TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 35. nedēļas 2007 foto ir...


35. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

danna написал(а):

Es vēl pēc bildēm neredzējusi pamatīgi nobijos, ka Leo beigās nomirs, bet man prieks, ka viņi tā skaisti kopā palika

jap.. :) vismaz viņi,, diemžēl Kouls dzīvs nepalika. vispār jocīgi uztaisīja, ka atdzīvināja viņu, lai parādītu cik ļoti viņš prot mīlēt un nobeidza.. kur logika?? :(

ooo.. vispaar taa juusu speeleeshana izklausaaas baiiiigi supeer.. pat žēl, ka ar jums nespēlēju.. trakoti intrigējoši skan!! :D  :ok:

0

22

aNgeL написал(а):

kur logika??

Nu varbūt, lai parādītu, ka teiciens - nekad nav par vēlu tomēr nav patiess. Ir lietas un emocijas, kuras vairs neatgriezīsi. Reizēm var arī bū pat vēlu.  :/

aNgeL написал(а):

pat žēl, ka ar jums nespēlēju..

Nu tad laikam vēl viens otru nepazinām...  :rofl: Un turklāt - no Talsiem līz Daugavpilij tāds "mazs" gabaliņš. Bet bija jauki un jaurti reizē. Bija.  :D

0

23

danna написал(а):

Nu tad laikam vēl viens otru nepazinām

laikam gan :D bet vēlmes nepazīst laiku un attālumu :D

danna написал(а):

turklāt - no Talsiem līz Daugavpilij tāds "mazs" gabaliņš

pavisam maziņš  :lol:

0

24

aNgeL написал(а):

pavisam maziņš

Nu bez pieturām man bija kādas 5-6 stundas.  :rofl:

aNgeL написал(а):

bet vēlmes nepazīst laiku un attālumu

Un šis teiktum man pēkšņi uzsita filozofiju. Būs jāķeras klāt Alķīmiķim.  :D

0

25

danna написал(а):

Būs jāķeras klāt Alķīmiķim.

Es lasījo šo Paulo Koeljo grāmatu (es tā sapratu, ka tu par to runā... ;)). Biju sajūsmā...
Starpcitu es lasīju Huana Pablo intervijā, ka viņam dzīvē sākumā neveicās, bet vēlāk viņš izlasīja Alķīmiki, pārdomāja dzīvi un aizbrauca uz savu dzimteni, kur sākuma viņam bija modeles karjera, viņš spaņoja kļūt par programmu vādītāju, bet tad sāka filmēties seriālos... ;)

0

26

rubi написал(а):

Biju sajūsmā...

Nu šie šobrīd ir vārdi, kas raksturo manas izjūtas.  :swoon: Lai gan nemīlu vērtēt grāmatas līdz tās neesmu izlasījsi līdz galam.

rubi написал(а):

Starpcitu es lasīju Huana Pablo intervijā, ka viņam dzīvē sākumā neveicās, bet vēlāk viņš izlasīja Alķīmiki, pārdomāja dzīvi un aizbrauca uz savu dzimteni, kur sākuma viņam bija modeles karjera, viņš spaņoja kļūt par programmu vādītāju, bet tad sāka filmēties seriālos...

Jaki, ka Alķīmiķis viņa dzīvi tā izmainīja. Jāskatās, kā būs ar manējos...  :rofl:

0

27

oo...cik nopietna saruna saakaas.. un manis delj? :D ak vaii  :blush:

0

28

aNgeL написал(а):

Palomai bij ik pēc 5 minūtēm jāklausās " kā man patīk viņu tēlojums"

Oj jāāāā.. un ne tikai tas... :D tev viss patīk. :P Ko darīsim? Skatīsimies Amuletu??  :rofl:

Par tēmu.. Man šķiet viņš te bik jocīgi izskatās - ne pēc sevis. :D ecdd man labāk patīk - it kā.. Te tiešām seja pat s''kiet mainījusies :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 35. nedēļas 2007 foto ir...