TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Destilando amor pēc Alboradas


Destilando amor pēc Alboradas

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Kā jau es te neoficiāli teicu tā galu galā arī ir - no pirmdienas sākas Destilando Amor Alboradas vietā. Telenoveles raidlaiks ir tas pats neciešamais. Novele ir ļoti svaida - šogad filmēta. ASV tai ir superaugsti reitingi. Jautājums ir - vai kāds skatīsies un vai vajag forumu. Ja vajag tad - vai kāds piesakās par modu????

0

2

Nu sākumā skatīšos, bet vai vajag forumu pagaidām nezinu. Nu es pagaidām nek onegribu darīt šim seriālam. :P

0

3

nu ar mani ir līdzīgi, bet ņemot vērā raidlaiku, jau tagad zinu, ka neskatīšos. Tagad viss - skatos tikai netā šokolādi, sobregiru un madre luna - pa tv tikai seriālus - hausu un izredzētos. Vairāk nekam citam man laika neatliek. Bet pirmdien ja pamodīšos, pirmo sēriju noskatīšos...

0

4

Es neskatīšos raidlaiks pilnīgi neder!!!!!!
Mani plāni ir sākt skatīties Pasion,ja būs pieejami video netā!!!!!Es to ļoti,ļoti,ļoti ceru!!!Uz Pasion lieku ļoti lielas ceriābas un domāju,ka tās attaisnosies!!!!!!

0

5

eh, neskatishos jau ;) ja vareetu tad kadas pirmas serijas noskatitos un tad jau redzetu.
pasion, mmaririaa, lekas tiesham super pec tava paraksta skatoties :)

0

6

Julia написал(а):

pasion, mmaririaa, lekas tiesham super pec tava paraksta skatoties

Man jau baigais prieks,ka tu tā domā :ok2:  :yahoo: !!!
Es tiešām domāju,ka tāds arī būs;)

0

7

Es skatīšos, jo dievināju Cuando Seas Mia, aktieru sastāvs man ļoti patīk, tā kā ir augsti reitingu, domāju, ka to ir vērts noskatīties. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Destilando amor pēc Alboradas