TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 35. nedēļas 2007 foto ir...


35. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Martins Karpans telenovelē Nuevo Rico, Nuevo Pobre - komēdija par to, ka gluži negaidot vari palikt no nabaga bagāta, vai gluži otrādāk...

http://www.telenovely.net/new/nuevorico/nuevo21.jpg

http://www.telenovely.net/new/nuevorico/nuevo16.jpg

http://www.telenovely.net/new/nuevorico/nuevo15.jpg

http://www.telenovely.net/new/nuevorico/nuevo13.jpg

0

2

bildēs viņš iskatās smuks

0

3

Ja ļoti smuks, kā man viņš patik ECDD! :)
Starp citu arī Karolīna Asevedo lieliski izskatās. ;)

0

4

eeeeew, Martins Karpans, juhuuu!!!!!  :dance:

0

5

ooooo.. mans mīļais Martins Karpans!! varbūt neesmu to rakstījusi, taču šo aktieri arī ļooooooti dievinu.. burvīgs.. :) :) :) tikai bieži aizmirstu par viņu, taču kad ieraugu kādu bildi vai viņa vārdu, tad uzreiz pārņem siltas jūtas :D

0

6

Nu te viņš izskatās gana glīts, bet netiekšu, ka viņš man dikti patiktu. Glīts, talanatīgs - bet par viņu nefanoju un šaubos vai fanošu. Lai gan ši telenovele vispār izklausās gana interesanta.  ;)

0

7

danna написал(а):

Glīts, talanatīgs - bet par viņu nefanoju un šaubos vai fanošu.

es arī par viņu nemaz nefanoju.. jau pietiekami zvaigžņu par ko fanot :D bet vienalga dievinu viņu, lai gan neesmu pat ierakstījusi top 10... vispār manas patikšanas un dievināšanas ir jocīgas :P

0

8

aNgeL написал(а):

vispār manas patikšanas un dievināšanas ir jocīgas

No to es izprotu pavisam labi. Reizēm uznāk sezonīgi - ziemā patīk, vasarā ne. Vienā filmā patīk, otrā  - ne. Bet ir daži fovorīti/favorītes, kas piesaista vienmēr.

0

9

danna написал(а):

Bet ir daži fovorīti/favorītes, kas piesaista vienmēr.

ahaa... ir gan man arī.. daži kas patiešām patīk uz ļooti ilgu laiku.. jau gadiem :D

0

10

aNgeL написал(а):

jau gadiem

Nu man tie gadiem ilgie favorīti nav tik ilgi bijuši kā tavējie. Nu precīzāk - ne tik fanīgā daudzumā.  ^_^

0

11

danna написал(а):

Nu man tie gadiem ilgie favorīti nav tik ilgi bijuši kā tavējie

nju man visu dzīvi cik atceros ir patikusi Spanika.. līdz brīdim, kad sāku skatīties Tierra de pasiones..  :swoon:  skumji... nju un Amuleta aktrises, aktieri.. jau tā pierasti, iemīļoti visi viņi, ka tas jau uz mūžu :D nju un protams Fernando Colunga- viņš man patīk visilgāk no visām zvaigznēm ;)

0

12

aNgeL написал(а):

nju un protams Fernando Colunga- viņš man patīk visilgāk no visām zvaigznēm

Nu man jau viņš arī patīk no pirmās tlenoveles, kuru esmu redzējusi ar viņu, bet tagad pā patikšana vairs nav tāda.
Un Amulets - vienmēr būs tāda īpaša mīlestība, fanošana. Atmiņas. Bet Amuleta aktrises vienmēr esmu cienījusi un apbrīnojusi. Tiaki man tā Amuleta aktrišu patiksāna mainījās - pašā sākumā Prū, tad Fēbe, un tagad Paipere, bet arī Peidža patīk. Tur ne nesmu bijusi īpaši konkrēti noturīga fane  - par Amuletu kopumā.

0

13

danna написал(а):

Un Amulets - vienmēr būs tāda īpaša mīlestība, fanošana. Atmiņas

:heart:  :heart:  :heart:

danna написал(а):

Bet Amuleta aktrises vienmēr esmu cienījusi un apbrīnojusi.

es arī.. es vispār vislaik skatos un apbrīnoju viņas. īpaši to kā viņas tēlo.. tik īpaši, talantīgi un ar tādu savstarpēju saikni. Palomai bij ik pēc 5 minūtēm jāklausās " kā man patīk viņu tēlojums" :D

danna написал(а):

Tiaki man tā Amuleta aktrišu patiksāna mainījās

man arī sākumā Prū bija mīļākā - patiesībā pati es to neatceros.. tikai pēc viskautkādām bērnības lapiņām un tml - visu laiku vārds " Prū " parādījās - pati biju pārsteigta, kad to atklāju :D bet nu jau man mīļākā ir Fēbe.. - kamēr viņa bija ļoti jautra, labi kaujas :D + tas kā viņa mīl raganismu un magiju un viņas sākuma mīlestība pret Koulu. :D diemžēl, beigās viņa kļuva daudz nopietnāka..

mjaa, saruna pa teemu mums :D  :blush:

0

14

Šī tiešām izskatās,ka varētu būt diezgan interesanta telenovele :yahoo: !!Un Martins Karpans tiešām labi izskatās!!Man šķiet,ka šajās bildēs daudz savādāks izskatās nekā ECDD pēc manām domām(neskaitot frizūru) arī visa viņa seja izskatās izmainījusies(iespējams ka tikai man tā lieka),bet man patīk!!

