Tevi Marija Naumova.

:blush2:
Nu varu teikt - tas izklausās patiešām ļoooti jauki... Jo neverēju iedomāties, ka tas spēj kādu iedvesmot.  :D

0

29

jā, Danna garcia vienmēr izskatās skaisti un tajā pašā laikā reāli un dzīvīgi. pan tas arī patīk... un šajās fočenēs var pamanīt ka viņa dzzīvo normālu dzīvi, ar normāliem tusiņiem draugu lokā. un viss izskatās tik dabiski!!! malacis!!! un prieks ka viņa to neslēpj, bet gan rāda, visai pasaulei kā viņa atpūšas un nebaidās no neprofesionālām bildēm!!! :ok:

0

30

es izlasīju dannas harmoniju. nu ziniet... es laikam pati sajūtu kaut kādas harmonijas pieplūdumu.
lasot, es tiešām iegrimu vārdos un tie man ļoti patika.. :ok:

es jau pati cenšos dzīvot harmonijā ar visu un ar visiem un uzskatu, ka tas ir viens no galvenajiem cilvēka vajadzībām - dzīvot harmonijā pašam ar sevi, dabu, apkārtni!!!

0

31

danna написал(а):

Jo tu pat nevari iedomāties, cik man tas tagad ir svarīgi un pat īpaši.

:)

danna написал(а):

Liesliski - patiesībā pat biju aizmirsusi par šī vārda eksistenci.

Lielisks ir labs vārd un lasot Tevis rakstīto man nekas cits nenāca prātā.

danna написал(а):

Jo neverēju iedomāties, ka tas spēj kādu iedvesmot.

Tas patiešām bija iedvesmojoši, jo lasot to visu varēja sajust, kā Tu teici, ka Tev tas ir svarīgi un īpaši. Šī sajūta iedvesmo.

0

32

missy написал(а):

Tas patiešām bija iedvesmojoši, jo lasot to visu varēja sajust, kā Tu teici, ka Tev tas ir svarīgi un īpaši. Šī sajūta iedvesmo.

Nu tad atliek vien teikt - jauki!  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 34. nedēļas 2007 foto ir...