TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 36. nedēļas 2007 foto ir...


36. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Campanha Garnier Nutrisse

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Nu smuka jau smuka. Tikai - kaut nu jel beigtu viņa filmēties visās iespējamās kosmētijas reklāmās un beidzot sāktu filmēties...

0

2

Ooo.. ja mums tādu reklāmu rādītu. :D Mums tik mšusu pašu Agnesi Zeltiņu rāda (ja nemaldos tā bija šī matukrāsa). Labāk uz Dannu skatītos. :D

0

3

man Agnese arī patīk... :D

0

4

ah, cik forshi buutu ja raadiitu muusu televiizijaa tik forshu reklaaminju  :heart:

0

5

Viņiem gan tur labas reklāmas! Danna, Barbara, Gabija...
Un Amerikā Alisa... Kā es gribētu, lai tās rāda pie mums!

0

6

Ragana написал(а):

Un Amerikā Alisa... Kā es gribētu, lai tās rāda pie mums!

aaah.. un kaa es gribeetu.. es tikai reklaamas un gaidiitu :D pie tam dažas slavenību reklāmas mums rāda.. varētu arī citas..  pagaidaam mani tik 1 iiipashi juusmina - Kitekakjis :D  :heart:

0

7

Es jūtos iepriecināta.  :D Nu uz Dannu jau varu skatīties vienmēr un visos gadījumos. Un sevišķi, ja pie nedēļas foto.  :D
Tā iepriecinoši.  :D
Un šāda reklāmu rādīšana Latvijā mani tikai iepriecinātu. bet nu nav jau īsti uz to ko cerēt.  :/

albalonga написал(а):

Tikai - kaut nu jel beigtu viņa filmēties visās iespējamās kosmētijas reklāmās un beidzot sāktu filmēties...

Nu vispār jau tās ir gluži manas domas. Un tie 2 piedāvājumi lika manām ausīs saspicēties un beidzot arī reālāk tam noticēt.

Paloma написал(а):

Labāk uz Dannu skatītos.

Nu šājā tēmā laikam mans viedoklis pat nav jāprasa.  :haha:

0

8

Jā, viņa patiešām ir skaista. To jau esmu teikusi. Bet es arī ceru, ka viņa pieņems kādu no tiem piedāvjumiem un arī es beidzot varētu paskatīties kaut ko ar viņas piedalīšanos. Tikai jācer, ka tās telenoveles, kuras viņai piedāvā ir tā vērtas...

0

9

jauki ka danna aktīvi kaut ko dara, man prieks par viņu jo šis reklāmas pavisam noteriti palīdzēs viņas turpmākajai karjerai

0

10

missy написал(а):

Tikai jācer, ka tās telenoveles, kuras viņai piedāvā ir tā vērtas...

nu domājas pēc mežonīgajām kasilībām kas bija rādītākā telenovela viņa nepieņems šādu tādu piedāvājumu tāēc jau laikam viņa ir tik izlēmīga

0

11

missy написал(а):

Bet es arī ceru, ka viņa pieņems kādu no tiem piedāvjumiem un arī es beidzot varētu paskatīties kaut ko ar viņas piedalīšanos.

Tas būtu patiešām jauki.  :D  Tad tu varētu izteikties ne tikai par viņas izskatu un harmoniju, bet arī partēlojumu un telenoveli.  ;)

0

12

pinocchio написал(а):

nu domājas pēc mežonīgajām kasilībām kas bija rādītākā telenovela viņa nepieņems šādu tādu piedāvājumu tāēc jau laikam viņa ir tik izlēmīga

Nu es arī domāju, ka tas vaētu būt iemesls kāpēc viņa nav pieņēmusi vairākus projektus.

danna написал(а):

Tad tu varētu izteikties ne tikai par viņas izskatu un harmoniju, bet arī partēlojumu un telenoveli.  ;)

Tieši to arī es gribētu. :)

0

13

missy написал(а):

Nu es arī domāju, ka tas vaētu būt iemesls kāpēc viņa nav pieņēmusi vairākus projektus.

bet varbūt tā arī ir labāk ka viņa nepieņem kuru katru piedāvājumu
sin vergunsa gan bija dikti laba telenovela bet tomēr ar zemiem reitningiem un tomēr ja tā tad tas pēc pasion de gavilanes un visām šim daudzajām reklāmām viņai daudz ko sabojātu
un viņai dikti kārtīgi jāapdomā kuru piedāvājumu ņemt jo noteikti pēc šim reklāmām viņa ir populārāka un iemieļotāka

0

14

missy написал(а):

Tieši to arī es gribētu.

Nu tad jau ir pavisam jauki.  :kiss:

0

15

danna написал(а):

Nu tad jau ir pavisam jauki.

:kiss:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 36. nedēļas 2007 foto ir...