0

15

mmaarriiaa написал(а):

arī visa viņa seja izskatās izmainījusies

ir jau ariii.. piemeeram ECDD vinjam bij taada smuka baardinja :D aha, un telenovele man ar izskataas interesanta

0

16

aNgeL написал(а):

īpaši to kā viņas tēlo

Man arī tas pats - viņas patiešām lieliski attēlo māsas. Nu negribēdams noticēsi.  ;)
Un es jau arī savus Prū laikus atceros tik faktiski - tā bija un viss. Man Paipera īpaši iepatikās, ka parādījās Vaijets un vēlāk vēl Kriss, kuru dikti iemīlēju, viņas mātišķums, dabiskums, vienkāršums un laimes alkas. Bet arī pārējās neneopeļu - bet ar viņu varu novilkt paralēles arī ar sevi - un tas parati mani kaut kā piesaista.  ;)

aNgeL написал(а):

mjaa, saruna pa teemu mums

Tā jau forumā bieži gadās. Bet ko darīt - ja sarunas pašai aizplūst?  :nezinu:

0

17

danna написал(а):

Man Paipera īpaši iepatikās, ka parādījās Vaijets un vēlāk vēl Kriss, kuru dikti iemīlēju, viņas mātišķums, dabiskums, vienkāršums un laimes alkas.

jaa.. man arii saakumaa Paipera likaas teiksim taa - neredzama.. vienkaarshi varone un varone.. bet veelaak jau paraadiiijaas vinjas raksturs, arii shis pats maatishkjums, man patiik kaa vinja izriiko.. un vispaar man ljoti tuva shkiet vinjas miilestiiba pret kulinaariju un klubs P3- reti gadaas taada profesija varonjiem.. bet man ljooti patiik, lai gan pashai nav tuvas miilestiibas pret gatavoshanu  :blush:
un Peidzaa man visvairaak patiik vinajs grimases- baigi labaas  :lol:  :ok:

danna написал(а):

Tā jau forumā bieži gadās. Bet ko darīt - ja sarunas pašai aizplūst?

to es arii pamaniiiju :D neko jau nevar padariit, ka taa.. :D

Отредактировано aNgeL (27.08.2007 15:35)

0

18

aNgeL написал(а):

bet man ljooti patiik, lai gan pashai nav tuvas miilestiibas pret gatavoshanu

Man parasti uzvar slinkums vai laika trūkums. Bet bija laiks, kad Paiperes ietekmē sāku tā gatavot - kaut laika nebija. Bet pašā sākumā Paiperi arī neredzēju, vienbrīd pat dikti dusmojos par viņas neinteresantumu  - jo sadalījām sētā lomas un es biju Paipere, bet par laimi man tobrīd - skolā, kur visa Amuleta padarīsana bija nopietnāka biju Fēbe. Un vienreiz Fēbes cienīgi ielidoju skolas dīķi.  :rofl: Bet man arī patika Leo un paiperes attiecības - tādas reālas, ka viņi paši sev leik šķeršļus, bet gan dzīve tos saliek.Man dikti aizkustinoši likās, kad pirmajās sezonās leo bija ievainots un vai mira, bet Paiperes asara viņu izglāba.  :blush:

0

19

danna написал(а):

Un vienreiz Fēbes cienīgi ielidoju skolas dīķi.

ooo.. :D wow.. :D un izraadaas juus arii Amuletu speeleejaat? :D es arii ar braali, dažām draudzenēm :D nju es biju Fēbe.. man šķiet, ka varbūt vēl kādreiz kautkur a cita no māsām, bet Febe tiešām esmu bijusi ;)  :yahoo: dievinaaju speeleet viizijas :D

danna написал(а):

Bet man arī patika Leo un paiperes attiecības - tādas reālas, ka viņi paši sev leik šķeršļus, bet gan dzīve tos saliek

aha, tiešām reālas, dabiskas un skaistas.. :) viss kautkaa notika pakāpeniski.. :) skaisti

danna написал(а):

Man dikti aizkustinoši likās, kad pirmajās sezonās leo bija ievainots un vai mira, bet Paiperes asara viņu izglāba

jaa, šo brīdi esmu pagājšnedēļ redzējusi.. mani arī aizkustināja :) ;)

0

20

aNgeL написал(а):

ooo..  wow..  un izraadaas juus arii Amuletu speeleejaat?  es arii ar braali, dažām draudzenēm  nju es biju Fēbe.. man šķiet, ka varbūt vēl kādreiz kautkur a cita no māsām, bet Febe tiešām esmu bijusi    dievinaaju speeleet viizijas

Spēlējām, spēlējām. Bet mums tas bija dikti nopietni. Pat ar  sargeņģeliem, dēmoniem, bēniņiem skolas teritorijā, burvju dziru pudlītēm un savu Ēnu grāmatu.. Kas nepiedālījās,jo vairāk nebija lomu mums rakstīja ēnu grāmatu, kur bijām no seriāla norakstījušas burvju vārdus, aprakstījām dēmonus.  :rofl: Nu tagad jau trakoti jautri. Bet vienmēr ar tādu smaidu sejā to atceros - pat 4. klases izlaidumā ar labajām drēbēm skraidījām un spēlējām - līdz "Paipere" raudādama aizgāja, jo jauno kleitu ķerot  "Baltezeru'' saplēsa.  :rofl:
Un visi vēl tagad smejas, kā dīķi ielidoju - mācījos "lidot" līdz patiešām, kas tāds sanāca - neticami tālu aizlēcu un vair nevarēju nobrmezēt...  :rofl:

aNgeL написал(а):

skaisti

Nu tas ir tas vārds. Es vēl pēc bildēm neredzējusi pamatīgi nobijos, ka Leo beigās nomirs, bet man prieks, ka viņi tā skaisti kopā palika.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 35. nedēļas 2007 foto ir...